Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy nowe nokie to padło??


Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich fanów Nokii. Potwierdzenie moich konkluzji w badaniach:

http://manager.money.pl/strategie/case_study/artykul/najbardziej;nielubiane;firmy;w;usa,37,0,751397.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko jak się to ma do naszej rzeczywistości, tym bardziej że mowa o USA :cool1: Poza tym nic tam konkretnego nie napisali, a moje Nokie nadal świetnie działają i do zmiany przekonać by mnie mogła jedynie zła jakość i awaryjność, a na to akurat narzekać nie mogę, a testy i opinie to wiadomo ile osób tyle opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tylko w Polsce Nokia jest tak chołubiona, fakty są niepodważalne to już nie to co było :confused4: zawiecha, zawiecha itd......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja ponoć zawieszająca się C6 przez 4 miesiące nie zawiesiła się ani raz więc fakty mnie interesują nie mity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja ponoć zawieszająca się C6 przez 4 miesiące nie zawiesiła się ani raz więc fakty mnie interesują nie mity.

widać masz rodzynka :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbian jest porazka. Zaden hardware tego nie uratuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się sprawuje E52?? siostra będzie wymieiała i mnie pytała a ja nokii już dore pare lat nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tato na swoją E52 strasznie narzeka, co chwilę traci zasięg, ucina rozmowy itp. Ostatnio nawet jak bateria padła to nie chciała się uruchomić. Po podłączeniu ładowarki zero reakcji ze strony telefonu. Po tygodniu dopiero włączyła się po podłączeniu jej do komputera kablem USB. Poza tym przypadkiem w firmie narzekają na ten model, za to chwalą sobie 6303 Classic- mój tato też; (to nie jest 6303i).

Do tego od znajomych słyszałem o wadliwym sofcie i awaryjnych głośnikach- ta sama przypadłość co w E51 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety niezaprzeczalny fakt ze Nokia zostaje troche w tyle z tym symbianem :confused4:.W 2009 pojawila sie jaskolka w postaci N900 z Maemo.

Ale w N8 dalej trzecia odslone symbiana wsadzili :kox:.

Ja zaczolem przygode z Nokia od N73 ,potemXM5800 a teraz N8.Moze mialem szczescie, ale nie mialem jakich specjalnych przygod,poza niezliczonymi upadkami.XM plywala nawet 2 razy w jeziorze i dalej dzialala :evil:.N8 zaraz po kupnie wylondowala w naprawie na1 dzien.

Wymienili softa i batere.Wkurza mnie tylko nadajnik FM-o ile w sedanie jest wmiare OK,to w kombiaczu musi lezec z tylu na siedzeniu :kox: .

Plusy to aparat,aluminiowa obudowa i calkiem niezly ekranik(porownywalem z iP4),no i aktualne mapy dzialajace bez internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam E52 i za nic jej nie oddam . Nic mi nie ucina , służy tylko do rozmów . Bateria rewelacja trzyma spokojnie 4-5 dni przy dużych rozmowach. Telefon prosty bez bajerów. Ja jestem zadowolony w 100% :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie stałem sie posiadaczem N8, wczesniej miałem N82, ładnie wysłużyła dwa lata ze złamanym systemem(możliwosc wgrywania gierek z netu), teraz musze sie przyzwyczaic do telefonu z dodtykowym, brakuje mi w niej fizycznego przycisku zielonej słuchawki, jest tylko dotykowy który łatwo wcisnac podczas niechcianej rozmowy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś musi być z tym gubieniem zasięgu E52. Już od kogoś kiedyś słyszałem: " nie bierz E52 bo ma słaby zasięg" Może niektóre E52 mają jakąś fabryczną usterkę, na rynek trafiło zbyt dużo bubli fabrycznych i może się trafić bubel albo i nie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 5800 XM z Symbianem i nie narzekam, w tej cenie najlepszy dotykowy telefon.

WiFi, GPS (czyli Tomtom, Garmin itp), aparat niezly, odtwarzacz muzyki git, na glosnikach tez gra niezle.

Soft w miare, wiadomo ze Symbian zawsze troszke muli,ale za to programy takie jak XLator czy wlasnie Garmin mi to wynagradzaja :)

Mialem kilka Nokii-N95, N95 8 GB, N96, N93, N80,N73 ME, N6220 i jeszcze pare innych (a zaczynalem od 3310 :decayed: ) i tylko na N93 moglem narzekac, bo padl mikrofon i mi go serwis na gwarancji wymienial 40 dni :kwasny:

Mialem tez Iphony, Samsungi Omnia i Omnia HD, Sony-Ericssony i w kazdym cos sie moze spieprzyc,zalezy jak sie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o gubienie zasiegu to tez o tym tylko slyszalem bo w praktyce sie o tym nie przekonalem. Juz chwile mam E72 i nie ma sie do czego przyczepic.

Jesli komus gubi, to gdzies wyczytalem, ze trzeba zmienic z trybu podwojnego na tryb GSM. Dzieje sie tak przy przelaczaniu sie telefonu z jednego BTS na drugi.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 17:00_________________________________________________Sugerujcie sie Amerykanami to daleko zajdziecie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to ma zwiazek z tym ze przeniesli produkcje dwa lata temu z Niemiec do Rumunii? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ja tez sie zastanawialem nad N8 lub iP 4, ale odradzono mi ja tu ta forum i jak na razie, nie zaluje. N8 ktorego ogladalem w sklepie mial wyrobione gniazdo do ladowania- mysle ze taka usterka w modelu demo- to juz jakis sygnal z jaka jakoscia mamy do czynienia. Dotychczas mialem 2 SonyE i sprawialy mnostwo klopotow- z przyciskami i gniazdami wtyczek- i mialem tego juz po dziurki w nosie i postanowilem zmienic marke. Nie wiem co mnie bedzie czekac z Apple wiec sie nie wypowiadam, ale po 2 Tyg. uzytkowania jestem z funkcji, oraz uzytkowania zadowolony, a na ocene jakosci musze jeszcze poczekac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam dwóch telefonów:

1) 6310i do auta

2) 9300 do reszty (telefon, smsy, czytanie książek, word i excel) :)

6310i wygląda całkiem dobrze jak na swój wiek, za to 9300 cała poździerana, brakuje 2 klawiszy zewnętrznych, popękana obudowa.. jednak zaje**ście daje radę jeśli chodzi o komfort używania - miałem krótko 5530 (nadal mam - leży w szufladzie) i napisanie SMSa na ekranie dotykowym to jakieś nieporozumienie... w 9300 mam pełne qwerty i sądzę, że qwerty to przyszłość :) natomiast producenci chyba mają odmienne zdanie i wszystkie nowe telefony MUSZĄ mieć dotykowy ekran :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyna nokia jaka miała sens bytu to 5140i ale długo nie było następcy i zaopatrzyłem się w Samsunga Solid. W moim przypadku żaden telefon nie wytrzymywał, nawet Nokia 5140 miała problemy samsung jest już ze 2 albo i 3 lata przeżył bardzo dużo i nadal jest cały i nie ma nawet ryski (poza wyświetlaczem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie stałem sie posiadaczem N8,

no ja tez mialem trafieje i kupilem N8 :decayed:

nowka ze wszystkim za 180 funtow czyli jakies 820zl :kox: bo na abonament telefonow nie biore :wink4:

Choc tu w UK daja do kontraktow jeszcze laptopy, PS3 i inne graty - ktore puzniej i tak splacasz z nadwyzka w abonamencie :polew:

Telefon :kox: :kox: :kox:

odziwo bardzo, bardzo szybki soft :shocked::good: :good: :good:, bateria jak na razie trzyma :decayed:

no i ten aparat :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ZADEN TELEFON OBECNIE NIE ROBI LEPSZYCH ZDJEC / HD VIDEO WOW :shocked::notworthy: :notworthy: :notworthy:

a to oprocz dzwonienia jest dla mnie najwazniejsze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...