Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to rzeczywiście lipa, bo praktycznie większości ćwiczeń nie możesz robić co :confused4:

robię wszystkie ale nie na pełnym obciążeniu. Ale chyba zapominam już o tym bo nie czuję :naughty:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rozpiętki płasko> Wyciskanie płasko> Rozpiętki skos> Wycisk skos> Wycisk wąskim. 3-3-2-2-2

Ciężko było ale pompa wyśmienita. Hiehiehie. :cool1:

Opublikowano

dzisiaj klatka poszła ale słabiutko :thumbdown: jutro brzuch i bieganie, więc trochę sobie odpocznę od ciężarów :decayed:

Opublikowano

Regeneracja.... Ujowo tak bez treningu ...juz 4 dni i usiedziec nie moge... ;( ;( ;(

Opublikowano

a ja dzisiaj jadę łapy męczyć :naughty: i na saunę, bo coś mnie chyba choroba jakaś bierze :disgust:

Opublikowano

a ja dzisiaj jadę łapy męczyć :naughty: i na saunę, bo coś mnie chyba choroba jakaś bierze :disgust:

Ja właśnie ubolewam nad chorobą. Ale to chyba przez tą saunę bo po umyciu wchodziłem na mróz. :embarrassed:

Opublikowano

nie no ja po saunie to min. 10 min sobie leżę na leżaku :cool1: ale też chyba przez to mnie złapało :disgust:

Opublikowano

Coś tutaj cicho i spokojnie. :naughty: Opierdzielacie się czy co?

Opublikowano

Coś tutaj cicho i spokojnie. :naughty: Opierdzielacie się czy co?

Każdy ciężko za***rdala po kryjomu. :naughty: :naughty:

Opublikowano

taaa ne letni wszyscy forme szykuja...kazdy bedzie mowil ze ma dobra genetyke... :cool1: :cool1:

Opublikowano

No, no. Ja póki co biorę się za masówkę 6 tygodniową. :kox: Potem ostra wycinka.

Opublikowano

heheh ja mam braki takie ze masowka idzie non stop:) wiec "wygladal" nie bede w tym roku :polew: brakuje mi jeszcze 14 kg do tego zeby potem wycinke robic :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

No zimą się tyło to latem żeliwo trzeba pokazać :decayed:

Opublikowano

Kurna juz 60 stron prawie natrzaskaliscie :kox: koksy z a4 klubu :)

Ja mam taka propozycje zeby ktos kto ogarnia ten temet konkret :good:

podpiał temat i na samej gorze kazdej strony powinno byc:

1. jakis trening rospisany przykładowy :) (na tydzien)

2. jakies odzywki co z czym najlepiej brac :) takie zestawy np dla poczatkujacego itp itd (wraz z nazwami produktów)

:) :) :)

Bo duzo jest juz zawarte w tych 60 stronach tylko szkoda tak ciagle wertowac te strony :confused4:

Opublikowano

tylko komu się chce takie rzeczy robić :decayed: ja dzisiaj byłem pierwszy raz po chorobie (nie byłem na siłowni 4 dni) i niestety duży spadek ale za to tak się spompowałem, że masakra :kox:

Opublikowano

tylko komu się chce takie rzeczy robić :decayed: ja dzisiaj byłem pierwszy raz po chorobie (nie byłem na siłowni 4 dni) i niestety duży spadek ale za to tak się spompowałem, że masakra :kox:

duzy spadek po 4ch dniach :blink:

ja tez dzisiaj byłem po 4 dniach choroby i niema wielkiej roznicy :)

naszczescie :decayed:

Opublikowano

tylko komu się chce takie rzeczy robić :decayed: ja dzisiaj byłem pierwszy raz po chorobie (nie byłem na siłowni 4 dni) i niestety duży spadek ale za to tak się spompowałem, że masakra :kox:

duzy spadek po 4ch dniach :blink:

ja tez dzisiaj byłem po 4 dniach choroby i niema wielkiej roznicy :)

naszczescie :decayed:

Wszystko zależny na co tam chorował. Jak brał jakieś antybiotyki to będą zawsze spadki bo osłabia to organizm.

Opublikowano

tylko komu się chce takie rzeczy robić :decayed: ja dzisiaj byłem pierwszy raz po chorobie (nie byłem na siłowni 4 dni) i niestety duży spadek ale za to tak się spompowałem, że masakra :kox:

duzy spadek po 4ch dniach :blink:

ja tez dzisiaj byłem po 4 dniach choroby i niema wielkiej roznicy :)

naszczescie :decayed:

Wszystko zależny na co tam chorował. Jak brał jakieś antybiotyki to będą zawsze spadki bo osłabia to organizm.

antybotyki odpadają bo 4y dni to zamało na kuracje :wink4:

ale cos w tym jest :naughty:

Opublikowano

Wiadomo po chorobie słabszy jesteś.

Co do rozpisek treningu i odżywek(jak coś to białka, gainery, aminokwasy jedynie) to uważam iż bez sensu. Każdy powinien sobie sam trening ustalić. To samo dieta, nie każdy lubi wszystkie produkty. Chociaż sam osobiście nie trzymam stricte DIETY tylko zjadam odpowiednie produkty, nie dbając o ilości aż tak bardzo.

A tak btw dosyć for o tej tematyce jest. :]

Ktoś robił jakiś dobry cykl na wycinkę?

Opublikowano

nie robilem ale clenbuterol moge polecic:) kumpel zorbil na tym dobra wycinkee;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.