Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

macie jakies zrodlo z opisem cwiczen i na jakie miesnie oddzialuja? Najlepiej net, ale jakas kniga mogla by tez byc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakies zrodlo z opisem cwiczen i na jakie miesnie oddzialuja? Najlepiej net, ale jakas kniga mogla by tez byc....

Zapraszam tutaj ---> www.sfd.pl Sportowe Forum Dyskusyjne. Znajdziesz tu wszystko czego szukasz + fachowa pomoc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolę sobie sam wszystko poskładać, polecam:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

korzystam z tego serwisu dokładnie opisane każde ćwiczenie na co wchodzi i jak je wykonywać, a do tego dla mało kumatych dołączony gif z poprawnym wykonywaniem ćwiczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam masa idzie Panowie?? :good:

Zacząłem brać Nitrobolon od trec'a, siła idzie, mięśnie idą ale brzuch też idzie :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzien temu zaczelem moj pierwszy cykl na kreatynie. Wzielem Creapure FitMax-a, poki co napewno sila na plus, przeskoczylem o pare kilo wiecej, i na klate i na bic i wczoraj nawet na plecach. Przyrostow jakis tam chyba nie widac, ale sila i wytrzymalosc na plus. Do tego biore codziennie MultiPack Trec-a, i dextrexa oraz wedle brakow bialko UNS-a. Dzis sobota a ja bez piwka ;( no nic.. na swieta troooche cos wypije aby to wszystko w bloto nie poszlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzien temu zaczelem moj pierwszy cykl na kreatynie. Wzielem Creapure FitMax-a, poki co napewno sila na plus, przeskoczylem o pare kilo wiecej, i na klate i na bic i wczoraj nawet na plecach. Przyrostow jakis tam chyba nie widac, ale sila i wytrzymalosc na plus. Do tego biore codziennie MultiPack Trec-a, i dextrexa oraz wedle brakow bialko UNS-a. Dzis sobota a ja bez piwka ;( no nic.. na swieta troooche cos wypije aby to wszystko w bloto nie poszlo :)

Bzdury chłopie takie piszesz że szok :-) Po tygodni to nawet kreta Ci się nie wchłonęła dobrze a Ty już piszesz o przyrostach siły :-). Za 4-5 tyg owszem możesz coś poczuć. To o czym piszesz to twoja psychika i zakładasz parę kilo więcej z myślą że jedziesz na cyklu i ciśniesz. Poza tym czy zacząłeś to brać jak twoje postępy stanęły już w miejscu od jakiegoś czasu - siła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na silownie chodze od 3 lat i z 75 kg przez 3 lata dobilem do 90 kg i od jakiegos czasu nie moge przekroczyc 90 kg a chce dojsc przez okres zimowy przynajmniej do 95-98 kg :decayed:. Przez te 3 lata to iwylacznie rowno trzymam miske. Na taka stagnacje proboje kreatyny. Nie pierwsze kroki robie na silowni, wiec spokojnie nex :good: . A jesli mowisz ze bede mial jeszcze wiecej sily to super. Przez ten tydzien dolozylem do kazdej parii czesci ciala po 5-10 kg wiec nie mowie tu o jakis duzych wagach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5-10kg siły na partii, kolego ćwicząc 3 lata na siłowni, przy stagnacji, to jest możliwe zrobić na cyklu kreatyny ale w 6-9 tygodni ale nie w pierwszym tygodniu zażywania. Mnie takiego kitu nie wciśniesz bo nie jestem laikiem. Jeżeli faktycznie tak poszła Ci siła to nie jest to na pewno póki co spowodowane działaniem kreatyny i to Ci gwarantuje.

10 kg siły to niekiedy robi się na cyklu SAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i masz racje, nastawienie psychiczne jest tu druga strona medalu cwiczac na silowni. Ja tu znawca nie jestem. Mow co chcesz, podnosze wiecej, wiec czy to od kreatyny czy od ryzu z lidla :naughty: . Jesli podczas cyklu bede podnosil wiecej i czesciej, to jeszcze lepiej :kox: i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5-10kg siły na partii, kolego ćwicząc 3 lata na siłowni, przy stagnacji, to jest możliwe zrobić na cyklu kreatyny ale w 6-9 tygodni ale nie w pierwszym tygodniu zażywania. Mnie takiego kitu nie wciśniesz bo nie jestem laikiem. Jeżeli faktycznie tak poszła Ci siła to nie jest to na pewno póki co spowodowane działaniem kreatyny i to Ci gwarantuje.

10 kg siły to niekiedy robi się na cyklu SAA

hehe dokladnie,na bica dolozyles po tygodniu 10kg grubo :polew: :polew: :naughty:

no chyba ze robiles 20kg sztanga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze akurat dobry tydzien mial ;)

Czasem tak jest,ze przychodza takie dni ze ciezary lataja,a czasem jakis spadek jest i nic nie idzie/nie chce sie/nie ma weny :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wyobrazam sobie dolozyc 10kg na sztange do bica i zrobic tym normalnie trening jak wczesniej...

biceps to jest taki miesien ze nawet dolozenie 3-4kg jest bardzo odczuwalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie sie :disgust: ... napisalem od 5 do 10 kg 5 kilo wiecej na bic to moim zdaniem sporo i jakos mega ciezko mi nie szlo Sztangielkami. Na klate wiecej 6 kilo, pare razy do gory podnioslem. Na suwnicy na nogi 10 kilo wiecej.. moze mam nogi lepiej zbudowane. Fakt ze czasem czlowiek jest pelen energii i ciezary lepiej "chodza". Zreszta, co ja sie tu produkuje :decayed: i bede Wam tlumaczyl, wiecej lepiej jak podnosze :przebiegly: . Do Milego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze można się było opieprzać (robić 10 powtórzeń ciężarem, którym by się zrobiło 12-13 powtórzeń), a teraz razem z kretką ma tzw. efekt placebo no i w ten sposób siła poszła inaczej tego nie widzę, bo ja na kreatynie dokładam co tydzień może po 1kg, a na bicku to na sztandze ok. 2,5-5kg ale to w trakcie całego cyklu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...