Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy mam takie pytanie, chodze już od kilku miesięcy na siłownie nic poza amino 9000 z Olimpu nie biore, mam zamiar kupić jeszcze BCA ale o co mi chodzi...chce zacząć biegać. Czy bieganie i siłownia nie kolidują ze sobą ?

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zalezy co chcesz osiagnac

Opublikowano

chodzi o stracenie brzucha, jedni mowia mi że nie biegac a drudzy ze to jedyny sposob aby stacić brzuch. Więc jak to z tym jest?

Opublikowano
chodzi o stracenie brzucha, jedni mowia mi że nie biegac a drudzy ze to jedyny sposob aby stacić brzuch. Więc jak to z tym jest?

ja niedawno dołożyłem do siłowni (3x w tyg) bieganie (5x w tyg), efekt - w miesiąc 6kg w dół, opona powoli z brzucha schodzi. Jeżeli chcesz schudnąć to bieganie obowiązkowo :wink:

Opublikowano

no ja tez chodze 3 x w tygodniu waga 85kg ale mi przeszkadza tylko brzuch, nie chce wyschnac calkowicie tam gdzie nei trzeba czyli np klatka barki itd :wink:

Opublikowano
no ja tez chodze 3 x w tygodniu waga 85kg ale mi przeszkadza tylko brzuch, nie chce wyschnac calkowicie tam gdzie nei trzeba czyli np klatka barki itd :wink:

dołóż jedno albo dwa ćwiczenia na brzuch 3 x w tyg i dorzuć bieganie. A na mięśnie BCAA to nie zejdzie z nich tak bardzo.

ja zacząłem biegać po treningach masowych, ale ja musiałem schudnąć, bo od niedawna trenuję. Odchudzanie startowałem przy prawie 97 kilo :decayed: aktualnie 89 i cisnę dalej w dół. Tak jak wyżej pisałem BCAA osłonowo na mięśnie i nie będzie dużych spadków :wink:

Opublikowano

No i wlasnie o to mi chodzilo:decayed: bieganie mam tylko 2 x w tygodniu, narazie przy tym zostane, zobaczymy jakie efekty bedą po jakims czasie :wink:

no ja tez chodze 3 x w tygodniu waga 85kg ale mi przeszkadza tylko brzuch, nie chce wyschnac calkowicie tam gdzie nei trzeba czyli np klatka barki itd :wink:

dołóż jedno albo dwa ćwiczenia na brzuch 3 x w tyg i dorzuć bieganie. A na mięśnie BCAA to nie zejdzie z nich tak bardzo.

ja zacząłem biegać po treningach masowych, ale ja musiałem schudnąć, bo od niedawna trenuję. Odchudzanie startowałem przy prawie 97 kilo :decayed: aktualnie 89 i cisnę dalej w dół. Tak jak wyżej pisałem BCAA osłonowo na mięśnie i nie będzie dużych spadków :wink:

Opublikowano

Ja znowu wyłączony z treningów :facepalm: Wyebałem się na moto i łydka poszyta :doh:

Opublikowano
Ja znowu wyłączony z treningów :facepalm: Wyebałem się na moto i łydka poszyta :doh:

ajjjj współczuję... Tylko szycia? nie połamałeś się? na 900rr ?

Opublikowano
Ja znowu wyłączony z treningów :facepalm: Wyebałem się na moto i łydka poszyta :doh:

ajjjj współczuję... Tylko szycia? nie połamałeś się? na 900rr ?

Na sc33. Na szczęście tylko szycia, prędkość była lajtowa :wink:

Opublikowano
Ja znowu wyłączony z treningów :facepalm: Wyebałem się na moto i łydka poszyta :doh:

ajjjj współczuję... Tylko szycia? nie połamałeś się? na 900rr ?

Na sc33. Na szczęście tylko szycia, prędkość była lajtowa :wink:

No to szczęście w nieszczęściu że tylko szwy. Regeneruj się szybko :wink:

Opublikowano

hmb samo wsobie to nic nie daje, ale jak walisz cykl na kreatynie to możesz jako dodatek Barc trochę lepiej idzie.

Opublikowano

No to szczęście w nieszczęściu że tylko szwy. Regeneruj się szybko :wink:

Dzięki wielkie :drinks: Jutro będę wiedział kiedy mi szwy ściągną i dalej jedziemy z tym żelastwem :banan::decayed:

Opublikowano

Arek powrotu do zdrowia :friends:

Opublikowano

Jak to się mówi... Złego szlak nie trafi :decayed: Także tego, będzie ok :decayed: Dzięki za troskę :hi:

Opublikowano
hmb samo wsobie to nic nie daje, ale jak walisz cykl na kreatynie to możesz jako dodatek Barc trochę lepiej idzie.

Kreatyna + hmb to bardzo dobre połączenie a w przerwie np tribullus. No i do tego jakieś białko na noc.

A co do biegania to w niczym nie przeszkadza a wręcz przeciwnie. Ja np biegam 3x w tygodniu po ok 10km + 3x siłka i każdy trening na siłowni zaczynam od 5 minut rozgrzewki na bieżni + 12 minut biegu szybkiego(tak ok 2800m). A później trening siłowy (drążek,brzuch,wyciskanie płaskie,uginanie ramion na poręczach,martwy ciąg, wszystko to w różnych konfiguracjach) trochę w trybie crossfitowym. Na koniec 2000m wiosła. Cały czas utrzymuję wagę w przedziale 88-90 kg.

Opublikowano

dokładnie... ja ćwiczę 4x w tyg. po każdym treningu 30-40 min aerobów... bieganie, czasem rower albo kinect :decayed:

Opublikowano

Panowie..trza mi ćwiczenia na dół brzucha bo za wuj nie mogę zrzucić..góra jest ok..ale dól pada :wink:

Opublikowano
Panowie..trza mi ćwiczenia na dół brzucha bo mi trochę tłuszczu dynda :wink:

Poszukaj na necie "ABS 8 min " i do tego bieganie , rowerek i dyndanie się skończy :wink:

Opublikowano

Bieganie odpada, ale po treningu siadam na rower, wioślarza albo orbitrek ..do tego żrę Thermo Slim który po którym płynę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.