Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Pany jakieś rękawiczki na siłkę możecie polecić ?? :decayed:

Ja parę dni temu szukałem i w końcu kupiłem na siłowni Treca skórzane za 30 zł z opaskami na nadgarstek.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja od paru miesięcy ćwiczę tylko z opaskami na nadgarstki..porobiły się trochę odciski, ale trudno..wolę mieć szorstkie łapy niż rozjebane przeguby :wink:

Mam takie GEL coś tam..mogę komuś odsprzedać bo nówki sztuki..razu nawet siłki nie widziały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio brałem firmy Optimum- zielona puszka.Dobre mono,bo ładnie pompowalo.Teraz też coś szukam,myślałem o Universal.

Chyba że szukasz innej formy krety.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CT Fletcher rekomenduje produkty firmy MusclePharm :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Rekomenduje to za co mu płacą. Gdyby Polska biedronka miała z nim kontakt to by chwalił nasze kurze cycki z biedry :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym prosić o pomoc poszukuje jakąś dobrą kreatynke

GREEN MAGNITUDE CONTROLLED LABS 835G +KURIER na JU (3507663641) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym prosić o pomoc poszukuje jakąś dobrą kreatynke

GREEN MAGNITUDE CONTROLLED LABS 835G +KURIER na JU (3507663641) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

brałem to jakoś przed wakacjami i zero efektu

więc co jeszcze poradzicie efekty jakie bym chciał uzyskać to poprawienie siły i utwardzenie mięśni ma być to kreatynka a nie przed treningówka

licze na waszą pomoc wiadomo na każdego coś innego działa ale jeśli zobaczę że ktos z forumowiczów wypisze dwa ra ta sama firmę to zakupie .

a i jeszcze jedno sama kreatynke kupić sobie czy coś jeszcze do tego

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

moja opcja to

Universal Natural Sterol Complex 180 tabl P-Ń (3509364286) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

kiedyś brałęm i efekty były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, polecam Tobie jakias krete z jabka, moze byc cm3 albo polaczenie mono z jablkiem.. samo mono zaleje Ciebie bardziej... Ja tam ekspertem nie jestem ale mono jak mono, duzo wody pic i bedzie pompowac.. diete trzymac i na treningach sie nie opie.. Jabłczan zawsze biore przed sezonem letnim aby dobic sie, a mono na sezon jesienno-zimowy aby przymasowac sie i miec z czego zejsc :wink: Obecnie od pon. zaczelem z vitalmax-a mono i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CT Fletcher rekomenduje produkty firmy MusclePharm :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Rekomenduje to za co mu płacą. Gdyby Polska biedronka miała z nim kontakt to by chwalił nasze kurze cycki z biedry :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

CT Fletcher taki nie jest :-D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powoli wracam do redukcji i wrzucam sobie to na spalanie:

NOVA HYPERLEAN FX7 60 caps SPALACZ WERSJA USA (3510593278) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

testował to ktoś? podobno klepie porządnie :kox:

rozpierdalacz systemu, lubie takie wynalzki przy delikatnej diecie 4kg w dol ale 8cm z pasa :wink:

w ile czasu? ja wcześniej przy "lekkiej" diecie, treningu 3x w tyg i bieganiu 5x w tyg zrzuciłem 10 kilo w 6 tygodni. teraz planuję zrypać 12-14kg, mam nadzieję, że ten hyperlean mnie poskłada :banan:

aeroby 1x w tyg dieta jak to dieta nic na ostro zadnych odzywek poza bialkiem kazeinka nie mialem czasu na dietowanie wiec kupilem hyperleon 4x w tyg silka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, polecam Tobie jakias krete z jabka, moze byc cm3 albo polaczenie mono z jablkiem.. samo mono zaleje Ciebie bardziej... Ja tam ekspertem nie jestem ale mono jak mono, duzo wody pic i bedzie pompowac.. diete trzymac i na treningach sie nie opie.. Jabłczan zawsze biore przed sezonem letnim aby dobic sie, a mono na sezon jesienno-zimowy aby przymasowac sie i miec z czego zejsc :wink: Obecnie od pon. zaczelem z vitalmax-a mono i jest ok.

dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CT Fletcher rekomenduje produkty firmy MusclePharm :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Niech sobie rekomenduje..Assault w smaku był mega c**jowy i często potrafił zmulić podczas treningu ( z tendencją do spawania ) :thumbdown:

CO powiecie na to - RAPORT SPECJALNY: Mięsień z butelki? Jak wyrzeźbić mięśnie brzucha w zaledwie 1 miesiąc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił jakiś spalacz tłuczu Treca bo babka powiedziała, że nawet jak nic nie będzie robił to tłuszcz też się spali :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił jakiś spalacz tłuczu Treca bo babka powiedziała, że nawet jak nic nie będzie robił to tłuszcz też się spali :grin:

Naprawdę wierzysz w te głupoty czy sobie teraz jaja robisz :facepalm:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...