Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak na 84 to jest git [emoji2]

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Według mnie jeszcze trochę do zrzucenia, no chyba, że przy tej wadze dobrze się czujesz. Ja przy 182 cm i 84 kg rano na czczo jestem bardziej kościsty ale staram się nabrać jeszcze kilka kg:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak tam pany masa sie robi ? Czy juz wycinka ?

U mnie masa do października :):kox:

Na razie sztywno 96 kg w grudniu podlało mnie wodą to przekroczyłem 100 :kwasny:

Opublikowano

Gdzieś tu chyba widziałem twoja fotę regi?, poka te 96 kg ;-)

Opublikowano

Ja mam małe zapytanie. Otóż, czy ktoś łączył treningi siłowe z walkami. Do teraz 3x silownia/tydzień czasem na 4 sobie rozbijałem. Od pewnego czasu chodzę też na tajski boks gdyż mamy za free w cenie karnetu. Teraz dołożyli treningi bjj. Gdybym chciał to pogodzić to wychodzą 3x treningi walk na tydzień + siłownia. Macie jakies pomysły sugestie by to połączyć?? Cel główny to mimo wszystko przyrost masy. Nie wiem jak to ustawić, by "dać rade" i by mięśnie też coś odpoczeły. Dieta jest, także chodzi o sprawy czysto "techniczne"

Dodam, że po tajskim dałem radę ćwiczyć np nogi z barkami, natomiast po bjj nie ma szans na ćwiczenie czegokolwiek ;)

Opublikowano

Masa do tajskiego ? Nie widzę tego :) . 2 siłowe w tygodniu zapodaj fullbody .

Opublikowano

walki bardziej jako hobby, więc nie będzie mi to przeszkadzać :)

Opublikowano

Powiem Ci tak , ja trenowałem box 3 razy w tygodniu do tego siłka 2 razy i w weekend nie miałem siły na nic :).

Opublikowano

Gdzieś tu chyba widziałem twoja fotę regi?, poka te 96 kg ;-)

Co Tu pokazywać ? :grin: Waga nie kłamie niestety .. ;) ale na ryju też się zrobiłem kwadratowy :facepalm:

Opublikowano

Żeby warga nie opadła jak u Stallone :D

Opublikowano

Gdzieś tu chyba widziałem twoja fotę regi?, poka te 96 kg ;-)

Co Tu pokazywać ? :grin: Waga nie kłamie niestety .. ;) ale na ryju też się zrobiłem kwadratowy :facepalm:

nie twierdzę że nie masz tych 96, pytanie tylko jak się to ma jakościowo ;-) no ale jak mowisz ze nie ma co pokazać to ok;-)
Opublikowano

Jakościowo wg. mnie jest sporo lepiej bo na nowych suplementach ;):grin:
Nie ma co pokazywać ponieważ ja jestem osiowo przekoszony bo mam problemy z prawym mięśniem kapturowym więc niechętnie robię sobie fotki :hi:

Opublikowano

Reggi ile masz wzrostu przy tych 96 kg? Co to za nowe suplementy? :P

Opublikowano

185 cm

Nowe BCAA regeneruje się z szybkością światła ;):banan:

Edytowane przez Reggi

Opublikowano

Z jakiej firmy te BCAA? :P może coś pomoże na ogólne zmęczenie które czasem mnie łapie (zbyt mało snu)... :P

U mnie 188 cm i 104-105 kg z rana na waleta, choć małe redu by się przydało... :P

Opublikowano

Troszkę śmiem wątpić w te zdolności regeneracyjne BCAA. I raczej ci ono nie pobudzi bo to tylko BIAŁKO, ta da :)

Jedyne co moze ci pobudzić bo jakaś kofeina, przedteeningowka, żeń szeń czy co innego.

Warto dbać o dietę i bogactwo witamin to moze zrobic dla swojego organizmu.

A nic tak szybko nie daje kopa jak dawka węgli z carbo :)

Opublikowano

Taurynka rządzi hahahah

Opublikowano

185 cm

Nowe BCAA regeneruje się z szybkością światła ;):banan:

które BCAA ?

Opublikowano

185 cm

Nowe BCAA regeneruje się z szybkością światła ;):banan:

które BCAA ?

najdroższe zapewne :kox:

Opublikowano

Widzę, że nie wyłapaliście ironii z tym BCAA :grin::P

Ogólnie doszedłem do wniosku, że te wszystkie preparaty na pompę i BCAA wraz z innymi specyfikami to działają..zgadza się ale na psychikę ;) Wszelkie kofeiny w tabletkach czy inne gadżety jedyne co wywołały u mnie to mega sranie. Kreatyne co ostatnio kupiłem to nie wiem czy wy***ać do kibla czy do zlewu ^_^
Dlatego jedyny suplement jaki jem to białko..cała reszta to micha micha i raz jeszcze micha. Jak mam spadki energii to piję siekierę yerba mate i po sprawie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.