Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:) ciekawe, nie wiem czy będę tak potrafił :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szanowni forumowicze, jakieś propozycje na masowy trening nóg przy użyciu tylko wolnych ciężarów?

Opublikowano

przysiady, wykroki w przód i na boki...Martwy ciąg na prostych nogach wchodzi na dwugłowe

Opublikowano

i choy.. zjadłem wczoraj serek wiejski na noc i podtrułem się :facepalm::facepalm::facepalm::angry:

Opublikowano

przysiady, wykroki w przód i na boki...Martwy ciąg na prostych nogach wchodzi na dwugłowe

co jeszcze można dodać, ma ktoś jakiś pomysł?

Opublikowano

Przysiadow masz przynajmniej pare wersji. Zaczynajac od standardowych ze sztanga z tylu, poprzez sztange z przodu, zamiast sztangi hantle na barkach lub po bokach, nogi szeroko (sumo), na szerokosci barkow lub wasko na szer bioder, mozesz robic pelny ASS TO THE GRASS albo ktorys z odcinkow ruchu (gorny albo dolny), oprocz standradowych wykrokow mozesz je urozmaicic o przeskoki z nogi na noge, jesli lydki to tylko wspiecia lub ciezar kladziesz na kolano/kolana i tez wspinasz

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

czyli tylko w taki sposób mogę urozmaicić cały trening?

Edytowane przez cacek89

Opublikowano

Podlinkujcie coś na regenerację bo padam :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Podlinkujcie coś na regenerację bo padam :)

spróbuj glutaminę

Opublikowano

Okay ;) dzięx

A może coś konkretnego polecicie bo widzę że w większości przypadków jest zmieszana z różnymi suplami. Może z taurynką? :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Z bcaa jak juz ;) Premium Nutrition, kilogramowa pucha za 100 ,-

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Gicior :) czyli jednak bcaa :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany dobre pasy są na ebayu. Szerokie, grube - http://www.ebay.co.uk/itm/201102769335?_trksid=p2060353.m1438.l2649&var=500277871265&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Kupiłem jeszcze wrist strapsy bo cena taka jak u nas,a tu przynajmniej porządne. Free shipping i dostałem obcenkę - 2 funciaki ;)

Opublikowano

No dobra to moze ktos mi podpowie co zrobic zeby zyskac troche masy . odzwywiam sie ok braki w diecie uzupełniam suplami a masa jak stala tak stoi . trening 3 razy w tygodniu i nic nie rusza ani w dół ani w góre .
Siły przybyło i to sporo ale nic poza tym . moze ktos mądry sie wypowie

Opublikowano

Więcej jeść

Opublikowano

:polew::polew::polew:

Opublikowano

ktos mądry miał sie wypowiedziec :D

Opublikowano

Dobrze Ci powiedział przecież ;)

Wrzuć swoją wagę, wiek wymiary i to co szamiesz w ciągu dnia.

Edytowane przez Reggi

Opublikowano

32 lata, staz na siłowni z 4 lata ale miałem spore przerwy . teraz regularnie bez przerwy 3 razy w tygodniu od 6 miesiecy na siłowni

175 cm wzrostu 72 kg wagi . te 2 kg zrobiłem przez 6 miesiecy . uwazam to za bardzo słaby wynik . Cwicze 3 razy w tygodniu
pon
wyciskanie sztangaleząc 4x10
wyciskanie sztanga skos dodatni 4x10
wyciskanie sztanga skos ujemny 4x10
pompki na poręczach 3x12
rozpietki na bramie 4x10
biceps
uginanie na modlitewniku sztanga łamana 4x10
uginanie na wyciagu opierajac łokciami o kolana sztanga prosta 4x10
uginanie młotkowe 4x10
brzuch

sroda
wyciskanie zza głowy na wyciagu 4x10
wycisskanie sprzed głowy hantlami 4x10
krzyzowanie linek wyciagu przed soba 4x10
wyciaganie przed siebie hantlami 4x10
wyciaganie hantlami na boki 4x10
wiosłowanie hantlami 4x10
triceps
prostowanie ramion linkami 4x12
wyciskanie francuskie lezac 4x12
prostowanie ramion podchwytem na drązku prostym na bramie

piatek
powtarzam trening z poniedziałku tylko zamiast brzucha robie nogi


staram sie trzymac miedzy 2800 a 3000 kalorii
dostarczam w 4 posiłkach .
oczywiscie jem zdrowo

to teraz czekam na fale hejtów :D

Edytowane przez kubajvc

Opublikowano

Kolego poczytaj o treningu max-ot mi pomógł... miskę musisz trzymac na 100%.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.