Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie kupujcie miesa z tesco ,jest filmik porzygac sie mozna :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier*ole ale hardkor :facepalm:

Ciekawe jak piersi z biedry i lidla? Ktoś ma info że je "odświeżają"?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. jestem nowy na tym forum. Od niedawna zaczelem chodzic na silownie mam 183wzrostu i 87 wagi. chcialbym popracowac nad swoja sylwetka i troche nad massa. prosil bym fachowców o porade jak najlepiej i najefektoiwniej cwiczyc.

Polecam kompendium wiedzy www.kfd.pl

Co do mięsa a zwłaszcza kurzych cycków to te pakowane (Lidl,Biedronka) są dużo lepsze niż te luzem na wagę (Tesco,Carrefour)

Filmik widać świeży w porównaniu do mięsa:decayed: i kiedyś faktycznie myli i odświeżali mięso i wędliny w sklepach.Nie wiem jak teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu nadziałem się na kurę w biedronce. Po rozerwaniu folii nie dało się wytrzymać ze smrodu. Więcej już tam cycy nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lidlu całkiem ok a tak w większości to najlepsze są zwykłe sklepy mięsne, o wiele lepiej smakuje, mniej żylaste, nie śmierdzi, może trochę drożej ale zawsze jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lidlu całkiem ok a tak w większości to najlepsze są zwykłe sklepy mięsne, o wiele lepiej smakuje, mniej żylaste, nie śmierdzi, może trochę drożej ale zawsze jestem zadowolony

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nigdy nie chce wycinać tego tłuszczu i kostek. Dlatego wole już przygotowane

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biore tylko z biedronki nigdy nie trafilem na zbuka i ladnie wyczyszczone bez tluszczu i kosci.kupuje 1kg i mam 1kg miesa ,a nie 200g tluszczu i 100g kosci do wyciecia tak jest to min w lewiatanie,tesco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka, kilka miechów na forum a ja dopiero teraz ten temacik zobaczyłem :decayed: na siłke latam okołom 2 lat, 173cm, waga życiówka 83kg aktualnie 75kg, tak to jest, praca fizyczna.. :wink:

Niech moc bedzie z wami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Wlasnie przegladam forum i widze, ze ciekawy temat :)

Cwicze juz ponad rok, mialem niedawno przerwe 2 miesieczna przez wakacje i juz wiem, ze wiecej przerwy nie zrobie. Zyciowka 82kg w czerwcu, a we wrzesniu wazylem juz 72. Wiec 10 kg spadlem... No a teraz czuje sie jakbym jeszcze nigdy wczesniej na silce nie byl... Mam okolo 180 cm wzrostu i teraz 77kg wagi, wiec nie najlepiej. Ale co poradzic... :) Trzeba żreć i żreć. haha :) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie BCAA możecie polecić?

Hi Teca bcaa powder, smaki obrzydliwe :facepalm: , jedyny nadający się do picia wg mnie to mango-melon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...