Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ból w łokciach spowodowany jest najprawdopodobniej przez złą technikę treningu tricepsa:)

Ja miałem podobnie gdy ćwiczyłem "francuza".

Spróbuj zmienić zestaw ćwiczeń oraz zmniejszyć ciężar i wybierz później te ćwiczenia, które Tobie najbardziej odpowiadają:)

A co do drętwienia małych palców u rąk to raczej się tego nie pozbędziesz:)

Spróbuj witamin i minerałów Olimp Vita-Min Multiple Sport plus do tego jakiś magnez - powinieneś się po tym lepiej poczuć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Biorę dokładnie to co napisałeś hahaha ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez witamin i przede wszystkim magnezu to ja bym nie potrafił funkcjonować ;)

ale to tez wina dużej ilosci kofy którą piję i co za tym idzie uciążliwych skurczy

ja juz od dawna robie treningi (cwiczenia,serie) tak jak mi pasuje i jak się czuje w dany dzien ,jedynie przeplatam sobie split z fbw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naderwales sobie prawdopodobnie sciegno lub przyczep mięśniowy, kaplica bo takie sprawy nawet po dłuższym spokoju lubią się odnawiać, też mam taki przypadek w prawej ręce.

U mnie jest bardziej narażony, bo oprócz siłowni trenuje judo, a tam jak wiadomo dzwignie i ciężko ma się zaleczyć.

Bardzo ważne to dobrze się rozgrzać przed jakimkolwiek wysilkiem.

Co do witamin, to na stawy dobrze robi B12, a tak poza tym, lepsze syntetyczne niż żadne.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie do znawców...

postanowiłem zrzucić kilka kg i jestem zadowolony z efektu, udało mi się zjechać w ciągu 3 miesięcy 14 kg, z 98,8 do 84,4.... :banan: przy wzroście 176

i jeszcze będę zrzucał kilka :P

chciałbym was się doradzić, jakie ćwiczenia stosować na piersi, by pozbyć się miseczki A :grin:

na razie na rzeźbie mi nie zależy więc tylko stosuję dietę i biegam sobie po okolicy, plus skakanka....

mam ławeczkę i dwie hantle po 8 kg... czy coś z tym mogę zrobić, a może coś dokupić?

jakie ćwiczenia i jakie serie najbardziej efektywnie by oprócz brzuszka zgubić piersi

pozdrawiam.G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwoma hantelkami po 8 kg to nie poszalejesz

Na cyce ,wyciskanie ,rozpietki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pompki? Dadzą mi coś?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że dadzą. Masz ich od cholery rodzai.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podpowiedz proszę. Co proponujesz na początek...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj systemu,, 100 pompek" w gogle masz. Do końca pewnie nie dojdziesz ale uruchomisz i rozciągniesz mięśnie na przyszłe ćwiczenia ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz. Dzięki.

Mam już punkt zaczepienia

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś doświadczony pomoże w ułożeniu planu treningowego (trening rano). Masówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety praca 10-18 i często na zewnątrz oraz fizyczna i najzwyczajniej nie mam juz chęci wieczorem iśc. Wolę wstać rano o 6:30 i leciec na siłkę.

masówka rano ?

można, ale wiedz, że najlepiej masówę robić po 3 posiłkach.

więcej energii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem. zalecałbym w takim razie trening ogólnorozwojowy z doborem dobrej diety. bez ciężkiej masówy.

sam pracowałem fizycznie i chodziłem na siłownie. na masie długo nie wytrzymałem.

najważniejszy w treningu jest odpoczynek. może to śmiesznie brzmi ale tak jest. wypoczęty organizm to podstawa.

zalecam odżywki:

kreatyna (iron horse) 1 łycha (tak jak mówi producent na opakowaniu) po każdym treningu

BCAA - tak samo po treningu. ja brałem 1 łyche przed i 1 po

BIAŁKO - piłem na noc, i nie robiłem od niego przerwy. białko ma być cały czas.

a co do diety to oczywiście 5 posiłków dziennie jest najlepszą opcją ale weź tu człowieku pogódź to z życiem :)

3-4 razy dziennie dobra micha dobrego żarcia. jak najwięcej kuraka. ja stosowałem małą ilość węgli przy takim treningu.

sylwetka naprawdę była spoko. bez koksowania i robienia z siebie miśka. zdrowy mięsień.

aeroby 2-3 razy w tygodniu koniecznie.

co do planu treningowego to tak jak mówię. odradziłbym masy jeżeli chcesz ją robić rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BCAA - tak samo po treningu. ja brałem 1 łyche przed i 1 po

Czytałem właśnie, że dobrze przed rannym treningiem wziąć BCAA.

Przy ogólnorozwojówce jak dobrać kaloryczność w ciągu dnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie odżywki i tak się tyle czasu rozkładają że jeden czort kiedy to bierzesz :). Oczywiście jakieś dopalacze to wiadomo.,że przed.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie odżywki i tak się tyle czasu rozkładają że jeden czort kiedy to bierzesz :). Oczywiście jakieś dopalacze to wiadomo.,że przed.

kategoryczne nie. słyszałeś, że picie białka zapobiega katabolizmowi mięśnia ? z tego co wiem najlepiej wypić na noc bądź po treningu.

BCAA przed treningiem pomaga w procesie regeneracji w czasie treningu. to też ważne.

ja to stosowałem, ale nie jest to konieczność.

odnośnie dopalaczy się nie wypowiadam bo nie brałem napalmów ani innych rzeczy. dla mnie to rozpieprzanie bebechów.

stosowałem przedtreningówkę, jednak goniło mnie na kibelek więc odpuściłem.

Przy ogólnorozwojówce jak dobrać kaloryczność w ciągu dnia?

największa ilość kalorii powinna być uzupełniona po treningu, jeżeli chcesz ćwiczyć rano.

przed treningiem proponuję zjadać mięsko w postaci zwykłej wędliny na kanapki + warzywko.

ewentualnie jak narobisz zapasów to oczywiście ryż/makaron + kurczak.

jeżeli chodzi o jedzenie na wieczór to ja nie jadłem 2 godziny przed snem, lepsza regeneracja.

chodzenie spać z pełnymi bebechami sprawiają, że człowiek później jest senny i ciężko się z wyra podnieść ;)

oczywiście nie ma tak że wpieprzamy na maxa ile się da a potem 2 godziny nie jemy i jest git.

tak to nie działa ;)

nigdy nie bawiłem się w rozpisywanie bilansu kalorycznego, nie pilnowałem czasu spożywania pokarmu i chodziłem 4-5 razy w tygodniu na siłkę i wyglądałem naprawdę dobrze, przede wszystkim zdrowo.

zachęcam do tego samego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...