Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z dyszke to najmniej bo zalany jestem w piz*u :P musze tylko ulozyc dobra diete, znasz sie na tym troche?

Wlasnie z dieta sam mam problem bo to moja pierwsza redukcja... Wiem tylko, ze chyba 1500kcal/dzien :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 12:58_________________________________________________

Redukujecie coś w tym roku? :naughty:

nie wiem jeszcze,bo chce na serie latac 150kg 10-8-6

a redukcja temu nie sluzy :decayed:

U mnie na silce ostatnio na turnieju pokazal sie gosciu wazacy 70kg cisnal 4x140kg :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niieee... :decayed: był mierzony i ważony bez butów :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 13:11_________________________________________________Gość ma mega genetyke albo apteke na chacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niieee... :decayed: był mierzony i ważony bez butów :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 13:11_________________________________________________Gość ma mega genetyke albo apteke na chacie :decayed:

to i to pewnie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: ale się chłop zmienił :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 13:21_________________________________________________w googlach musisz szukac PATRYCJUSZ Wróblewski :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do redukcji to tak właśnie około 1500 kalorii chyba tylko co ma się zaliczać do tych kalorii, ile białka, węgli, tłuszczy. Jak to jeść, jak trenować? Ja robię super serie żeby się trochę spocić, potem cardio i po cardio brzuch 3 razy w tyg bo niestety właśnie tam jest najwięcej tego tłuszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do redukcji to tak właśnie około 1500 kalorii chyba tylko co ma się zaliczać do tych kalorii, ile białka, węgli, tłuszczy. Jak to jeść, jak trenować? Ja robię super serie żeby się trochę spocić, potem cardio i po cardio brzuch 3 razy w tyg bo niestety właśnie tam jest najwięcej tego tłuszczu

wlasnie nie wiem jak dzielic B,W,T/kg :disgust: trening 5x w tyg + co drugi dzien aeroby 40min (w dniach bez aerobow mam treningi tajskiego 1.5h) :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SFD.PL

czytac czytac czytac :wink4:

Tylko czasami mozna sie lekko pogubic :)

nie lubie SFD... na kazdy problem maja tam tylko jedna rade "...trzymaj miche, jest micha bedzie git...". Ja wiem i rozumiem, że dieta to podstawa...ale ja się kur@!a pytam gdzie trening, gdzie regeneracja, gdzie suplementacja, gdzie motywacja...

Wolę tutaj pogadać niż tam się wku@!wiać...co drugi tam mądrzejszy i bardziej doświadczony od wszystkich... :wink4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 20:15_________________________________________________A co do celi to zatłuszczony nie jestem (aeroby cały rok, zmieniam tylko czas i intensywność), chcę poprawić definicje mięchą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakiej kompozycji go brales,jaki cel treningow i dieta?

dla mnie to jedyna kreta,ktora mnie rusza dawki 4x 5g

ja tam diety nie mam :decayed: jem kiedy chcę, ile chcę i co chcę :kox: ale na kreatynie piję minimum 1,5-2 L wody dziennie :good: no i na universalu nic nie szło, ani siła, ani pompa, a na trecu (przy takich samych pozostałych założeniach) pompa była o wiele większa, wody się trochę zatrzymało w organizmie i jakaś tam siła poszła :mysli:

ale około marca chcę sobie jakąś dobrą dietę ułożyć, jakieś odżyweczki i zacząć gubić brzuch :cool1: bo reszta dla mnie jak na razie spoko wygląda, tylko na brzuchu balon jakbym w ciąży był :kox:

a przy redukcji trzeba na pewno dużo więcej białka jeść niż węgli i tłuszczy :good: po treningu siłowym wypić shake'a białkowego + BCAA i robić aeroby + delikatny napój izotoniczny

ale z tego co czytam w gazetach kulturystycznych to dużo osób zapomina o tym i później mają za***iste spadki mięśni :thumbdown:

zresztą ile osób tyle opini :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...