Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

darek995 jeśli Piotrek98igo przy tak niezdrowej diecie ma taką budowę, to aż się boję pomyślieć jaką Ty masz formę ;)

Piotrek98igo - ile lat już trenujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś stosował UNIVERSAL Animal PUMP

jeśli tak prosiłbym o wypowiedz :D

Jadłem to kiedyś kilka razy. Ogólnie jest to mieszanka kreatyn i kilku innych składników. Mięśnie ładnie puchną i siła też wzrasta ale jest to dobre do treningu typowo siłowego a nie do np siłowo-wytrzymałościowego połączonego z bieganiem, aeorobami itp. Ja byłem zadowolony choć tanie to nie było i w ch....j tabletek trzeba łykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś stosował UNIVERSAL Animal PUMP

jeśli tak prosiłbym o wypowiedz :D

Jadłem to kiedyś kilka razy. Ogólnie jest to mieszanka kreatyn i kilku innych składników. Mięśnie ładnie puchną i siła też wzrasta ale jest to dobre do treningu typowo siłowego a nie do np siłowo-wytrzymałościowego połączonego z bieganiem, aeorobami itp. Ja byłem zadowolony choć tanie to nie było i w ch....j tabletek trzeba łykać.

Jak dawkowałeś tylko w dni treningowe przed treningiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie jestem na treningu masa + rzeźba wzrost 176kg waga jak narazie 94,5kg, kabel 47cm klata ok 135cm chyba. Itd :) obecnie cykl na saw + bcaa + mono + suplementacja zma i weglami.

Wysłane ze zgniłego iJabłka

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

Śrub masa + siła :)

Wysłane ze zgniłego iJabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darek995, coprawda mój pierwszy wpis był nieco podszyty ironią, tak wymiarami (jeśli prawdziwe) zabiłeś mnie - szacun i chyle czoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś stosował UNIVERSAL Animal PUMP

jeśli tak prosiłbym o wypowiedz :D

Jadłem to kiedyś kilka razy. Ogólnie jest to mieszanka kreatyn i kilku innych składników. Mięśnie ładnie puchną i siła też wzrasta ale jest to dobre do treningu typowo siłowego a nie do np siłowo-wytrzymałościowego połączonego z bieganiem, aeorobami itp. Ja byłem zadowolony choć tanie to nie było i w ch....j tabletek trzeba łykać.

Jak dawkowałeś tylko w dni treningowe przed treningiem

Dokładnie tak i o ile dobrze pamiętam to chyba nawet tak jest zalecane na ulotce. No i do tego białko na noc tradycyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trening masa+rzezba chyba mowi wszystko o tobie :decayed:

może kolega coś w ten deseń

8c89.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kaloryferki na wypasie:D Pewnie ciężko nad nimi pracowali:beer:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda, a i mam nadzieję, że wy również się pochwalicie swoimi osiągnięciami.

Waga: 86

Wzrost: 180

Cel treningowy: siła

Staż treningowy na siłowni: 24 miesiące bez przerwy

Uprawiane inne sporty: badminton

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga, sztangielki, modlitewnik, ławeczka płaska i skos

Dieta: Staram się spożywać więcej węglowodanów i białka

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje): brak

Zażywane suplementy: Nigdy nie brałem

Ostatnio przerabiany plan: brak

Poniedziałek:

Modlitewnik 1x10 1x8, 1x7, 1x6 - przerwa 3 minutowa choć w tym czasie robię siedząc:

wyciskanie francuskie sztangielką (jednorącz) 4x12

uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 4x6-7 przerwy 2 minutowe

uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie, w podporze o kolano 2-3x8 przerwy 2 minutowe

Na koniec bieganie na dworze - ok 15 minut

Wtorek:

Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie) 4x12 przerwy 3 minuty

Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie) 4x10 przerwy 2 minutowe

Wyciskanie sztangielek 4x12 przerwy 2 minutowe

Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2x6 przerwy 2 minutowe

Unoszenia ramion ze sztangielkami w siadzie 3x6 przerwy 2 minutowe

Na koniec bieganie na dworze - ok 15 minut

Środa:

wyciskanie sztangi płasko 1x10, 1x8, 1x7, 1x6 - przerwy 2,5-3minuty

Wyciskanie sztangielek w skosie 4x8-12 (17,5kg) przerwy 2 minutowe

Rozpiętki poziomo 2-3x8-12 ((17,5kg)przerwy 2 minutowe

I coś co nie wiem jak się nazywa (leżąco hantel na wyprostowanych rękach opuszczam za siebie) 2x10

Na koniec bieganie na dworze - ok 15 minut

Czwartek:

Badminton 2,5h (od września do czerwca)

Rower 1h - czerwiec - wrzesień

Zastanawiam się nad dodaniem biegu 1h

Piątek:

Uginanie sztangi stojąc w podchwycie 1x10 1x8, 1x7, 1x6 (45kg)- przerwa 3 minutowa choć w tym czasie robię siedząc:

Wyciskanie francuskie sztangielką (jednorącz) 4x12(ok 10kg)

Uginanie ramion ze sztangielkami na skosie 4x6-7 (17,5kg) przerwy 2 minutowe

Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie, w podporze o kolano 2-3x8 (13,5kg) przerwy 2 minutowe

Sobota:

Podciąganie na drążku nachwytem 1x9, 1, 8, 1x6, 1x6 przerwy 2 minutowe

Podciąganie na drążku podchwytem 1x6, 1x6 przerwy 2 minutowe

Wyciskanie sztangi zza głowy (na barki) 3-4x12 (30kg)

Nogi trenowałem, ale jakoś nie mogę znaleźć czasu na te ćwiczenia i są strasznie męczące na plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda, a i mam nadzieję, że wy również się pochwalicie swoimi osiągnięciami.

Waga: 86

Wzrost: 180

Cel treningowy: siła

Staż treningowy na siłowni: 24 miesiące bez przerwy

Uprawiane inne sporty: badminton

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga, sztangielki, modlitewnik, ławeczka płaska i skos

Dieta: Staram się spożywać więcej węglowodanów i białka

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje): brak

Zażywane suplementy: Nigdy nie brałem

Ostatnio przerabiany plan: brak

Poniedziałek:

Modlitewnik 1x10 1x8, 1x7, 1x6 - przerwa 3 minutowa choć w tym czasie robię siedząc:

wyciskanie francuskie sztangielką (jednorącz) 4x12

uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 4x6-7 przerwy 2 minutowe

uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie, w podporze o kolano 2-3x8 przerwy 2 minutowe

Na koniec bieganie na dworze - ok 15 minut

Wtorek:

Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie) 4x12 przerwy 3 minuty

Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie) 4x10 przerwy 2 minutowe

Wyciskanie sztangielek 4x12 przerwy 2 minutowe

Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2x6 przerwy 2 minutowe

Unoszenia ramion ze sztangielkami w siadzie 3x6 przerwy 2 minutowe

Na koniec bieganie na dworze - ok 15 minut

Środa:

wyciskanie sztangi płasko 1x10, 1x8, 1x7, 1x6 - przerwy 2,5-3minuty

Wyciskanie sztangielek w skosie 4x8-12 (17,5kg) przerwy 2 minutowe

Rozpiętki poziomo 2-3x8-12 ((17,5kg)przerwy 2 minutowe

I coś co nie wiem jak się nazywa (leżąco hantel na wyprostowanych rękach opuszczam za siebie) 2x10

Na koniec bieganie na dworze - ok 15 minut

Czwartek:

Badminton 2,5h (od września do czerwca)

Rower 1h - czerwiec - wrzesień

Zastanawiam się nad dodaniem biegu 1h

Piątek:

Uginanie sztangi stojąc w podchwycie 1x10 1x8, 1x7, 1x6 (45kg)- przerwa 3 minutowa choć w tym czasie robię siedząc:

Wyciskanie francuskie sztangielką (jednorącz) 4x12(ok 10kg)

Uginanie ramion ze sztangielkami na skosie 4x6-7 (17,5kg) przerwy 2 minutowe

Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie, w podporze o kolano 2-3x8 (13,5kg) przerwy 2 minutowe

Sobota:

Podciąganie na drążku nachwytem 1x9, 1, 8, 1x6, 1x6 przerwy 2 minutowe

Podciąganie na drążku podchwytem 1x6, 1x6 przerwy 2 minutowe

Wyciskanie sztangi zza głowy (na barki) 3-4x12 (30kg)

Nogi trenowałem, ale jakoś nie mogę znaleźć czasu na te ćwiczenia i są strasznie męczące na plecy.

Ale chyba mylnie opisałeś swój post bo niczym się w nim nie chwalisz a jedynie przedstawiasz swój plan treningowy :wink:

Myślałem, że ciężary też napiszesz :wink:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężary uzupełnię po meczu - chyba, że przesadzę z piwkiem :) Bo już jest humorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężary uzupełnię po meczu - chyba, że przesadzę z piwkiem :) Bo już jest humorek

Ok ok :wink:

Mój plan:

1. Ławka skos góra + ławka płaska + rozpiętki na skosie góra + przenoszenie hantla nad głową

Wszystko robione zaraz po sobie w wielkiej serii, przerwa pomiędzy seriami max 90s, 5 serii roboczych. Ciężary: wyciskanie od 30 do 40 kg, rozpiętki od 17,5 do 20 kg, przenoszenie 30 kg.

2. Podciąganie + wiosłowanie hantlami + ściąganie drążka z góry w siadzie szeroki chwyt + przyciąganie drążka w siadzie do brzucha wąski chwyt + ściąganie linek z górnego wyciągu

Wszystko robione w jednej wielkiej serii. Przerwa pomiędzy seriami max 90s. 4 serie robocze. Ciężary ciężko mi określić, bo na wyciągach są sztabki. Ale zawsze cisnę na maksa.

3. Wyciskanie hantli nad głowę + unoszenie hantli w bok + unoszenie hantli w opadzie + przyciąganie sztangi w opadzie

Tak jak wcześniej jedna wielka seria. 4 serie robocze. Przerwa 90s. Ciężary: wyciskanie 25 kg, unoszenie w bok 15 kg, unoszenie w opadzie 17,5 kg, przyciąganie sztangi 35 kg.

4. Uginanie ramion z hantlami + uginanie ramion siedząc na ławeczce + uginanie ramion ze sztangą + młotek Schwarzenegera

Wielka seria. Przerwa 90s. 4 serie robocze. Ciężary: uginanie stojąc 25kg, uginanie siedząc 15kg, uginanie sztangą 45kg, młotek Schwarzenegera 22,5kg.

5. Wyciskanie francuskie hantlami + ściąganie drążka wyciągu górnego + ściąganie linek + prostowanie linek nad głową

Wielka seria. Przerwa do 90s. 4 serie. Ciężary: wyciskanie 15kg, reszta na sztabkach więc ciężko określić.

6. Przysiad ze sztangą + suwnica + prostowanie nóg

Tak jak wcześniej. Ciężary: przysiad 90kg, suwnica 240kg na spokojnie, prostowanie max sztabek.

7. Wspięcia na palce stojąc + wspięcia na palce siedząc + prostowanie stóp na suwnicy

Wielka seria. Ciężary jak największe.

Dodatkowo do barków i pleców wrzucam kaptury. Jedno ćwiczenie 5 serii, minimalne przerwy.

Ręce robię zazwyczaj 2x w tygodniu. Razem z plecami i klatką.

Brzuch wrzucam jak mam tylko siły. Zazwyczaj raz w tygodniu.

Nie mam żadnych wyników ale te ćwiczenia są mocno wyczerpujące, więc nawet nie liczyłem na wielkie ciężary. Na siłę przyjdzie jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientacyjne obciążenia, których używam przy ćwiczeniach. Staram sie robić bardzo dokłądnie każde ćwiczenie czyli bardzo wolno opuszczam ciężar wtedy naprawdę czuje totalne wymęczenie mięśni. NIe robi nigdy całkowitych wyprostów, aby nie rozluźniać mięśni - cały czas pracują przy maxymalnym obciążeniu i stąd chyba efekty które na sobie widzę. Sa bardzo szybko zauważalne.

Poniedziałek:

Modlitewnik 1x10 1x8, 1x7, 1x6 ok 50kg - przerwa 3 minutowa choć w tym czasie robię siedząc:

wyciskanie francuskie sztangielką (jednorącz) 4x12 ok 17kg

uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 4x6-7 przerwy 2 minutowe ok 17kg

uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie, w podporze o kolano 2-3x8 przerwy 2 minutowe ok 17kg

Na koniec bieganie na dworze - ok 15 minut

Wtorek:

Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie) 4x12 przerwy 3 minuty ok 60kg

Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie) 4x10 przerwy 2 minutowe ok 20kg

Wyciskanie sztangielek 4x12 przerwy 2 minutowe ok 20kg

Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2x6 przerwy 2 minutowe ok 20kg

Unoszenia ramion ze sztangielkami w siadzie 3x6 przerwy 2 minutowe ok 12kg

Na koniec bieganie na dworze - ok 15 minut

Środa:

wyciskanie sztangi płasko 1x10, 1x8, 1x7, 1x6 - przerwy 2,5-3minuty od 80-95kg

Wyciskanie sztangielek w skosie 4x8-12 (17,5kg) przerwy 2 minutowe

Rozpiętki poziomo 2-3x8-12 ((17,5kg)przerwy 2 minutowe

I coś co nie wiem jak się nazywa (leżąco hantel na wyprostowanych rękach opuszczam za siebie) 2x10

Na koniec bieganie na dworze - ok 15 minut

Czwartek:

Badminton 2,5h (od września do czerwca)

Rower 1h - czerwiec - wrzesień

Zastanawiam się nad dodaniem biegu 1h

Piątek:

Uginanie sztangi stojąc w podchwycie 1x10 1x8, 1x7, 1x6 (45kg-50kg)- przerwa 3 minutowa choć w tym czasie robię siedząc:

Wyciskanie francuskie sztangielką (jednorącz) 4x12(ok 12kg)

Uginanie ramion ze sztangielkami na skosie 4x6-7 (17,5kg) przerwy 2 minutowe

Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie, w podporze o kolano 2-3x8 (13,5kg) przerwy 2 minutowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh niektórzy sa nieureformowalni. Pisałem ze masa + siła czytaj do konca, bo masa + rzeba nie wykonane dlatego poprawilem myślałem o jednym a pisałem drugie. Foto może jakieś wkleje ale najlepiej będzie jak sie spotkamy na spocie batalionu w ostrowie. Bo w internecie to każdy kozak a liczą sie fakty :) po drugie robię to dla siebie od ok 7-6 lat. A Pioterk jeśli nie wiem lubisz tu pojezdzac to wybracz ale nie ten wątek. Bez urazy dla nikogo bo ja sie nie czuje urazony ale ty tak widzę.

Wysłane ze zgniłego iJabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gadasz jakies pierdoly o diecie mojej,ze omegi brakuje itd co jest smieszne,bo mam juz jakies doswiadczenie w tym sporcie i wiem co z czym i do czego i nie musze o wszytskim pisac co jest oczywiste dla ludzi kumatych.Nie kazda dieta jest dla kazdego dobra,trzeba poznac na tyle swoj organizm po przez eksperymentowanie z jedzeniem.

pokaz brzuch to bedziemy wiedziec na jakim poziomie jestes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gadasz jakies pierdoly o diecie mojej,ze omegi brakuje itd co jest smieszne,bo mam juz jakies doswiadczenie w tym sporcie i wiem co z czym i do czego i nie musze o wszytskim pisac co jest oczywiste dla ludzi kumatych.Nie kazda dieta jest dla kazdego dobra,trzeba poznac na tyle swoj organizm po przez eksperymentowanie z jedzeniem.

pokaz brzuch to bedziemy wiedziec na jakim poziomie jestes

prawda, trzeba po prostu poznać swój organizm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...