Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ehh niektórzy sa nieureformowalni. Pisałem ze masa + siła czytaj do konca, bo masa + rzeba nie wykonane dlatego poprawilem myślałem o jednym a pisałem drugie. Foto może jakieś wkleje ale najlepiej będzie jak sie spotkamy na spocie batalionu w ostrowie. Bo w internecie to każdy kozak a liczą sie fakty :) po drugie robię to dla siebie od ok 7-6 lat. A Pioterk jeśli nie wiem lubisz tu pojezdzac to wybracz ale nie ten wątek. Bez urazy dla nikogo bo ja sie nie czuje urazony ale ty tak widzę.

Wysłane ze zgniłego iJabłka

:decayed: NIEREFORMOWALNI się pisze :wink:

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

Bo gadasz jakies pierdoly o diecie mojej,ze omegi brakuje itd co jest smieszne,bo mam juz jakies doswiadczenie w tym sporcie i wiem co z czym i do czego i nie musze o wszytskim pisac co jest oczywiste dla ludzi kumatych.Nie kazda dieta jest dla kazdego dobra,trzeba poznac na tyle swoj organizm po przez eksperymentowanie z jedzeniem.

pokaz brzuch to bedziemy wiedziec na jakim poziomie jestes

Ja brzuch katuje mocno w lato :facepalm: Taki kondon, że aż strach na plażę wyjść :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a probowales byc na niskich weglach?

Właśnie u mnie dieta to NAJWIĘKSZY problem. Przez najbliższe 2 m-ce będę bardziej uważał co jem, zrobię umiarkowaną dietę i sprawdzę wyniki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie z Fona w robocie pisałem :) gadam bo mój kumpel to dietetyk co prawda nie byłem u niego na typowej diecie dla mnie tylko kilka razy widziałem jak układał dla ludZi i sie nasluchalem. Miecho ok,ryz ok bo sam to wszystko jem tylko zawsze mi wpajal ze to nie wszystko bo witaminy i inne pierdoly by zdrowo sie czuć. Jeśli Ci jest ok to jedz jak chcesz nie zakładam Ci do garnka ale zwracam uwagę tylko na jakiś blad twoja sprawa czy zrobisz tak czy inaczej. Pożarem te dyskusje powinny sie odbywać na sfd.pl a nie. Brzuch nie mam kraty jak chłopak z okładki men's health bo po prostu nie robię rzeźby, to potem zwarzywszy na tryb pracy może ale to może mi sie uda :) zrobic tak jak bym chciał :) nie mierz każdego swoją miara bo możemy porównać sie w dowodach itp a ja raczej traktuje siłownię jako sport bezkonfliktowy spory zostaw na trening i wylądowanie :)

Wysłane ze zgniłego iJabłka

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Tzieland dokladnie niskie wegle. Ogranicz spożywanie słodkiego a nawet owoców, jeśli musisz owoce to max do 13 w ciagu dnia.

Wysłane ze zgniłego iJabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw muszę zobaczyć na co pozwoli mi wakacyjna praca. Sezonowa robota jest wyczerpująca ale powinienem dać radę połączyć ją z treningiem.

Postaram się również ograniczyć węgle i inne złe produkty i zacząć więcej biegać/jeździć na rowerze :wink:

Może też zrobię sobie foto przed wakacjami i po żeby zobaczyć czy coś udało mi się zrzucić.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie zdjęcie co tydzień wtedy będzie git jak zrobis sobie filmik z tego. Hmm sezonowa praca Ci nie da masy ale zrzucić powinieneś coś tam bo tak jak piszesz jest wyczerpująca. Tylko unikaj nie jedzenia cały dzien a potem na wieczór syto bo będzie odwrotny skutek. A co do tego co pisałem wyżej ja teraz nie patrzę na rzeźbę bo jestem w trakcie przygotowywania sie do zawodów w wyciskaniu wielokrotnym 100kg, a mam godnego konkurenta bo kumpel wyciska 30 razy :/ mam gdzies filmik z poprzednich zawodów. Pierwszy nie będę ale chociaż drugi może bo konkurencja tez nie śpi :)

Wysłane ze zgniłego iJabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowody mowisz bic 49,klatka 130,pas 85

190cm 105kg

nowa sweet focia

:decayed: C360_2013_06_26_16_03_01_166j.jpg

---------- Post dopisany at 02:59 ---------- Poprzedni post napisany at 02:49 ----------

wiekszosc tych dietetykow to ma wiedze jak :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam planu jako takiego,glowne cwiczenia ktore musza byc + intuicyjne

tak samo z dieta,podstawa jest miecho a reszta sie zmienia.W tym tyg wywalilem tluszcze,dalem wiecej wegli.Czesto zmieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy jest to dobre rozwiązanie ćwiczyć bez planu. CO jakiś czas trzeba go zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowody mowisz bic 49,klatka 130,pas 85

190cm 105kg

nowa sweet focia

:decayed: http://s12.postimg.org/y6j2b7hp5/C360_2013_06_26_16_03_01_166j.jpg

---------- Post dopisany at 02:59 ---------- Poprzedni post napisany at 02:49 ----------

wiekszosc tych dietetykow to ma wiedze jak :facepalm:

niezle piotrek oby tak dalej. na moje oko bardzo dobrze zrobiony ektomorfik fajna genetyka!. wez napisz na pw jakie suple ladujesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UNIVERSAL ANIMAL CUTS 42 SASZ. MEGA SPALACZ USA! (3357781545) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co mówicie o tym spalaczu? czytałem dużo pozytywnych opini na jego temat. Tylko nie wiem czy coś dorzucić do tego czy samo to starczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UNIVERSAL ANIMAL CUTS 42 SASZ. MEGA SPALACZ USA! (3357781545) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co mówicie o tym spalaczu? czytałem dużo pozytywnych opini na jego temat. Tylko nie wiem czy coś dorzucić do tego czy samo to starczy ?

smakuje jak karma dla psa i ma wielkie capsy dostalem za darmo ale wywalilem do kosza chyba ze myle universal cuts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam d*pa z tym jak smakuje, ważne jak działa, i czy do tego jeszcze coś zapodać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam planu jako takiego,glowne cwiczenia ktore musza byc + intuicyjne

tak samo z dieta,podstawa jest miecho a reszta sie zmienia.W tym tyg wywalilem tluszcze,dalem wiecej wegli.Czesto zmieniam.

Dokladnie kiedys cwiczylem z planem teraz bez nieraz jade jednym treningiem kilka tygodni a pozniej dla odmiany tydzien dwa inny trening cwiczenia te same tylko zmieniam np super serie ostatnio cwiczylem ta gigant seria dobrze jest cos zmienic pompa niesamowita ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:wink: widzę że orientujecie się tutaj dobrze w temacie wiec mam małe pytanko, mam skręcenie i naderwanie stawu skokowego w kostce , zależy mi na szybkim zregenerowaniu.jakaś odzywka może tutaj pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...