Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

a ja po rozmowie z naszym guru Piotrkiem doszedłem do wniosku, że na początek zainwestuje w Gainera i Kreatynkę :evil:

tylko zastanawiam się, że może zamiast gainera kupić białko i węgle osobno, bo w gainerze to nie ma za dużo białka ;(

a prawde mówiąc to moja dieta jest uboga w białko :thumbdown:

jak myślicie co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli masz tendencję do tycia to białko, jak bardzo dobrą przemianę materii to możesz gainera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd to ja mam wiedzieć :decayed:

nie wiem pomyślę jeszcze i zobaczymy co z tego wyjdzie :cool1:

ile wazysz przy jakim wzroscie? jezeli jesz duzo a nie tyjesz i czesto srasz :polew: to nie masz tendencji do tycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waże ok 90 kg przy 176 ;) dużo robi tutaj brzuch wyhodowany przez 3 lata nie pracowania :confused4: ale pracuję nad nim :good:

tendencji do tycia jako takiej to chyba nie mam, bo zawsze starałem się wręcz przytyć ;)

w sumie to już wiem co wezmę :naughty:

http://allegro.pl/rzezba-sila-whey-xl-universal-creatine-gratisy-i1346937045.html

http://allegro.pl/universal-carbo-plus-1-kg-mega-okazja-super-cena-i1378199926.html

http://allegro.pl/primaltein-whey-2-3kg-kreatyna-universal-gratis-i1378739798.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko do speców :)

Przy wzroście 184cm ważę tylko 65-67kg. Mam za***iście szybką przemianę materii. Jem dużo (często a mniejsze porcje), nawet tuż przed spaniem potrafię wszamać nieźle. Mogę jeść i tłusto i syto i nic mi nie idzie w masę. Chodziłem na siłkę, wpierdzielałem w tym czasie sporo ryżu, makaronu, tuńczyka, piersi z kurczaka, bananów i nic !!

Postanowiłem, że trzeba się wspomóc. Co polecacie na początek ? Gainery czy coś innego? Macie jakieś pewne marki tych specyfików ? Wiem, że aby zyskać na masie mięśniowej to mam robić 4 serie po 12 powtórzeń na siłce na odpowiednie partie mięśni, oczywiście wagą taką aby dać 4 razy to powtórzyć. I mam na początku ćwiczyć jak największe partie mięśni, bez wnikania w szczegóły (klatka, plecy, biceps, triceps itp).

Co Wy byście mi polecili odnośnie wspomagaczy i samego treningu ??

PS. Czy warto zrobić sobie jakieś badania (oprócz psychiatrycznych :polew:) przed zażywaniem odżywek ?

Podziękował :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak zwykle schudlem ,jak nie trzymam diety i objadam sie ciastami itd to chudne :decayed:

marecki - wazysz tyle co ges wyscigowa :kox:

tak tak slyszalem juz te historie, ze jem tak duzo i nie moge przytyc...

powiem jeszcze raz to zacznij 3 razy tyle jesc co 3h i nie ma bata...gainera mozesz kupic, na rynku sporo tego olimp,trec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wzroście 184cm ważę tylko 65-67kg.

a jaki wiek? bo jak do 18-19 lat to rozumiem taka wage... podobnie miałem ale od 22 lat masa idzie sama z siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wzroście 184cm ważę tylko 65-67kg.

a jaki wiek? bo jak do 18-19 lat to rozumiem taka wage... podobnie miałem ale od 22 lat masa idzie sama z siebie

ja jak mialem 17lat wazylem juz 90kg : :decayed: przytylem jakies 20kg w 8miesiecy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wzroście 184cm ważę tylko 65-67kg.

a jaki wiek? bo jak do 18-19 lat to rozumiem taka wage... podobnie miałem ale od 22 lat masa idzie sama z siebie

Dobrze gada najpierw to napisz ile masz lat :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wzroście 184cm ważę tylko 65-67kg.

a jaki wiek? bo jak do 18-19 lat to rozumiem taka wage... podobnie miałem ale od 22 lat masa idzie sama z siebie

ja jak mialem 17lat wazylem juz 90kg : :decayed: przytylem jakies 20kg w 8miesiecy

chcesz to mogę Ci oddać troche masy :kox:

A nie wiecie może czy te wszystkie "spalacze tłuszczu" typu thermo fat burner + jakaś L- carytynina cos dają? Oczywiscie w połączeniu z jakimis cwiczeniami.

Możecie doradzic mi jakie cwiczenia robić żeby schudnąć?( w warunkach domowych) Mając do dyspozycji ławeczke i rower stacjonarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego chyba kupię sobie glukozę w aptece i jakieś witaminy, tylko nie wiem jakie :rolleyes

chyba miałeś na myśli glutaminę, a co do witamin to kup sobie jakiś zestaw aminokwasów, tylko weź pod uwagę że to wszystko w odżywkach białkowych też jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek to już prawie 27 lat i nic cholera ta waga sama z siebie nie idzie w górę. Dlatego czas na wspomagacze :gwizdanie:

Na spalenie tłuszczu to polecam dietę Dukana. Kolega z pracy w 6 miechów zrzucił 30kg !! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wzroście 184cm ważę tylko 65-67kg.

a jaki wiek? bo jak do 18-19 lat to rozumiem taka wage... podobnie miałem ale od 22 lat masa idzie sama z siebie

ja jak mialem 17lat wazylem juz 90kg : :decayed: przytylem jakies 20kg w 8miesiecy

chcesz to mogę Ci oddać troche masy :kox:

A nie wiecie może czy te wszystkie "spalacze tłuszczu" typu thermo fat burner + jakaś L- carytynina cos dają? Oczywiscie w połączeniu z jakimis cwiczeniami.

Możecie doradzic mi jakie cwiczenia robić żeby schudnąć?( w warunkach domowych) Mając do dyspozycji ławeczke i rower stacjonarny.

wstajesz rano przed praca i biegi:)) nic innego nie pomoze rowerem tez mozesz pokrecic:) pameitaj tylko zeby robic mneijsza intensywnoscia a dluzej bo dopiero po okolo 30 minutach w organizmie czlowieka zachodzi proces spalania tluszczu:) wiec zapierd****ie na maxa przez 15 minut zabardzo nic nieda:) do tego wyrzuc z diety slodycze i napoje gazowane slodozne:) najlepsza jest mineralna niegazowana!!!! :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego chyba kupię sobie glukozę w aptece i jakieś witaminy, tylko nie wiem jakie :rolleyes

chyba miałeś na myśli glutaminę, a co do witamin to kup sobie jakiś zestaw aminokwasów, tylko weź pod uwagę że to wszystko w odżywkach białkowych też jest

nie no chodzi mi o najzwyklejszą glukozę, dostępną w aptece za śmieszne pieniądze, w końcu glukoza to najprostszy cukier i najszybciej się wchłania, w LO już to brałem i energia była :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...