Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Kapsy zawsze trudniej sie wchłaniają ;-) a BCAA polecam Scitec - tanio wychodzi, dużo porcji i jakość nie najgorsza

w kapsach ? bo widze ze jest 375 kapsow za niecale 70 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie :)

Na rynku jest zatrzęsienie firm i nie wierzę, że jest tu taka osoba, która spróbowała wszystkiego :)

Najlepiej samemu się przekonać ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olimp i fitmax wymieniony przezemnie w granicy 40zl +/- 10 zl, zalezy od miejsca.

wazne aby dobrze dawkowac kreatyne :) tzn 1g kreatyny na 10kg masy wlasnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czailem pobieznie i wychodzi na to ze lepiej tabsy kupic, bo wiecej porcji wychodzi , jesli chodzi o BCAA, a kreatyne to najbardziej sie oplaca brac 1 kg :) wiec chyba tak zrobie ze wezme 1 kg uniersala i sciteca bcaa 375 kapsow :) wyjdzie kolo 150 zl, a ze mam kupon na allegro, to wyjdzie 130 zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Ostrovitu razem z białkiem i płaciłem 27zł chyba za 200g. Opinie bdb w necie. Dawka 5g przed i 5g po treningu. Na razie wziąłem mniejszą ilość żeby sprawdzić. Teraz kupię więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanko do wszystkich co biorą BCAA :) Tylko proszę szczerze bez zbędnej napinki ;)

Czy naprawdę czujecie, że działa?

Bo wg mnie wystarczy odpowiednia micha. Dieta bogata w warzywa, owoce oraz białko zwierzęce i żadne BCAA nie jest potrzebne :)

Od czasu jak mam zbilansowaną dietę i liczę kalorie jak i wartości odżywcze czuję się świetnie i nie potrzebuję odżywek "regeneracyjnych"

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suplement jak sama nazwa wskazuje to dodatek, uzupełnienie

jak nie ma czego uzupełniać to rzeczywiście nie warto kupować :-)


ja przykładowo jak po treningu idę od razu do domu, to zjadam mięcho i jestem zadowolony, ale jak muszę coś jeszcze załatwiać w biegu, to bcaa + banany i też jest ok, a mięcho tak czy inaczej tylko że później :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dobrze czuje po BCAA. No i najważniejsze to waga nie spada a w pasie 1cm mniej hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo wg mnie wystarczy odpowiednia micha. Dieta bogata w warzywa, owoce oraz białko zwierzęce i żadne BCAA nie jest potrzebne

TAK dokladnie jest. Jak koledzy tez pisali to tylko uzupelniacz do diety. Ale np bcaa po trenigu szybciej sie wchlonie niz aminokwasy z jedzenia :P

ja np lubie bcaa z l-cyrulina bo mam zastepstwo arginy :P czyli pompy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to co z tym bcaa, bo ja wyczytalem ze chroni miesnie podczas wysilku i po nim , to jak to w koncu z tym jest ? warto to brac czy nie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodzi jak nie weźmiesz to się nie dowiesz jak na ciebie podziała

Wszystko zależy od diety jaka stosujesz bo jeśli masz biedę w aminokwasy to uzupełniając bcaa odczujesz różnice na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie jeśli nie jest kulturysta to nie poczuje zadnej roznicy :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej bede sie upieral, ze jesli nie zna swojego ciala i jak reaguje na zmeczenie i dlugtrwaly trening to nie poczuje roznicy i dieta mu wystarczy.

A jesli zaraz napisze ze nie moze trzymac diety to bez sensu jakiekolwiek suple bo bez diety nic nie ruszy i kolo sie zamyka.

Sam cwicze juz pare lat gdzie tak naprawde dopiero od jakiegos czasu mega mocno sie do tego przykladam, czytam literature, artykuly (i nie chodzi mi o pseudo fora). I wiem, ze bez diety wszystko jest bez sensu.

A skoro on dopiero zaczyna to te bcaa sa mu calkowicie niepotrzebne i szczerze wg mnie wyrzucone pieniadze w bloto.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego lepiej to, dla drugiego tamto. Wszystko zależy od tego ile trenujesz. Moim zdaniem pakowanie w siebie wszystkich suplementów od samego początku nie ma sensu. Zacznij "na sucho" - dieta i trening. Z czasem zobaczysz, że przyrosty albo postęp siłowy jest mniejszy niż dotychczasowo. Wtedy masz dwie opcje - zmienić plan treningowy albo kupić odżywki. Zależy też jak ćwiczysz. Na początku warto pobawić się z FBW, niektórzy zostają przy tym nawet rok albo więcej, bo cały czas im idzie. Dopiero potem split lub inne kombinacje. Wiadomo, że wszystko zależy też od tego jaki masz cel. Może taka odpowiedź nic Ci nie da, ale rzeczywiście jest tak, że musisz sam się przekonać. Z czasem po prostu poczujesz, że tego lub tamtego Ci brakuje w diecie lub trybie życia i do tego dobierzesz suplementy, a na początku nie ma co się rozdrabniać - dobra dieta i trening i działaj, organizm sam z siebie jest w stanie dać dużo jeśli dopiero zaczynasz z siłownią :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biorę BCAA , nie biorę kreatyny , nie biorę nic na pompę i czuję się tak samo.

Jedyny suplement jaki biorę to białko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez robilem, na poczatku sama dieta i tyle. Przybralem 12 kg i z tego jestem zadowlony, sila tez poszla, ale teraz jednak postep jest mniejszy niz wczesniej, zmieniam sobie plan treningowy ale i tak chcialbym jednak wiecre sily :) Nighdy nie jadlem zadnych odzywek ani nic i kazdy poleca mi kreatyne, wiec zamierzam sprobowac :) FBW jakos mnie nie specjalnie zacheca, jednak wole sobie rozbic partie ciala na dane dni i tak jest sobie robic :) A na celu mam poprawienie wygladu, nabranie miecha zeby lepiej wygladac, juz teraz mi mowia ze widac ze cwicze i sam tez po sobie widze rezultaty :) Ale jednak chcialbym wiecej :) A same pozytywne opinie slysze o kreatynie jak i bcaa :) no nic, zamowilem bcaa scitec i kreatyne olimpa w tabsach, bo tak mi bedzie lepiej , Jeszcze kupony na allegro sa to wyszlo mnie to niecale 110 zl zaq 400 tabsow krety i 375 tabsow bcaa :) Zobaczymy co bedzie :) |Dzieki za pomoc :)

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...