Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Co do stawów to tylko strzały.

Na siłce jest paru co zaopatrują wielkoludów i niestety większość odżywek ani nawet "lekarstw" typu 4Flex nic nie daje, zwykła ściema.

Co do brzucha to tylko i wyłącznie dieta. Musisz po prostu mocniej zredukować :)

Co do aerobów to uważam i jestem tego przykładem, że nie trzeba ich robić. Bez aero, od kwietnia prawie 20 kg mniej.

Tylko czyste żarcie i deficyt.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

"Brzuch robimy w kuchni"

Aeroby są bardzo przydatne, zależy od poziomu twojego zatłuszczenia.

Przy mniejszych ilościach % tłuszczu w organizmie bez aerobów się nie obejdzie.

Najlepiej przed śniadaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tymi aerobami to tez bym sie klocil, bo coraz wiecej trenerow i osob w temacie od tego odchodzi. Wiele jest publikacji na ten temat itp itd.

Oczywiscie zaszkodzic nie zaszkodzi ale aeroby, szczegolnie tak bardzo uwielbiane przez wiekszodc bywalcow silowni, czyli wolne tempo i dziadkowy chod, wzmacnia tylko i wylacznie wytrzymalosc i serducho, a ze spalaniem tluszczu ma malo wspolnego :) Jak juz to interwaly :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem się szczęśliwym posiadaczem pulsometru.

Dziś robiłem pierwszy trening z tym urządzeniem i wyszło mi, że podczas treningu siłowego zbijam 800 kcal.. na 30 minut cardio na bieżni ( max pochył szybszym tempem ) spalam kolejne 400 kcal.

makro mam takie, tłuszcz niby schodzi, ale dalej wypierdyla mi bęben :facepalm: Alko odstawione zupełnie. Czysta micha z weekendowym szaleństwem typu frytki czy jakiś słodycz. Nie wiem OCB

Aby schudnąć o 1 kg tygodniowo potrzebujesz dziennie 2576.15 kcal rozłożone na:

kcal gramy Węglowodany (55%) 1416.88 354.22 Białka (15%) 386.42 96.61 Tłuszcze (30%) 772.85 85.86

Więcej informacji znajdziesz na: http://calcoolator.pl/dzienny_kalkulator_kalorii.html © calcoolator.pl

Ragga mi przy podobnych proporcjach co Ty (wiek 28l ,waga 96kg) powiedział że 2500kcla to za dużo znacznie. 1700kcal maks 2tyś.Powiedział że kalkulatory netowe są nie dokładne. Jest wzór opracowany przez jakiegoś gościa którym się posługują kulturyści ale za nic nazwiska nie kojarze :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwa wzory do profesjonalnego obliczania zapotrzebowania kalorycznego ale rowniez nie pamietam nazw "autorow".

W kazdym badz razie w obydwu wypadkach trzeba znac beztluszczowa mase miesniowa, a to tylko bedzie mozliwe jesli obliczycie sobie BF.

Wiec tak czy inaczej jest to raczej ciezkie to zrobienia.

Niektore wzory na necie sa dosc wiarygodne (porownywalem wynik po pomiarze BF bioimpedancja) i mozna spokojnie z nich korzystac.

Dla mnie: wiek 28, wzrost 178, waga 76, cwiczenia 5-7 razy w tyg CPM wychodzi okolo 3200-3400.

Dla redukcji oczywiscie odejmujemy kcal, a dla masy dodajemy.

Wiec te 2500 wcale nie musi byc zle obliczone

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem się szczęśliwym posiadaczem pulsometru.

Dziś robiłem pierwszy trening z tym urządzeniem i wyszło mi, że podczas treningu siłowego zbijam 800 kcal.. na 30 minut cardio na bieżni ( max pochył szybszym tempem ) spalam kolejne 400 kcal.

makro mam takie, tłuszcz niby schodzi, ale dalej wypierdyla mi bęben :facepalm: Alko odstawione zupełnie. Czysta micha z weekendowym szaleństwem typu frytki czy jakiś słodycz. Nie wiem OCB

Aby schudnąć o 1 kg tygodniowo potrzebujesz dziennie 2576.15 kcal rozłożone na:

kcal gramy Węglowodany (55%) 1416.88 354.22 Białka (15%) 386.42 96.61 Tłuszcze (30%) 772.85 85.86

Więcej informacji znajdziesz na: http://calcoolator.pl/dzienny_kalkulator_kalorii.html © calcoolator.pl

Ragga mi przy podobnych proporcjach co Ty (wiek 28l ,waga 96kg) powiedział że 2500kcla to za dużo znacznie. 1700kcal maks 2tyś.Powiedział że kalkulatory netowe są nie dokładne. Jest wzór opracowany przez jakiegoś gościa którym się posługują kulturyści ale za nic nazwiska nie kojarze :facepalm:

Andrzejku, ale ja ćwiczę obecnie 6 x w tygodniu.. więc zapotrzebowanie na michę się sprawdza. Zakładam, że mam schudnąć do 0,5 kg tygodniowo, żeby nie pogubić mięsa.

Pulsometr pokazuje mi, że podczas treningu jestem w przedziale tętna od 65 do 75% tętna maksymalnego. Przerw między seriami nie robię większych niż 1 min. Pulsometr wyliczył, że przez godzinę z hakiem intensywnego treningu siłowego zrzucam ~ 1000 kcal. Podczas 30 minutowego cardio ( bieżnia, bez trzymanki, maksymalny skos i szybszy marsz pod górę ) zrzucam kolejne 300 kcal. Więc wychodzę mokry jak świnia :banan: Jakbym jadł mniej niż 2500 kcal to podejrzewam, że nie miałbym siły wachlować żelazem :wink:

Muszę podjechać gdzieś po cyrkiel i zmierzyć/obliczyć sobie BF bo te wszystkie urządzenia to psu w dupe :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, a co robicie na wakacjach ? :) Calkowity relaks czy cos jednak dzialacie ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma wakacje ten ma :D

@reggi: kup na alle kaliper za około 20 zł, będziesz miał jako taki ogląd sytuacji

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie teraz koncentraty białka są tanie,dobre i z kąd zamawiać? Miałem sporą przerwę od odżywek :).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ostrovit WPC80.

Nic lepszego/tanszego nie znajdziesz.

Smak i rozpuszczalnosc extra. Worki po 900g wiec mozna szalec ze smakami.

Ja od ponad pol roku tylko to jem i chwale!

Nie ma gazow, wzdec, na kibel nie goni.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przez dwa lata nic się nie zmieniło? :D z kąd bierzesz?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z alle ze sklepu triceps. Ale na portalu aukcyjnyj sprzedaja pod jakim innim nickiem.

W kazdym razie jeden uj skad :)

Nie wiem jak bylo z tym dwa lata temu, bo wtedy tego nie jadlem ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D wydaje mi się że jak ktoś ma uczulenie to trzeba go na testera np pod względem roślin i mleka ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie teraz koncentraty białka są tanie,dobre i z kąd zamawiać? Miałem sporą przerwę od odżywek :).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

ja mam czasem taniej bialka gainery itd :)

a co do Ostrowii to ja np jej pic nie moge :P usiedziec przy mnie po ostrowii to meka :P dla mnie i dla innych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak progres?

U mnie redukcja od kwietnia. Na wadze minus 14 kg.

W BFie roznica okolo 10-13%.

Od tego tyg jestem na revers diet, a za jakies 8-10 tyg wejde na stopniowe budowanie suchej masy miesniowej.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam rashguardy do sprzedania po 70zł , gdyby ktoś chciał roz L i M :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, z wołowiny to zmielone ścięgna i ogólnie słabe... podbijam pytanie o rashe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...