Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

image.jpg

Redukcja idzie, ale jakoś...piz*owato.

j**any :shocked: też tak chcę

Młody_D co to jest 95 u mnie jest 105 z tendencję w górę a za cholerę nie chce mi się ruszyć

jedna kuracja i zostanie 105kg miesni panie Marcinie :decayed:

słucham Cię mój Guru :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Olej bieżnię i zacznij biegać na świeżym powietrzu.

O tej porze roku --> średni pomysł, chyba że ktoś biega tylko dla formy

Twardym trzeba być, nie miętkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dziś zacząłem cykl na kreatynie mono z VitalMaxa 500gr, polecę na niej 9-10 tyg. Zobaczymy jakie będą efekty.

Foto z dziś tj 26.10.2011

28282568.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie moglem sie powstrzymac sceneria i czapka mnie roz... :polew: :polew: :polew:

Janusz ale dales z tym zdjeciem :decayed: ... wymieklem ... :naughty:

mono z VitalMaxa 500gr mono to Cie dobrze spompuje chociaz nie wiem nawet co to jest za firma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany chce na szybko zrzucic kilka kg z brzucha.Co polecacie?Nie piszczcie dieta, bo wiem :naughty::tongue4:

nie dieta- przestań żreć i wozić wszędzie dupsko samochodem :polew::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie moglem sie powstrzymac sceneria i czapka mnie roz... :polew: :polew: :polew:

Sceneria to moja siłownia na budowie, a w czapce ćwiczę bo pogodowe warunki polowe :decayed: :decayed:

Janusz ale dales z tym zdjeciem :decayed: ... wymieklem ... :naughty:

mono z VitalMaxa 500gr mono to Cie dobrze spompuje chociaz nie wiem nawet co to jest za firma :wink4:

VitalMax to za***ista firma i mają za***iste produkty, szczególnie monohydrat :good:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 08:11_________________________________________________

Pany chce na szybko zrzucic kilka kg z brzucha.Co polecacie?Nie piszczcie dieta, bo wiem :naughty::tongue4:

Dieta to podstawa :naughty:, bo tego aeroby 3x w tyg 45min - bieżnia, rowerek, bądź bieganie jeżeli nie masz warunków aby chodzić na siłownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon się skończył :decayed:

No fakt...wakacje się skończyły już dawno... :bag::polew:

...Koledzy nasze klubowe grono się pewnie znacznie zmniejszyło- sezonowcy odpadli :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cwicze a sie nie udzielam :decayed: , teraz to juz hobbistycznie tylko , kiedys byla zajawka na maxa. Moze wroci :naughty: .

Co do sezonowcow to wlasnie znow sie zaczelo - przynajmniej tak widze po silowni ..jest masakra :kwasny: nie ma gdzie piernac a co dopiero cwiczyc ... Ale po miesiacu -2och powinno byc duzo mniej ludzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ćwiczę w warunkach polowych tylko pod dachem i nie narzekam. 2 swetry robią robotę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ćwiczę w warunkach polowych tylko pod dachem i nie narzekam. 2 swetry robią robotę :decayed:

cwiczylem w piwnicy przez pierwsze 2 lata , bylo :good: :good: specyficzny klimat, kazdy w bluzie, para z ust :decayed: . Zero specjalistycznego sprzetu , duzo ciezarow wolnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv no to ujawnij sylwetkę :naughty:

hehe co Ty nie bawie sie wtakie rzeczy :> . Nie jest zle ... 180/92kg wagi plaski brzuch , reka ok. 45 (dawnooo nie mierzylem)

no to do bejcy w sam raz :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...