Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ŻYCZENIA DLA HUGO :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hugacz..Wszystkiego NAJELPSZEGO :) PIĘKNEGO, SZYBKIEGO i BEZAWARYJNEGO AUDI A4 ŻYCZĘ

tort.jpg

Opublikowano

100 lat , zdrowia , szczęścia , pomyślności i piniendzy ile wlezie :D

Opublikowano

o w mordę!

zdrowia, szczęścia, pomyślności! :drunk: stooo lat stooo lat niech żyje żyje nam!! :gwizdanie:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego prezesie :drunk:

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego PREZES ! ;):thumbup:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego :drunk:

93a295c302ebc691.png

Opublikowano

Życzonka już złożone na privie ale oczywiście tutaj też skorzystam z okazji :)

Hugo - Wszystkiego Najlepszego :)

Opublikowano

Najlepsze życzenie urodzinowe :dance: :oklaski:

Opublikowano

Moje tez juz poszly na priv.... :wink4:

Ale zyczen nigdy za wiele...

Wszystkiego Najlepszego.......... :drunk:

Opublikowano

łubu dubu łubu dubu

niech nam żyje PREZES naszego KLUBU

niech żyjeeeeee nam !!!

to byłem ja Alvaro :polew:

najlepszego DARIUSZ !!!!

Opublikowano

Niech żyje Miłościwie nam Panujący! :notworthy:;)

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego dla Ojca Dyrektora Klubu A4 :thumbup:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego dla prezydenta :drunk: A adamoo nie krzycz na forum :polew:

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego , Zdrowia , Szczescia , nie psujacego sie OOOO i kupe kasy oraz jak najlepiej chodzacego forum i dalej rozwijajacego sie.

Opublikowano

Że co? Że jak? Że gdzie?

Ochajtał się :shocked: bez kawalerskiego :shocked:

A! Urodziny!

No to teraz otworzyliście puszkę Pandory z życzeniami :evil:

Niech naszą ambicją będzie, żeby każdy złożył życzenia. Niech ten wątek pożre pół transferu, niech zapcha bazę. Rozspamujcie go w swoich wątkach lokalnych. Niech Hugo zobaczy, że go Skurczybyka lubimy (dalsze peany na cześć i megapodlizywanie z mojej strony powstrzymane ze względu na moje oraz Prezesa okreslone preferencje sexualne, jednocześnie Koleżanki wszelakie jak najbardziej mogą posuwać się dalej :rolleyes:)

Hugo! :notworthy: i Najlepszego.

Opublikowano

Skoro już tyle życzeń poszło to ja będę oryginalny:

życzę tego wszystkiego,

co życzyli inni przede mną

tylko podniesione do kwadratu :oklaski:

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego Hugo ,zdrówka,szczęscia,pomyslności !!! :drunk:

Opublikowano
Wszystkiego najlepszego dla Ojca Dyrektora Klubu A4
:drunk: :drunk: :drunk:

Przyłączam sie :)

Opublikowano
Wszystkiego najlepszego dla Ojca Dyrektora Klubu A4
:drunk: :drunk: :drunk:

Przyłączam sie :)

myslę że nikt się nie obrazi jak też sie przyłączę do tych życzeń :)

wszystkiego naj naj najlpszego.

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Panie Prezesie , zdrówka, pomyślności, wytrwałości, a także, by wtryski nie lały, turbo dmuchało, i zimnego powietrza nigdy nie brakowało. 100 lat :oklaski:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.