Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

powoli zimówki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Aż tak upartych "miśków" to ja jeszcze nie spotkałem, bez jaj

zgadzam się w pełni

mowa była czysto teoretyczna, że mogą zabrać dowód na tej podstawie...

Wiadomo, że nie będą patrzeć na indeks.... Zresztą...

To nie jest najgorszy problem na drogach, wystarczy spojrzeć na bieżniki niektórych

aut :evil:

Tu sie mylicie, o ile rzeczywiście gliniarze to może i olewają to można być pewnym że ubezpieczyciel w razie czego znajdzie każdy punkt zaczepirnia aby się wykpić z odszkodowania. Index prędkości musi byc dopasowany do prędkości max. samochodu a nie do prędkości z która jeździsz, tej nikt nie jest w stanie sprawdzić.

Dlatego w niemieckich serwisach (przepisach) jest wymóg dla aut które mają założone opony zimowe o indeksie niższym niż Vmax muszą mieć w widocznym miejscu dla kierowcy naklejkę z określoną prędkością maksymalną.

Opublikowano

Jeżdził ktoś może na takich: Semperit Sport-Grip?

Zakładacie już zimówki?

Opublikowano

Zakładacie już zimówki?

Ja chyba tak jak rok temu zakładam przed 1 listopada :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja będę jeździł całą zimę na moich letnich 205/55 R16 :)

Opublikowano
A ja będę jeździł całą zimę na moich letnich 205/55 R16 :)

mam nadzieje ze to jest zart ..... :evil:

Opublikowano

wszyscy moi znajomi jak jeden mąż jeżdżą na letnich - ja nie będę gorszy....

Opublikowano
wszyscy moi znajomi jak jeden mąż jeżdżą na letnich - ja nie będę gorszy....

a jak wszyscy beda wkladac reke w gówno to Ty tez nie bedziesz gorszy ...

Sorry za bezposredniosc ale stwarzasz zagrozenie na drodze :!: i to w dodatku SWIADOMIE :!:

Opublikowano

inaczej: i bez obrazy: owszem lepiej jeździ się na zimówkach, ale ja jeżdżę w zimie ostrożnie (od ponad 2 lat żadnej stłuczki), nie mam chwilowo zbędnej kasy (jeszcze jestem w długach po zakupie mojej audiczki) i sądzę że na letnich spoko przejeżdżę

Poza tym (mówię serio) wcale tak źle się nie jedzie na letnich - trzeba tylko jak zawsze "dostosować prędkość do wrunków na drodze"

Opublikowano

Ja w sobote jade zmieniać na zióweczki , jak co roku :mrgreen:

Opublikowano
inaczej: i bez obrazy: owszem lepiej jeździ się na zimówkach, ale ja jeżdżę w zimie ostrożnie (od ponad 2 lat żadnej stłuczki), nie mam chwilowo zbędnej kasy (jeszcze jestem w długach po zakupie mojej audiczki) i sądzę że na letnich spoko przejeżdżę

Poza tym (mówię serio) wcale tak źle się nie jedzie na letnich - trzeba tylko jak zawsze "dostosować prędkość do wrunków na drodze"

Pełen ignorant - jak Cie znajomi wyciągną z jakiejs stłuczki porządnej to to pozostaną Ci rany oraz długi - no i moze jeszcze w nastepnym roku pojezdzisz na tych samych oponach:)

Opublikowano
inaczej: i bez obrazy: owszem lepiej jeździ się na zimówkach, ale ja jeżdżę w zimie ostrożnie (od ponad 2 lat żadnej stłuczki), nie mam chwilowo zbędnej kasy (jeszcze jestem w długach po zakupie mojej audiczki) i sądzę że na letnich spoko przejeżdżę

Poza tym (mówię serio) wcale tak źle się nie jedzie na letnich - trzeba tylko jak zawsze "dostosować prędkość do wrunków na drodze"

:?: :?: :?:

Zimówka to podstawa, letnia może być taka sobie , ale winter ....

Właśnie kupiłem UG 7 w dobrej cenie i są już na felgach, do soboty będą na piastach :wink:

Opublikowano

a ja wlasnie zamowilem nowe zimowe oponki : Fulda Kristall Montero 2 ..... :twisted:

takze w przyszlym tygodniu bede juz jezdzil na 15-tkach ..... :evil:

Opublikowano
A ja będę jeździł całą zimę na moich letnich 205/55 R16 :)

.... ludzie zejdzcie z drogi bo Morgot... jedzie ... ;) :razz: ... aby do lata ci życze

Opublikowano

Ja kupilem Semperity Sport Grip w rozmiarze 195/65/15 do tego oczywiscie staloweczki:D Jak czytalem ostatni numer Auto Moto w tescie Semperity byly na drugim miejscu. Zobaczymy jak beda sie sprawowac :wink:

Opublikowano

Panowie, co byscie wybrali UG7 czy Nokian W, cena podobna, wiec wybor ciezki jak dla mnie? Jeszcze jakies dwa tyg temu bylem zdecydowany na UG7, ale coraz wiecej dobrego o Nokianach slysze:>

Opublikowano

Ja bym brał UG7 , świetna oponka

Opublikowano

a ja polecam Pirelli SottoZero - rok temu kupilem nowki za 300zl/szt ;)

Apropo tego co napisal MorgothDBMA - jak smigasz tylko na trasie minsk - wawa to moze i sobie poradzisz. Ale jak spadnie snieg jak np rok temu ze cala warszawa byla zasypana to gwarantuje C ze nie wjedziesz ani nie wyjedziesz z zadnej podrzednej drogi. Nie wspomne juz o bezpieczenstwie... No chyba ze masz Q, ale nie masz :razz:

Opublikowano

ja w zeszłym roku smigałem na Fuldach..i powiem szczerze : SĄ za***iste..śmigalismy z kolegą i na pirelli kopał się cały czas :roll: a ja ..hm..prawie jak na suchym :grin:

Opublikowano
ja w zeszłym roku smigałem na Fuldach..i powiem szczerze : SĄ za***iste..śmigalismy z kolegą i na pirelli kopał się cały czas :roll: a ja ..hm..prawie jak na suchym :grin:

dlatego kupilem ..... :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.