Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Slawku 15 (zima) 16, 17, 18 (lato)

Czas na 19 :kox:

:wink4:

Mi sie bardzo podoba.. :good:

Opublikowano

Calkiem fajnie te nowe fele wygladaja :)

Opublikowano

Super wyglądają te alu :kox: :kox: Też muszę pomyśleć coś dla siebie w oryginale, ale nie wiem czy odważyłbym się na 18 :mysli:

slaweq tak trzymaj :good:

Opublikowano

Jak przyjadę na wiosnę na spota to moje 17" będą wyglądały na małe przy Twoich 18" :confused4: A tak poważnie to prezentuje się :good:

Opublikowano
  • Autor

Calkiem fajnie te nowe fele wygladaja :)

Tak prawde mówiąc pewnie jeszcze lepiej by wygladały Twoje od RS6..., ale tu mi sie trafiła dobra okazja bo zamieniłem stare 16" z dopłatą na te 18" :wink4:

Opublikowano

bardzo kozacko wyglądają na Twoim autku...... :good::kox:

Opublikowano

Ładnie ale myślałem że chciałeś RS6 :kox:

Opublikowano

Tak prawde mówiąc pewnie jeszcze lepiej by wygladały Twoje od RS6...

Narob na forum innym apetytu... i sprzedaj, do wiosny daleko :naughty::decayed:

Opublikowano

Te fele warto bylo brac, chocby z tego wzgledu ze pozbyles sie 16.. :decayed:

A takie 18 latwiej pchnac.. :naughty:

Opublikowano

i znowu nasze A4 wygladaja podobnie:D :cool1:

Opublikowano

kox :kox: :kox:

Opublikowano

Slawek widze że nie wytrzymałeś do wiosny :naughty::kox: piękne :decayed:

Opublikowano

teraz to jest to :good:

Opublikowano

o ludzie... tragedia :wallbash: Żeby takie paskudne kołpaki na zimę założyć :decayed:

Sławomirze, ja bym zostawił te eSki, one robią robotę :decayed: Chociaż nie... oddaj mi je, bo na Twojej furce nie wyglądają najlepiej :naughty::tongue4:

Opublikowano

18" w zimie?... to co będzie na lato??? :kox:

:good:

Opublikowano
  • Autor

Slawek widze że nie wytrzymałeś do wiosny :naughty::kox: piękne :decayed:

Załozyłem je tylko na chwile obczaic jak będzie wyglądało :wink4: Do wiosny smigam na stalówach :disgust:

o ludzie... tragedia :wallbash: Żeby takie paskudne kołpaki na zimę założyć :decayed:

Skąd ja wiedziałem, że cos w tym stylu napiszesz :polew: :polew: :polew:

Sławomirze, ja bym zostawił te eSki, one robią robotę :decayed: Chociaż nie... oddaj mi je, bo na Twojej furce nie wyglądają najlepiej :naughty::tongue4:

Rafale mam 17" do opchnięcia... :gwizdanie: te które Ci sie tak podobają :naughty:

18" w zimie?... to co będzie na lato??? :kox:

:good:

No co Ty..., zmiana była na chwile..., na aucie juz sa stalówy a 18" czekaja na wiosne :kox:

Opublikowano

jedna z najladniejszych felg ....

Opublikowano

Fajna ta twoja A4 też mam taką też po lifcie ale 1.9Tdi dopiero przytargana z Niemiec ale właśnie myślałem nad takimi felgami jak miałeś chodzi mi o te od B6 na 3 i 4 zdjęciu.Jaki to rozmiar

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.