Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

no kórwa raczej jak sama nazwa mowi DLUGIE swiatla DROGOWE gaszone w momencie mijania innego auta. jak chcesz dac bixa to i tak juz bedziesz mial koxu na drodze, bix i tak sciaga przeslone jak dlugie wlaczysz i wali cala para, wiec do dlugich nie trza soczewy odblysnik starczy by walic koxem na partyzanta :good:

wiem doskonale jak działa Bix :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrezałeś dwa pety z tyłu ? :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 22:36_________________________________________________ok gwint skręcony praktycznie na maxa w dół - niżej już nie będzie.. przynajmniej na najbliższe tygodnie dopóki nie zmienię zawiechy :decayed:

szybkie spy photo

dsc01749d.jpg

dsc01758t.jpg[br]

problemem jest nieco przód bo już mi się wahacze górne niemalże oparły o blache :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie kółko coś głeboko, dojedzie jakiś dystans? :naughty:

złudzenie optyczne na tej drugiej fotce przy lekko skręconym kole... przód siedzi na dystansie 20mm i brakuje 4mm by wystawać zaczęło (patrz foto 1) :wink4:

tył teraz ma dystans 12mm ale tu będzie grubo grubiej bo przymierzam się na dniach do 30mm i pozbyciem się opony tj 215/30 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.valitalo.org/audi_s4_widebody.htm

Somes zobacz sobie tutaj co do poszerzania :naughty:

co innego robić na tajlach z rs'a a co innego samemu klepać blach :wink4: to miało być szersze pod koło a nie być dieslowską profanacją rs'a :good:[br]

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 15:54_________________________________________________Panowie jakieś pomysły na mody? powoli mi się kończą :no::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie koncza to znaczy ze trza zmienic baze.... :naughty:

zmienić na pewno nie to jest przesądzone :wink4: co najwyżej dokupić drugą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica od R8 :decayed:

nie pasuje do b5 :)

webasto :cool1:

w sumie fajna sprawa tylko nie wiem czy miałbym gdzie je wcisnąć jak zrobię to co mam w planach pod machą :mysli: orientujesz się Ive gdzie i za ile? :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrób tak zeby pasowała :wink4: ktoś tu na forum juz miał taka fajna kierke ale nie pamietam czy ona byla z r8 czy z rs6 :)

Dokladnie- tez widzialem juz taki mod w B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...