Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Moja czarnulka - avant sline 18" zapraszam do oceny


josh88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie :hi: chialbym wam sie pochwalic swoja nowa dziewczyna :tongue4: jest to A4 B6 avant z 2001 roku(pierwsza rejestracja to marzec 2002). kupilem ja 4 miesiace temu. przebieg jak najbardizej orginalny - 295tys.oprocz przednigo blotnika cala w orginale, bardzo zadbana sztuka :) od sierpnia auto jest w polsce.wszystko sprawne,autko naprawde swietnie utrzymane :good:

wyglad zewnetrzny tak jak widac na zdjeciach:) nie bede sie rozpisywal , kazdy kto sie zna zobaczy co jest ponizej na zdjeciach :naughty:

wnetrze (ze wzgledu na chwilowy brak zdjec opisze co nieco) :

-grzane tylki

-polskora/alcantara fotele kubelki :tongue4:

-trojramienna kierownica

-tempomat

-2strefowy klimatronic

-navi miedzy zegarami

-niestety tylko 2 el szyby

-naglosnienie bose

-galka od biegow sline podswietlana z gory

-skorzany lewarek i mieszek

-abs , esp

-2x podlokietnik

no i z wazniejszych rzeczy to chyba tyle,wspomne ze ma domykanie szyb z kluczyka,el lusterka grzana przednia szybe , ori zenonek ze spryskiwaczem i auto regulacja ,dodam ze ma doczepiany hak, z tylu roleta i siatka i na zime zalozylem jej orginalne 16" od audi na michelinach dodam zdjecia zimowe razem ze srodkiem :)

prosze o wasze opnie narazie z tych zdjec co mam :wink4:

DSC04354.jpg

DSC04351.jpg

DSC04345.jpg

DSC04346.jpg

DSC04347.jpg

DSC04348.jpg

DSC04349.jpg

DSC04350.jpg

zdjeciaq na zimowym kole no i srodek...

DSC04367.jpg

DSC04375.jpg

DSC04374.jpg

DSC04373.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie sie prezetuje. Moze dalbys te linki z fotosika inne zeby nie trzeba bylo klikac tylko zaraz jakas miniaturka, albo podglad 500pikseli sie pojawil(-la)- bo te reklamy sa denerwujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... Ładnie się prezentuje. :good: Daj jakieś fotki środka. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz zawieszenie kolego bo tył dość mocno siedzi w porównaniu do przodu. A poza tym auto bardzo ładnie sie prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podoba twoja a4 :good: , jedynie ta listwa chromowana na drzwiach ciut za dużo ale to szczegół; a te listwy s4 :slina: też szukam takich do siebie, gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie sie prezetuje. Moze dalbys te linki z fotosika inne zeby nie trzeba bylo klikac tylko zaraz jakas miniaturka, albo podglad 500pikseli sie pojawil(-la)- bo te reklamy sa denerwujace.

-jak dojde jak to zrobic to napewno to ogarne w wolnej chwili narazie musiscie sie tak mordowac :tongue4:

Z zewnątrz igła, środek pokaz. Wyposażenie fajne.

- dzis bym cyknal ale strasznie sniezy, w dzien u mnie ciezko z wolnym czasem dlatego narazie brak takowych zdjec ale postaram sie poprawic jak najszybciej :)

-

bardzo ladna :good: dobrze ze to jest realny przebieg :good:

a co w planch :decayed:

- no przebieg jak najbardziej realny,jak na 9letnie auto :) szwagier i jego brat maja warsztat i od lat handluja samochodami wiec nie ma opcji zebym sie wsadzil na jakiegos firera :decayed:, w planach mam przyciemnienie przednich szyb tak jak te na tyle, regeneracje felg bo sa troche zmeczone no i chce podniesc moc o pare kucykow i to wszystko, mysle ze jej wiecej nie potrzeba bo ma wszystko ladnie zgrane ,mozna by bylo tylko cos zepsuc zbednymi dodatkami :)

Jakie masz zawieszenie kolego bo tył dość mocno siedzi w porównaniu do przodu. A poza tym auto bardzo ładnie sie prezentuje.

- no tak siedzi ale Ci powiem ze mi to nie przeszkadza :) nie wiem dokladnie co to sa za zawiasy bo tak przyszla z niemiec, mam od nich pudelko ale nie widzialem na nim zadnego napisu ktory by sprawil zebym sie podjaral;p rozumiesz? :decayed: przedni zderzak ma dluzszy wiec jak jest ciut wyzej to dobrze bo tak bym teraz na zimowkach odgarnial wicej sniegu niz plugi sniezne :>

-chromik na drzwiach to poprostu taki model listwy s-line mi sie podoba, kazdy tam ma swoj gust, jednego kluje w okok a drugiemu sie podoba i tyle :tongue4:

bardzo mi się podoba twoja a4 :good: , jedynie ta listwa chromowana na drzwiach ciut za dużo ale to szczegół; a te listwy s4 :slina: też szukam takich do siebie, gratki

-to jest full pakiet chrom hehe ,na zywo bys zobaczyl to naprawde fajnie wyglada, taki delikatny smaczek :) i rzadko spotykany takze ja z nich jestem dumny nie slabiej niz z listw s4;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podoba twoja a4 :good: , jedynie ta listwa chromowana na drzwiach ciut za dużo ale to szczegół; a te listwy s4 :slina: też szukam takich do siebie, gratki

-to jest full pakiet chrom hehe ,na zywo bys zobaczyl to naprawde fajnie wyglada, taki delikatny smaczek :) i rzadko spotykany takze ja z nich jestem dumny nie slabiej niz z listw s4;p

chyba made by allegro ten pakiet :tongue4:

poza tymi listwami naprawdę fajna sztuka :cool1:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 13:46_________________________________________________i wrzuć zdjęcia jak człowiek do wątku a nie linki bo się słabo to ogląda :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee taka sobie :cool1: tak serio to bardzo ładna :good: jaki rozmiar felg masz ?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 16:41_________________________________________________Dobra już widzę że 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna :kox: dobrze wyposazona szkoda ze Avant :tongue4: tak jak chlopaki ogarnij temat zdjec i poka srodek bo z opisu wyglada ze masz fotele jak ja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wyposazona szkoda ze Avant tongue4

widze ze nie lubisz avantow :naughty: juz w kolejnym temacie to piszesz :shocked:

co sedan to sedan :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...