Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem takie z podsufitką czarna i pół skórami to tzw s-lajn..hehe Wychodziły takie okazy na rynek włoski, szwajcarski.... Maja pod napisem oznaczeń silnika na tylnej klapie podkreślenie poziomie. Widziałem takie 1,8T i 1,9TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że włączam się teraz do tej dyskusji sprzed roku, ale jestem nowym użytkownikiem forum.

rafalekx - masz 100% racji. Oto kilka słów na potwierdzenie.

Moja A4 posiada podkreślony znaczek A4, a także:

- sportowe fotele (półskóra - boczki skórzane, środek materiał) takie jak w pierwszej A4 wrzuconej na zdjęciu przez michu93,

- białe zegary z białym podświetleniem,

- skórzana gałka i kierownica S,

- obniżone zawieszenie,

- felgi BBS 17' (mogły być dodane przez poprzedniego właściciela, niekoniecznie były po wyjechaniu z salonu),

Autko w avancie, rocznik 2001, kolor srebrny, 1.9 TDI 115 km. Pochodzenie włoskie, ale elektrycznych lusterek nie ma (widocznie pakietu italia brak). Sprawdzę to jeszcze po przeanalizowaniu naklejki w bagażniku.

BBS RC 17" ładowali bodajże do bogatych wersji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to były zazwyczaj bogate wersje, szkoda że nikt nie ma prasy z tamtych lat lub jakiś biuletynów żeby się coś dowiedzieć z jakiej okazji takie okazy wprowadzili :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie z podsufitką czarna i pół skórami to tzw s-lajn..hehe Wychodziły takie okazy na rynek włoski, szwajcarski.... Maja pod napisem oznaczeń silnika na tylnej klapie podkreślenie poziomie. Widziałem takie 1,8T i 1,9TDI

Nie wiem czy piszesz poważnie czy żartujesz, ale "s-lajn" nie było za czasów B5 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie było :P tylko tak sobie nazwałem te opcje wyposażenia...hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie wtrącam ale chciałbym sie dowiedzieć czy moja A4 nie jest w wersji limitowanej.

Nie mam podkreślonego znaczka a mam w mojej A4

-sportowe fitele z materiału

-skórzaną gałke i kierownice S

-obniżone zawieszenie

-felgi BBS 17'

-sportową skrzynie biegów

-lakier perłowy

Auto jest z 1999 r 1.8T AEB 150km

01_010.jpg

01_065.jpg

01_015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie wtrącam ale chciałbym sie dowiedzieć czy moja A4 nie jest w wersji limitowanej.

Nie mam podkreślonego znaczka a mam w mojej A4

-sportowe fitele z materiału

-skórzaną gałke i kierownice S

-obniżone zawieszenie

-felgi BBS 17'

-sportową skrzynie biegów

-lakier perłowy

Auto jest z 1999 r 1.8T AEB 150km

http://s3.postimg.org/x39gpm3vj/01_010.jpg

http://s27.postimg.org/9dz1nc8fz/01_065.jpg

http://s10.postimg.org/gmeq25bhx/01_015.jpg

Co to znaczy że masz sportową skrzynię ?? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... Po prostu sportowa :)

Poza tym to na bank koniec 98 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wracając słowem do koloru to zwróćcie uwagę że w sumie to tylko modele B5 mają serie kolorków jak z bajki np Mój:grin: to jest właśnie Perla Java Green i jak koledzy zauważyli jest tak rzadki że można by uznać za specjalną edycje auta.. z informacji przekazanych przez serwis Audi w Polsce jest 3 auta w tym kolorze.. ale nie tylko ten kolor tak ma są ine odmiany kolorów które są równie rzadkie i występowały tylko w modelach B5. co do innego wyposażenia to myślę że jest tak zróżnicowane że chyba tylko full opcja mogła by być czymś limitowanym. nie ma sztywnych powiązań między poszczególnymi elementami wyposażenia. może mieć jedno a nie mieć innego i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest z palety audi exclusive czy jak to tam sie zwalo i nie tylko jest na a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersji limitowanej audi b5 nie ma, to zależało tylko od fantazji czyt. pieniędzy nowego, przyszłego, nabytego, właściciela w salonie.

Np. Moje auto made in Ingolstadt poszło na Austrię z ksenonem, pakietem chrom, bose, kubły itd bla bla bla.

VW miał taka manie tych ich wersji np. Golf 2 tam to chyba było coś około 15 wersji np na Europe, USA.

A Audi nie potrzebuje wersji limitowanej bo i ich auta sa ponadczasowe:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersji limitowanej audi b5 nie ma, to zależało tylko od fantazji czyt. pieniędzy nowego, przyszłego, nabytego, właściciela w salonie.

Np. Moje auto made in Ingolstadt poszło na Austrię z ksenonem, pakietem chrom, bose, kubły itd bla bla bla.

VW miał taka manie tych ich wersji np. Golf 2 tam to chyba było coś około 15 wersji np na Europe, USA.

A Audi nie potrzebuje wersji limitowanej bo i ich auta sa ponadczasowe:naughty:

jesteś w ogromnym błedzie jeśłi tak uważasz:wink: kiedys była strona der B5 i tam było ładnie wyjasnione, było pare limitów ale na konkretne rynki. Według polskiego cennika z ASO nie było akurat na nasz rynek jakiejś konkretnej serii:whistling: W wątku masz przewijajacy sie model z czarna podsufitką, półskórami/recaro, aluminiowymi dekorami, kołem 17cali, zawiasem 1BE i licznikiem z białymi tarczami. Tego nieszło zamówic w każdej A4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersji limitowanej audi b5 nie ma, to zależało tylko od fantazji czyt. pieniędzy nowego, przyszłego, nabytego, właściciela w salonie.

Np. Moje auto made in Ingolstadt poszło na Austrię z ksenonem, pakietem chrom, bose, kubły itd bla bla bla.

VW miał taka manie tych ich wersji np. Golf 2 tam to chyba było coś około 15 wersji np na Europe, USA.

A Audi nie potrzebuje wersji limitowanej bo i ich auta sa ponadczasowe:naughty:

jesteś w ogromnym błedzie jeśłi tak uważasz:wink: kiedys była strona der B5 i tam było ładnie wyjasnione, było pare limitów ale na konkretne rynki. Według polskiego cennika z ASO nie było akurat na nasz rynek jakiejś konkretnej serii:whistling: W wątku masz przewijajacy sie model z czarna podsufitką, półskórami/recaro, aluminiowymi dekorami, kołem 17cali, zawiasem 1BE i licznikiem z białymi tarczami. Tego nieszło zamówic w każdej A4...

Zle sie wyraziłem chodziło mi o nasz rynek czyli Europa środkowa, wschodnia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam podkreślonego znaczka a mam w mojej A4

Właśnie co oznacza podkreślenie czerwoną kreską napisu A4 mój wujek ma taką B5 w 2.5tdi i quattro wnętrze ma takie jak eSka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze do tego podlegała paleta kolorów specjalnych:wink: szkoda ze strona der B5 poszła w zapomnienie, bo tam były zdjecia 95% kolorów jakie stosowano w B5:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...