Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Będę tatą :-))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie :hi: :hi: Wlasnie dzisiaj o 15:35 urodzil sie moj synek Pascal :dance: :dance: :drinks: wazy 3360 gram i ma 55 cm dlugosci!!zonka i syn czuja sie swietnie a ja skacze z radosci :radocha: :radocha: :radocha: teraz jest okazja do swietowania :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Witam panowie :hi: :hi: Wlasnie dzisiaj o 15:35 urodzil sie moj synek Pascal :dance: :dance: :drinks: wazy 3360 gram i ma 55 cm dlugosci!!zonka i syn czuja sie swietnie a ja skacze z radosci :radocha: :radocha: :radocha: teraz jest okazja do swietowania :drunk: :drunk: :drunk:

graty, chłopie :naughty:

Opublikowano

Witam panowie :hi: :hi: Wlasnie dzisiaj o 15:35 urodzil sie moj synek Pascal :dance: :dance: :drinks: wazy 3360 gram i ma 55 cm dlugosci!!zonka i syn czuja sie swietnie a ja skacze z radosci :radocha: :radocha: :radocha: teraz jest okazja do swietowania :drunk: :drunk: :drunk:

gratulacje :good:

Opublikowano

Witam panowie :hi: :hi: Wlasnie dzisiaj o 15:35 urodzil sie moj synek Pascal :dance: :dance: :drinks: wazy 3360 gram i ma 55 cm dlugosci!!zonka i syn czuja sie swietnie a ja skacze z radosci :radocha: :radocha: :radocha: teraz jest okazja do swietowania :drunk: :drunk: :drunk:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Witam panowie :hi: :hi: Wlasnie dzisiaj o 15:35 urodzil sie moj synek Pascal :dance: :dance: :drinks: wazy 3360 gram i ma 55 cm dlugosci!!zonka i syn czuja sie swietnie a ja skacze z radosci :radocha: :radocha: :radocha: teraz jest okazja do swietowania :drunk: :drunk: :drunk:

Wyśpij się :tongue4: ! Gratulacje :good: :good:

Opublikowano

Ragga wszystkich straszy :decayed:

Opublikowano

Witam panowie :hi: :hi: Wlasnie dzisiaj o 15:35 urodzil sie moj synek Pascal :dance: :dance: :drinks: wazy 3360 gram i ma 55 cm dlugosci!!zonka i syn czuja sie swietnie a ja skacze z radosci :radocha: :radocha: :radocha: teraz jest okazja do swietowania :drunk: :drunk: :drunk:

No to zdrowie żony i synka. Za swoje sam wypijesz :decayed:

Gratulacje.

A pro pos jest wątek z fotami naszych pociech, więc się pochwal :gwizdanie:

Opublikowano

Ragga wszystkich straszy :decayed:

bo Raga ma racje wyspij sie,bo napewno zaliczysz na poczatku kilka bezsennych nocy....

p.s GRATULACJE :good: :good:

Opublikowano

Ragga wszystkich straszy :decayed:

bo Raga ma racje wyspij sie,bo napewno zaliczysz na poczatku kilka bezsennych nocy....

p.s GRATULACJE :good: :good:

Niekoniecznie. Mój syn ma dzisiaj 7 lat i zawsze dobrze spał. Córka ma dzisiaj 4 miesiące i przesypia całe noce :kox:
Opublikowano

Mój się na początku budził co 1,5h w nocy... To nie było miłe, teraz ma rok i 5 dni i od kilku miesięcy śpi od 21 do 7-8 rano :)

Opublikowano

Ragga wszystkich straszy :decayed:

EE tam od razu straszy :tongue4:

Trzeba się przyzwyczaić do mniejszej ilości snu i rzeczy, które się lubi robić :D

Opublikowano

no u mnie cora ma 1,5 m-c,pierwszy miesiac to byly pobudki co 2-3h karmienie i problemy z ponownym zasnieciem,od 2tyg.jest lepiej jak polozy sie i zje o 22 to spi do 5-6 rano czyli lux na ktory niektorzy rodzice niemoga sobie niestety pozwolic,zaliczylem juz 3 kolki nie polecam (caly dzien placzu)i wypalony bak paliwa haha............ale kazde dziecko jest inne,i nie wszystkie maja tak samo....ale tego czasu z dzieckiem nie zamienil bym nigdy na nic innego

Opublikowano

Witam panowie :hi: :hi: Wlasnie dzisiaj o 15:35 urodzil sie moj synek Pascal :dance: :dance: :drinks: wazy 3360 gram i ma 55 cm dlugosci!!zonka i syn czuja sie swietnie a ja skacze z radosci :radocha: :radocha: :radocha: teraz jest okazja do swietowania :drunk: :drunk: :drunk:

No to zdrowie żony i synka. Za swoje sam wypijesz :decayed:

Gratulacje.

A pro pos jest wątek z fotami naszych pociech, więc się pochwal :gwizdanie:

Bylbym Ci wdzieczny jakbys podeslal mi linka do tego watka bo ja teraz niemam zabardzo czasu zeby siedziec i szukac,calymi dniami jestem u zony i synka!! Dziekuje wszystkim za dobre slowa!! :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

Witam panowie :hi: :hi: Wlasnie dzisiaj o 15:35 urodzil sie moj synek Pascal :dance: :dance: :drinks: wazy 3360 gram i ma 55 cm dlugosci!!zonka i syn czuja sie swietnie a ja skacze z radosci :radocha: :radocha: :radocha: teraz jest okazja do swietowania :drunk: :drunk: :drunk:

No to zdrowie żony i synka. Za swoje sam wypijesz :decayed:

Gratulacje.

A pro pos jest wątek z fotami naszych pociech, więc się pochwal :gwizdanie:

Bylbym Ci wdzieczny jakbys podeslal mi linka do tego watka bo ja teraz niemam zabardzo czasu zeby siedziec i szukac,calymi dniami jestem u zony i synka!! Dziekuje wszystkim za dobre slowa!! :notworthy: :notworthy:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166298.0
Opublikowano

Witam panowie :hi: :hi: Wlasnie dzisiaj o 15:35 urodzil sie moj synek Pascal :dance: :dance: :drinks: wazy 3360 gram i ma 55 cm dlugosci!!zonka i syn czuja sie swietnie a ja skacze z radosci :radocha: :radocha: :radocha: teraz jest okazja do swietowania :drunk: :drunk: :drunk:

No to zdrowie żony i synka. Za swoje sam wypijesz :decayed:

Gratulacje.

A pro pos jest wątek z fotami naszych pociech, więc się pochwal :gwizdanie:

Bylbym Ci wdzieczny jakbys podeslal mi linka do tego watka bo ja teraz niemam zabardzo czasu zeby siedziec i szukac,calymi dniami jestem u zony i synka!! Dziekuje wszystkim za dobre slowa!! :notworthy: :notworthy:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166298.0

Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu.

Opublikowano

No tak :doh1: :doh1: :doh1:

To jest Forum Klubowe. Tylko Klubowicze mają dostęp. Sorki :bag:

Zawsze można wrzucić foty tutaj :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,chciałem się wszystkim pochwalić że tydzień temu dowiedziałem się iż zostanę tatą.Prawdopodobnie w sierpniu.Pozdrawiam przyszłych i obecnych tatusiów

Witam ja też będę w Lipcu ;):decayed:

Opublikowano

Gratuluje przyszłym tatusiom - i życzę im by się wywiązywali ze swej nowej roli.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam,witam.Właśnie przyjechaliśmy z żoną z usg i dowiedziałem się że będę miał SYNA :dance2: :dance2: :drunk: :drunk: :dance: :beer1: :banan2::radocha::cygaro:

Pozdro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.