Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

spoko tak czy siak taj jak pisałem w nagłówku fura idzie na sprzedaż tylko nad cena muszę pomyśleć bo kasa włożona w tym sezonie jest duuuuża tak ze 25tyś trzeba by wziąźć żeby nie było szkoda hehe trzeba zejśc na ziemie i policzyć żeby za dużo nie stracić :)

myślę że od tej ceny trzeba ładnych parę tysiączków odjąć:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko tak czy siak taj jak pisałem w nagłówku fura idzie na sprzedaż tylko nad cena muszę pomyśleć bo kasa włożona w tym sezonie jest duuuuża tak ze 25tyś trzeba by wziąźć żeby nie było szkoda hehe trzeba zejśc na ziemie i policzyć żeby za dużo nie stracić :)

myślę że od tej ceny trzeba ładnych parę tysiączków odjąć:decayed:

ja tego jestem nawet bardziej niz przekonany, niestety za mody nikt nie zwraca:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna powiedziec, ze wyrzuciles pieniadze w bloto wkladajac kase w to auto (skoro chcesz sprzedac)

Za 25k nawet jakby pod maska bylo jeszcze 2.7T nikt by tego nie kupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna powiedziec, ze wyrzuciles pieniadze w bloto wkladajac kase w to auto (skoro chcesz sprzedac)

Za 25k nawet jakby pod maska bylo jeszcze 2.7T nikt by tego nie kupil.

no z 2,7t to miałby szanse:wink: chociaż nie ukrywając rocznik swoje robi, a klient patrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tak wysuniętym kole i glebie to jedne dobre uderzenie góra dół i po przednim błotniku:decayed: (przy skręconym kole rzecz jasna)

jak będziesz szukał czujników pdc to zapraszam na pw:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna powiedziec, ze wyrzuciles pieniadze w bloto wkladajac kase w to auto (skoro chcesz sprzedac)

Za 25k nawet jakby pod maska bylo jeszcze 2.7T nikt by tego nie kupil.

no z 2,7t to miałby szanse:wink: chociaż nie ukrywając rocznik swoje robi, a klient patrzy

za 25k to mozna kupic ladna ori eSkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbieraj na czesci to częsc kasy odzyskasz. o 25 to zapomnij niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie no z tym 25tyś to zartowałem - pisałem że tyle by wypadało wziąśc żeby nie żałować a tak na poważnie to ok 18 tyśiączków miło było by dostać. Silnik 2.8 a nie 2.7 moze być też zaleta bo coś tam jedzie a spalanie o niebo mniejsze - tym po mieście zamykasz sie w 13 w trasie spokojnie w 10 a 2.7 nie mogłem w 18-19 sie zamknać a dynamicznie po mieście to juz wogóle. Myślałem żeby zostawić i wsadzać znowu 2.7 ale pora już na nowsze zmienić i stad ta decyzja żeby sprzedać. Na części nie chcę bo znowu bedzie tak jak kiedyś że zostane z częściowo zdekompletowanym samochodem i tyle a nie mam gdzie tego trzymać. Pożyjemy zobaczymy. bez hamulcy cena była by duzo nizsza bo samo to z częściami i robocizna kosztowało mnie ponad 4tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18-19 w mieście 2.7:kwasny:

a ludziska piszą że 13-14l ale pewnie jak emeryt i 60km nie przekraczają

1 i odrazu 5 wrzucają lub 6:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tak wysuniętym kole i glebie to jedne dobre uderzenie góra dół i po przednim błotniku:decayed: (przy skręconym kole rzecz jasna)

jak będziesz szukał czujników pdc to zapraszam na pw:wink:

cos mi sie powaliło i nie mogę wysłać ci pw ale jestem chetny na to pdc

---------- Post dopisany at 01:17 ---------- Poprzedni post napisany at 01:14 ----------

18-19 w mieście 2.7:kwasny:

a ludziska piszą że 13-14l ale pewnie jak emeryt i 60km nie przekraczają

1 i odrazu 5 wrzucają lub 6:decayed:

No niestety 2.7 są cholernie paliwożerne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siema dlugo mnie nie bylo :D abdul pakuj tam te 2.7 i nie becz wpakuj gaz i tyle bedziesz latac bo w PL zle sie dzieje widze, to samo co z BMW niedlugo bedzie wiecej s4 niz wyprodukowano jak z Mpowerami jak bedzie mi sie chcialo to moze odswieze swojego temata bo troche sie dzialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zostanie i wleci 2,7 to na pewno nie gaz :) cały sęk w tym ze to dalej będzie 15letnie autko dlatego zmieniam na cos nowszego i oryginalnie mocnego :) pożyjemy zobaczymy odświerzaj swój wątek co tam porobiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zostanie i wleci 2,7 to na pewno nie gaz :) cały sęk w tym ze to dalej będzie 15letnie autko dlatego zmieniam na cos nowszego i oryginalnie mocnego :) pożyjemy zobaczymy odświerzaj swój wątek co tam porobiłeś

dostałeś moje pw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18-19 w mieście 2.7:kwasny:

a ludziska piszą że 13-14l ale pewnie jak emeryt i 60km nie przekraczają

1 i odrazu 5 wrzucają lub 6:decayed:

Bubie pali 13 w mieście..a jak się uprze to zejdzie do 11 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18-19 w mieście 2.7:kwasny:

a ludziska piszą że 13-14l ale pewnie jak emeryt i 60km nie przekraczają

1 i odrazu 5 wrzucają lub 6:decayed:

Bubie pali 13 w mieście..a jak się uprze to zejdzie do 11 :decayed:

U mnie 14-15 po mieście... Żeby sprawne 2.7 paliło 19 trzeba już trochę według mnie cisnąć co w mieście jest dla mnie totalnym bezsensem bo na kolejnych światlach i tak będziesz stał :whistling:

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

Panowie a czemu zawsze na wiesc o 2.7 odrazu wszyscy o spalaniu albo sie ma kase na paliwo albo sie jezdzi dizlem... albo ma sie drugie auto a 2.7 rekreacyjnie tylko..

Temat ile co pali i czemu tak dużo jest ostatnimi czasy bardzo popularny :decayed: Wzrosła liczba tzw "apaczy" - a pacze tylko a jak juz paczę to zapytam o spalanie bo to temat uniwersalny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czemu zawsze na wiesc o 2.7 odrazu wszyscy o spalaniu albo sie ma kase na paliwo albo sie jezdzi dizlem... albo ma sie drugie auto a 2.7 rekreacyjnie tylko..

Dizlami jeździ biedoda. "Milordzi" jeżdzą na LPG:kox::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czemu zawsze na wiesc o 2.7 odrazu wszyscy o spalaniu albo sie ma kase na paliwo albo sie jezdzi dizlem... albo ma sie drugie auto a 2.7 rekreacyjnie tylko..

Dizlami jeździ biedoda. "Milordzi" jeżdzą na LPG:kox::wink:

:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było 2.7 to paliło tyle ile musiało i nie zmieniłem na 2.8 ze względu na spalanie tylko na cheć sprzedazy auta na części, chcesz zapier***ać to musisz zalać chcesz oszczędnie to kup se diesela i olej z Biedronki :decayed:

---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

jeśli zostanie i wleci 2,7 to na pewno nie gaz :) cały sęk w tym ze to dalej będzie 15letnie autko dlatego zmieniam na cos nowszego i oryginalnie mocnego :) pożyjemy zobaczymy odświerzaj swój wątek co tam porobiłeś

dostałeś moje pw?

dostałem tylko że nie moge odpisać nikomu na pw coś mi sie powaliło z tym

mój nr 518456977 daj znać

---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

jeśli zostanie i wleci 2,7 to na pewno nie gaz :) cały sęk w tym ze to dalej będzie 15letnie autko dlatego zmieniam na cos nowszego i oryginalnie mocnego :) pożyjemy zobaczymy odświerzaj swój wątek co tam porobiłeś

dostałeś moje pw?

dostałem tylko że nie moge odpisać nikomu na pw coś mi sie powaliło z tym

mój nr 518456977 daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...