Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz koszta sa spore ale najgorsza jest dostepnosc czesci.o tylnych blotnikach nie rozmawiam bo w aso sztuka ponad 4k wiec masakra.prawe tylne drzwi musze az z niemiec ciagnac bo tez nie ma.no ale to nie miejsce na to romowe jutro sie zalozy odpowiedni watek do rozmowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Danelowi tak schodzi z każdym autem-ponieważ gdyż on z każdego silnika 2.7 wyciąga jakieś graty (komplwetuje następny) i najwięcej czasu zajmuje mu wymyślenie co wsadzić w miejsce statej części :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Danelowi tak schodzi z każdym autem-ponieważ gdyż on z każdego silnika 2.7 wyciąga jakieś graty (komplwetuje następny) i najwięcej czasu zajmuje mu wymyślenie co wsadzić w miejsce statej części :polew: :polew: :polew:

Ty lepiej sie zastanow co z Twojego wyjal... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Danelowi tak schodzi z każdym autem-ponieważ gdyż on z każdego silnika 2.7 wyciąga jakieś graty (komplwetuje następny) i najwięcej czasu zajmuje mu wymyślenie co wsadzić w miejsce statej części :polew: :polew: :polew:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Danelowi tak schodzi z każdym autem-ponieważ gdyż on z każdego silnika 2.7 wyciąga jakieś graty (komplwetuje następny) i najwięcej czasu zajmuje mu wymyślenie co wsadzić w miejsce statej części :polew: :polew: :polew:

Ty lepiej sie zastanow co z Twojego wyjal... :naughty:

wsadził mi stare świece cewki olej spuścił i zalał stary z frytek :wink4: ale ja mu muściłem bąka w garażu :polew: ale cicho cicho jadę do niego w czwartek :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej sie zastanow co z Twojego wyjal... :naughty:

wsadził mi stare świece cewki olej spuścił i zalał stary z frytek :wink4: ale ja mu muściłem bąka w garażu :polew: ale cicho cicho jadę do niego w czwartek :gwizdanie:

hmmm olej z frytek ..... a koledzy się zastanawiali co tak ładnie zawsze za mną pachnie jak przycisnę trochę turbinke :polew: pewnie do mnie też sie trochę zostało

co jak co ale :facepalm: jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż moja lala dostała trochę odpoczynku bo zerwałem wiązadła jakiś miesiąc :( :( :(

27052011173.jpg

Uploaded with ImageShack.us

no to :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a dopiero dzisiaj do pełna zatankowałem.... :(

ale spoko teraz moja kobieta dopadła audiczkę bo jej golf sie dzisiaj sprzedał więc wypali wszystko zanim coś innego dla niej kupie...... a lekkiej nogi to za bardzo tez nie ma bo po odebraniu od Nosba samochodu w drodze powrotnej wyszło jej spalanie 19l na trasie :kox: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ona nie stała na allegro nie dawno? :decayed:

Jak szukałem :audi: dla siebie to poważnie się zastanawiałem nad nią (wtedy jeszcze 1.8T) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drodze powrotnej wyszło jej spalanie 19l na trasie :kox: :>

to w takim razie masz popsuty samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19l na trasie to przesada :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...