Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie też pogoda sprzyja i CBR-a lata co dzień ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dzisiaj wywinął na crossie :facepalm: była czołówka z drugim motocyklistą :facepalm:

jeden z nich jechał pod prąd czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dzisiaj wywinął na crossie :facepalm: była czołówka z drugim motocyklistą :facepalm:

jeden z nich jechał pod prąd czy jak ?

Dokładnie :doh: Jakiś świeżak nie wiedział w którą stronę ma latać... ale nie ważne, chłopaka w ciężkim stanie zabrał śmigłowiec...mamy wszyscy nadzieje, że żyje i dojdzie do siebie. Kumpel zaś lekkie wstrząśnienie mózgu i szyte udo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wiem, że nie ten dział, ale tu najwięcej forumowych motocyklistów się kręci więc.... :wink: Chcę sprzedać Yamahę Fazer FZS 600 z 2001r.; niestety z lekkim defektem :kwasny: Jakby ktoś był zainteresowany to proszę PW i przepraszam za OT :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, macie jakieś strony ewentualnie program gdzie można poczytać o testach specjalistycznych na kat. A - oprócz PORD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są a to taki filmik z lotów z kumplem :) ten na niebieskiej R6 w białym kasku na początku filmu ..na końcu filmu tylko wkradł się błąd w napisach ale trudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są a to taki filmik z lotów z kumplem :) ten na niebieskiej R6 w białym kasku na początku filmu ..na końcu filmu tylko wkradł się błąd w napisach ale trudno :)

ciebie matka nie kocha! o kręcimy rurę do końca "ogień z rury przód do góry":decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy szukam jakiś opinii o Suzuki Gsxf.. ?? może ktoś z forum śmiga na takim sprzęcie.. ?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:sezon w pełni a tu cisza :whistling::decayed:

Dzisiaj nakręciłem 300km :kox::banan: Niestety nie uniknąłem wkurwień :facepalm: bilans dnia: 1 jełop na czerwonym mi wyleciał na skrzyżowaniu oraz drugi zawodnik, nawet nie wiem jak go nazwać :facepalm: łeb yebany na dwupasmowej drodze, chyba nawet obwodnica to była, jadąc z naprzeciwka chciał zawrócić jakieś 100m przedemną...oczywiście bez kierunku i nie wspomnę o podwójnej ciągłej. Przy 2pakach zapiąłem tylny hebel na max, kłęba dymu i udało mi się go ominąć jakoś cudem :shock3: gdyby jechał sam, bez dziecka i żony, przysięgam byłby nokaut :thumbdown: zapytałem jedynie jak się czuje ze świadomością, że mógł zabić swoja córkę siedzącą z tyłu bez fotelika :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy szukam jakiś opinii o Suzuki Gsxf.. ?? może ktoś z forum śmiga na takim sprzęcie.. ?:wink:

Przyzwoity turystyk, olejak, ale dobrze sobie radzi.

Bierz 750-kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy szukam jakiś opinii o Suzuki Gsxf.. ?? może ktoś z forum śmiga na takim sprzęcie.. ?:wink:

Przyzwoity turystyk, olejak, ale dobrze sobie radzi.

Bierz 750-kę.

do tego kręci przebiegi rzędu 100Kkm bez problemów, kumpel na korsyke takim jechał, nawet oleju za duzo nie brał, a przebieg powyżej 1oo tys

DEv a ty czym śmigasz??? ja ostatnio Banditem 600, na miasto wstarcza,. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ? Na miotle :facepalm:

W tym sezonie nie zrobilem ani kilometra na jednosladzie.

Nie ma kiedy, za duzo roboty :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś może dojście do części motocyklowych,potrzebuję jedną końcówkę kierownicy do CBR-y F4i ....:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś może dojście do części motocyklowych,potrzebuję jedną końcówkę kierownicy do CBR-y F4i ....:hi:

chodzi ci o ciężarek kierownicy?,

ostatnio kupiłem jedną sztukę nówkę na allegro do F4i,

u mnie sezon już zakończony, był szlif na VFR nad morzem, 2 śruby mam w barku, po zdjęciu ortezy rehabilitacja... szkoda :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...