Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja stoi pod płaszczykiem

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moja poszła w świat. :-/

Opublikowano

Moja w garażu.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Moja też w garażu czeka na serwis :D

Opublikowano

Moja śpi w garażu. Muszę w garażu teraz chodzić na paluszkach.... :grin:

Opublikowano

9656c1168706db0356d92b235fc01efb.jpg

Suzi też pod kocyczkiem na zapleczu :)

Opublikowano

Fajnie zimuje

tąpniete z LG F60

Opublikowano

U mnie w okolicy dziś i jutro mamy motomikołaje a blady na garażu porozkręcany :( Pewnie jak skończę modzić to piz*nie śniegiem :decayed:

Opublikowano

U mnie w okolicy dziś i jutro mamy motomikołaje a blady na garażu porozkręcany :( Pewnie jak skończę modzić to piz*nie śniegiem :decayed:

U mnie też były moto mikołajki jeździłem w sobotę i niedzielę po 2h :)

Opublikowano

Co to masz za sprzęta że płyn hamulcowy jak na tor a olej do lekkiej turystyki? :D Jak tak mocno heblujesz to w silnik trzeba było brać 7100 albo 300v :D

Opublikowano

Co to masz za sprzęta że płyn hamulcowy jak na tor a olej do lekkiej turystyki? :D Jak tak mocno heblujesz to w silnik trzeba było brać 7100 albo 300v :D

Sport-turystyk FZ6N :grin:

Opublikowano

To wszystko tłumaczy :D

Mam nadzieję że jakiś zaufany ten sprzedawca bo w necie aż się roi od podrabianego Motula :P

Opublikowano

lepiej kupic od Dzika albo Wandeja z forum :)

W przyszlym roku bede robil prawko i kupowal prawdziwy motor (obecnie honda cbr 125r) i sie zastanawiam nad Kawasaki er6f od 2006r bardzo ladnie sie prezentuja, 70koni, w sam raz na poczatek ;) teraz sa fajne oferty po 7-8tys, serwisowane , naprawde super.. co myslicie?

http://otomoto.pl/oferta/kawasaki-er-6f-2006r-zadbany-oryginal-ID6yeXET.html

przebiegu juz 60tys, ciekawe ile te silniki zniosą ;)

Edytowane przez jhimo

Opublikowano

te 70 koni fajne na tydzien/dwa ;)

Opublikowano

Za 8tys wolał bym F4 choć za tą kase igły nie kupisz.

Opublikowano

Będziesz kończył prawko to będziesz czuł czy 80KM w XJ6 jest ostre czy może wskakiwać na jakieś CBR F4 no i napisz jeszcze czego oczekujesz od sprzętu i w jakich warunkach będzie jeździć. Jak miasto to jakiś naked wystarczy a jak w trasy lubisz wyskoczyć to coś z owiewkami.

Co do ER6 to już bym wolał stare CB500 albo Tundercat 600.

Opublikowano

Panowie pytanko: a lata ktoś może na KTM SMT 990?

Chodzi mi strasznie po głowie a fajnie by było gdyby jakiś użytkownik się wypowiedział o plusach i minusach motocykla.

Opublikowano

Panowie czy ktoś z was może się orientuję jaki to jest model skutera i z którego roku może być. d954a8ef41c1e1d4da01ee7d58a972b7.jpg00fe9c96f180928c6e1b67946f55448a.jpg0f870ddd433f6ff793696f1b4e08685f.jpgf41672b14bbba7f18eb13731e1d2797c.jpgc68e8276b3023664f982c7747144a9e7.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.