Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie możecie mi pomóc wybrać pierwszy motor do nauki ? Ogólnie od pewnego czasu chodziło mi to po głowie. Myślałem żeby zmieniać auto, ale jakoś nadal lubię swoje a4, także chcialbym troszkę nauczyć się śmigać na moto. Wiadomo że musi to być coś dla kompletnego świeżaka, który do tej pory śmigał tylko skuterem :) a i na nim potrafił się wyje*ać :) szukałbym czegoś do 3-4tys. na początek. Możecie coś zaproponować ?

GS500 na początek by Ci wystarczył myślę :wink: albo er500, ze starszych roczników może coś znajdziesz w tych pieniądzach tylko trzeba szukać spokojnie i cierpliwie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie tak się zastanawiam nad gs500, palić się nie pali więc na spokojnie sobie poszukam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie mi pomóc wybrać pierwszy motor do nauki ? Ogólnie od pewnego czasu chodziło mi to po głowie. Myślałem żeby zmieniać auto, ale jakoś nadal lubię swoje a4, także chcialbym troszkę nauczyć się śmigać na moto. Wiadomo że musi to być coś dla kompletnego świeżaka, który do tej pory śmigał tylko skuterem :) a i na nim potrafił się wyje*ać :) szukałbym czegoś do 3-4tys. na początek. Możecie coś zaproponować ?

rok temu też zaczynałem swoją przygodę z moto i powiem Ci ze swojego doświadczenia, że na pierwsze moto to 250-500cm3. Poniżej zrazisz się nudą, a powyżej możesz się wystraszyc i zrazić do dalszej jazdy.

Tak czy siak co kupisz to jeździj z głową, bo zabić idzie się nawet na rowerze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci proponowal honde cbr 600f3 dobry sprzet nie za slaby nie za.mocny taki w sam raz wybaczy sporo a i na drugi sezon Ci nie braknie jak bedziesz juz wiedzial jak sie nim posluzyc

Osobiście nie próbował bym od razu jazdy na plastiku a na czymś co bardzo wybacza błędy, np. gs500/honda cb500, jeżeli ktoś ma mocną psychę i więcej kasy to może pójść w horneta/fazera

Nie oszukujmy się, plastik jest typowo do zapierdalania, styl siedzenia namawia do odkręcania :decayed:

Ps. Jeżeli nie ma się w głowie to prędzej czy później ten ktoś zakończy przygodę z moto.

Spartan_Wroc. szybkiego powrotu do zdrowia...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900rr rozyebane, noga pozszywana :facepalm: początek sezonu pechowy dla mnie :thumbdown:

gdzie fiknąłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się stało , co z Tobą i na końcu z moto ? . Szybkiego powrotu do zdrowia życzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślizg na parkingu, jakiś pył leżał na kostce brukowej...wbiłem się pod Polo :doh: U mnie jakieś obicia i rana kłuta na podudziu :doh: coś mi się do kości wbiło grubości palca i szarpnęło jeszcze...no ale pozszywali :wink: Dobrze, że kurtka była bo przejechałem się trochę na plecach :thumbdown: W moto czacha, zegary, kierownica, set pasażera nie istnieją, baczur też wgnieciony :whistling: ważne, że dekle, lagi i rama nie ruszone :banan:

Później wrzucę jakieś foto cebry jak mi kule doniosą żebym mógł zejść do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę zrobiłem 400km, byłem w Pelplinie na Kociewskiej Wiośnie,

impreza jak co roku dobrze zorganizowana, multum motocykli i wynalazków moto podobnych :wink:

SAM_0862.jpg

SAM_0863.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak się zastanawiam nad gs500, palić się nie pali więc na spokojnie sobie poszukam :)

GS500 lub ER5 , na początek wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan dobrze, że cały jesteś

ja gdybym kupił gs500 czy coś w tym stylu to bym żałował, dla mnie jazda na 250 z jazd i egzaminów była trudniejsza niż na Z750, odkręcanie i v-max było fajne przez pierwszy tydzień, później nuda i zajawka na zakręty, więc chyba każdy musi indywidualnie do tego podejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już trochę pospacerowałem, szwy trzymają to i foto strzeliłem. Graty już zamówione...Ściągną mi te cholerne nitki to biorę się za lakierowanie i składanie do kupy wszystkiego :wink: Teraz tylko trzeba wybrać kolor, bo ten czarny półmat mi nie podpasił :whistling:

IMG_20130423_134731.jpg

IMG_20130423_134736.jpg

IMG_20130423_134819.jpg

IMG_20130423_134830.jpg

IMG_20130423_134904.jpg

IMG_20130423_134936.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak pewnie jeszcze napiszesz, że w sumie dobrze, że się glebnąłeś bo przynajmniej kolor zmienisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie prowadzi się jak szlifiera i nie trzeba leżeć klatą na baku?

Sent from my domofon using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...