Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

miałem er6f 2008 jako pierwsze moto, jeździ fajnie(zabawa zaczyna się pow. 6tyś. obrotów.)

teraz mam xj6fa 2011-super moto nie tak narwiste jak erka(2 cylindry) ale wybacza błędy.

posted from my mobile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to ladnie ;)) jezdziles czyms predze, masz jakies porownanie mocy z czymsj? ja w sierpniu ide na A i wtedy bede chcial wlasnie Er6 n/f albo xj6 jako pierwsze powazne moto :) bo poki co ogarniam 125;D

Od małego jeździłem, zaczynałem od motorynki :grin: i skończyłem na MZ251, potem miałem długo przerwę, od 2000 różne skutery i motorowery, a pomiędzy jakieś 500 i 600 od kolegów, ostatnio jeździłem vulcanem 900, namotało mi to w głowie ale stwierdziłem że jeszcze przyjdzie czas na taki moto, stąd decyzja o ER6N. Zrobiłem już parę km i jestem mega zadowolony. Jeszcze czas aby go trochę pokręcić, pierwsze 800 km to max 4000 obr/min więc jest czas na przyzwyczajenie się do sprzęta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielo, tutaj masz foty mojego gniazda:

c7c4b03492291387med.jpg

9472a86ee7703b2dmed.jpg

e8ab4ff34bab1ee6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim marzeniem jest MZ 251 w stanie do remontu ale niestety cięzko znaleść coś w sensownych pieniądzach a za 251 na chodzie trzeba dać 3000zł a to troszkę dużo wiedząc że i tak całe moto było by rozebrane i składane od podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż foto :D

Latamy tym samym sprzętem widzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitarka :)

Wpadnij kiedy na kawę jakbyś śmigał zapraszam

Z wawy A2 do mnie to chwila max 15min :D


Moją F4i widziałeś pewnie w postach wcześniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolor ktoś jej wybrał ale kierunki tragedia moim zdaniem :/

Też miałem F4i i powiem że to zgrabny i zwinny motocykl ale w dolnym zakresie obr. oczekiwałem czegoś więcej więc zmieniłem na 929rr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No slabe sa, ale za to z tylu zalozyl ledowe w tej lampie pod siedzeniem:)

Musti a gdzie to jest dokladnie bo mi gugiel maps nie znajduje miejscowosci jaka masz w opisie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze o swojej perełce, Mz Etz-251 10tys przebiegu silnik nierozbieranyod nowości jeździła w Opolu w Policji jako cywilna wersja odświeżyłem jej tylko lakier i wygląda jak wygląda:) http://www.directupload.net/file/d/4289/yq4tmgw4_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4289/5pptxasl_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xj6 fajny sprzet z tego co widzialem to teraz prowadza na tym kursy na A wiec jest to przyjazny sprzet.

A nie na Suzuki Gladius ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest tak jak z samochodami w kazdym WORD inny model. W siedlcach widzialem ze jezdza na xj6 w wawie chyba jezdza po zadupiach bo nigdy nie widzialem egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sebek słabo szukałeś :decayed:


Łukasz to ekipa od Ciebie kojarzysz ich czy latasz z nimi ? :decayed:

http://motormania.com.pl/newsy/kraj/fireblady-z-minska-maz-znowu-atakuja-podsumowanie-sezonu-2015/

Dla tych co nie widzieli jeszcze lub w ramach przypomnienia :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telefonie nie chce mi sie to otworzyc ale potwierdzam wszyscy z moich stron choc nie jezdze z nimi bo mimo ze jestem wariatem to jednak sporo mi do nich brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz dojdziemy do wprawy :naughty:


Łukasz też ekipa od Ciebie :)


Zamówiłem sobie taką folię na szybkę kasku co mają na tych wyścigach że zrywają gdy jest brudna i jadą dalej widzieli bajer ???

Kto nie widział niech zobaczy ten filmik poniżej od 1:50min widać

Ciekawe czy zda egzamin

Edytowane przez musti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sebek słabo szukałeś :decayed:

Łukasz to ekipa od Ciebie kojarzysz ich czy latasz z nimi ? :decayed:

http://motormania.com.pl/newsy/kraj/fireblady-z-minska-maz-znowu-atakuja-podsumowanie-sezonu-2015/

Dla tych co nie widzieli jeszcze lub w ramach przypomnienia :D


Nie chcę być złośliwy ale dobrze, że A2 na tym odcinku ma tylko dwa zakręty - na wjeździe i zjeździe ;) Tak jak większość ciśnie, że inni jeżdżą na HIDach itp, tak tu można się przy... że chłopaki jeżdżą na drodze z innymi użytkownikami dróg, a później opinia o motocyklistach jest taka a nie inna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...