Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

No te tandetne plastiki w Focusie nie przekonuja.....

Podejrzewam ze kupie b6 z konca produkcji, ale z duzym kredytem zaufania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy tylko paliwo było tańsze

jeździsz autem, które pali średnio 6l/100km, a przy tym jedne z dynamiczniejszych (moim zdaniem) silników o tej mocy.

taniej i tak dobrze to się chyba nie da :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem szczęśliwy i z całego serca pragnę poczuc to szczęście raz jeszcze tylko w innym wydaniu :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 audi miałem prywatnie, ojciec też ma b7 s line i wszystko ładnie wszystko spoko :wink4: tylko jedna rzecz mnie boli.. nie ta oś napędza te samochody :gwizdanie: dlatego teraz jest e39 :cool1:

no to pewnie nie miales quattro :cool1: Marnie bmka wypada :decayed: Ja jesli zamienie to na kolejne a4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze Audi , jezdze nim 3 lata i ogolnie z samochodu jestem bardzo zadowolony . Troche moze zabardzo wyjezdza przodem jak sie chce bardzo poszalec po zakretach to trzeba sie pilnowac(brak Q), ale wynagradza to mniejszym spalaniem i lepsza dynamicznoscia powyzej 100.

Generalnie bardzo dobrze wykonany samochod , wnetrze zapewnia odpowiedni relaks :decayed: w polaczeniu z bardzo bogatym wyposazeniem sprawia wraznie luksusowego :naughty:

bylbym zapomnial ...dzwiek V6 powala w porownianiu z PD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z mojej a4... A do tego jeszcze Quattro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej nieobecności na forum i już 2 letnim użytkowaniu audi wnoszę nowe oceny,ogólnie jestem zadowolony odpukać bez większych awarii,nie znudziło mi się jeszcze i ogólnie jest zajeb.......szcze,minus za zawieszenia 1BE nie nadaje się na na wyboje i zimę można zawisnąć w koleinie,ale super się prowadzi.Nie wiem i nie znam problemu rdzy co w innych autach mnie wnerwiało a tu nie istnieje ten problem.Audi to audi jeśli zmienię będzie to b6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej nieobecności na forum i już 2 letnim użytkowaniu audi wnoszę nowe oceny,ogólnie jestem zadowolony odpukać bez większych awarii,nie znudziło mi się jeszcze i ogólnie jest zajeb.......szcze,minus za zawieszenia 1BE nie nadaje się na na wyboje i zimę można zawisnąć w koleinie,ale super się prowadzi.Nie wiem i nie znam problemu rdzy co w innych autach mnie wnerwiało a tu nie istnieje ten problem.Audi to audi jeśli zmienię będzie to b6.

Kolego 1BE nie nadaję się na wyboje:facepalm: Nie pisz tego w Batalionie aby:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wątek od początku... co wy macie do tego przedniego napędu ? Ja wcześniej jeździłem na tylnym napędzie i w życiu bym do niego nie wrócił.

W zime same problemy. Tylko nie piszcie że do kozaczenia - bo w normalnym użytkowaniu co sie sporo jeździ to troche głupia odpowiedz nastolatka co wyjedzie z garażu autem ojca na przejażdzke 15-minutową.

Jedyne co bym zmienił w moim audi - szukałbym w wersji z Quattro. Wiedziałem to przed zakupem ale poddałem sie bo nie mogłem ładnej znaleść.

Od 4 lat zmieniam tylko rzeczy eksploatacyjne i nic sie nie psuje. Pali 6.5 i jakoś to sie odpycha po programie w DynoSofcie.

Także jedynie Quattro by sie przydało na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem pecha z samochodami,

audiczka zrobilem 7 tyś bez awaryjnie i oby tak dalej bylo, dzwiek V6 Boski

puki co audi jest za***iste chociaz byly obawy przy kupnie bo rozne opinie chodza o silnikach 2.5 TDI

pali niewiele i koszty eksploatacyjne tez nie sa wygórowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wandej

Dla mnie za twarde i za niskie auto podskakuje i koniec jak lubisz tak to ok,ja wole miękkie,to że wygląda ładnie i się prowadzi dobrze w zakrętach i na równej drodze to ok trwalsze też jest według mnie od 1BA ale że komfort mi się nie podoba to wiesz moja sprawa zgadzać się z nią nie musisz są gusta i guściki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat i w zasadzie jak dla mnie na czasie ale od początku, najpierw miałem 80 B4 - byłem szczęśliwy, zmieniłem na A4 B5 -dalej było ok, później przez 2 lata jeździłem autami służbowymi i jakoś nie myślałem w ogóle o aucie prywatnym ale nadszedł czas gdzie musiałem coś kupić, z różnych przyczyn padło na Golfa IV i tu pierwsze rozczarowanie niby fajnie to szło ale jakiś taki niesmak był, Golf się sprzedał i przez 3 miesiące się zastanawiałem co kupić, w mojej głowie przechodziły różne myśli, początkowo Audi odrzucałem ze względu na starszy rocznik chciałem coś młodszego, oglądałem Passaty, BMW E46, Mercedesy C a nawet Peugeoty 407 (2008 rok solar dach i te sprawy - no niby fajnie coś nowego :doh:) i z głupot zacząłem przeglądać oferty Audi no i kupiłem B6 i był to mega trafny wybór - estetyka Audi zarówno wewnątrz jak i wewnątrz do mnie przemawia.Mogę napisać, że jestem szczęśliwy, że posiadam Audi :kox:

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak samo zadowolony jak z każdego innego auta które posiadałem, nie mówię tu o jakości wykonanai wnętrza itd. Zawsze VW lub Audi i tak juz zapewne zostanie. Nie jestem rypnięty na punkcie Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak samo zadowolony jak z każdego innego auta które posiadałem, nie mówię tu o jakości wykonanai wnętrza itd. Zawsze VW lub Audi i tak juz zapewne zostanie. Nie jestem rypnięty na punkcie Audi.

a w podpisie:Tylko :quattro: i :a4fan:

:sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...