Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Końcówki wydechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: szukam końcówek wydechu strona końcowa 90mm, montażowa to min. 55mm . Proszę o linki sklepów internetowych :notworthy: najlepiej aby była ścięta :) jakie firmy polecacie :good: miałem montii w B6 i byłem zadowolony a cos innego ?

Opublikowano

wyglada bdb :good: ale jak z jakoscia ? nie bedzie rdzewiec np. za pol roku ???

Opublikowano

Ulter to bardzo ceniona i dobra firma więc nie powinno być takich problemów o jakich pisze Remik-A4 :good:

Opublikowano
  • Autor

Remik-A4 a Ty co polecasz ? ma ktoś ulter możecie powiedzieć jak to się trzyma ?

Opublikowano

spytaj się bart-s on ma ulter już jakiś czas

Opublikowano

Remik-A4 a Ty co polecasz ? ma ktoś ulter możecie powiedzieć jak to się trzyma ?

Ulter nie mam pojecia :confused4: raczej dobra firma

Milltek ma bardzo dobry :notworthy: ale cena to jakies 300-350zl :confused4:

zapytaj Bart-s jak i co... bo ulter wyjdzie 2 x taniej :wink4: a wyglada :good:

Ja chcesz to mozesz zrobic na zamowienie rowniez :gwizdanie:

Opublikowano

Ulter jest ok, ja miałem w corsie 4 lata, przyspawaną i jak się tłumik skończył :) to odciąłem i wspawałem do następnego. Naprawde jakościowo 5+

Opublikowano

również polecam ulter-a , po 6latach użytkowania ani kropki rdzy nie było - dobra jakość w rozsądnej cenie.

Opublikowano
  • Autor

Hmm to muszę zainwestować w Ulter-a :kox: tylko muszę mieć takie aby średnica była jednak większa niż 56 mm i minimum to 58 :gwizdanie:

Opublikowano

Hmm to muszę zainwestować w Ulter-a :kox: tylko muszę mieć takie aby średnica była jednak większa niż 56 mm i minimum to 58 :gwizdanie:

Mam takie końcówki, wykonania bdb :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kupiłem te http://allegro.pl/show_item.php?item=1458235744 zobaczymy co z tego będzie. :naughty:

Nie było bez napisu ? :tongue4:

Bo ten napis przypomina stuningowane ople tigry :decayed::naughty:

Opublikowano

Nie było bez napisu ? :tongue4:

Bo ten napis przypomina stuningowane ople tigry :decayed::naughty:

może i przypomina, ale to całkiem dobra firma :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie będzie go tak widać pod dyfuzorem :wink4:

Opublikowano

Ja mam takie tylko 100mm i są :kox: :kox: :kox:

Tylko napisałeś ze wziąłeś średnicę montażową 55mm jeśli masz wydech z 2.5 TDi to średnica powinna być 60mm :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mam 2.7 wydech i jest 55mm a Twoje 100mm mi się nie podobają :hi:

Opublikowano

A do dwururki V6 jaką końcówkę proponujecie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.