Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
paput z lasu było wyjechać, miejska fota z akcentem jesiennym jest 100% lepsza niz jeżdzenie po lasach... zwykłych lasach:wink: a w LPU naprawde masz gdzie robic zdjecia:wink:

to musisz przyjechac i mi pokazac gdzie:decayed: a przy okazji wziąc swoj sprzet i cyknąc conieco:wink:

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

59tk.jpg

Opublikowano

elegancki avancik :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
elegancki avancik :thumbup1:

dzięki

a teraz info dla posiadaczy QUATTRO

ostatnio padł mi sterownik ABS

chciałem więc kupić uzywkę, pojechałem więc na szrot a tam cena normlanego sterownika do oscki 50 zł a do quattro 500 zł:shock3:

myślałem ze padnę

podzwoniłem po firmach które naprawiają - dostałem info ze za mniej niż 300 zł nikt się nie podejmuje a jak zrobią to nie dają gwarancji:shock3::shock3:

znalazłem więc goscia na Elektroda.pl ogarnął mi to za 50 zł i śmiga, dzisiaj przyszło, zoabczymy jak bedzie dalej:banan:

to tak dla potomnych mających napęd 4x4

na allegro jest chyba 2-3 takie sterowniki i ceniąjak za zboże, jest to podstawowa usterka ster. ABS, pęka ten oto drucik

424c5af897583051.gif

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

B7k2BGq.jpg?1

phzz.jpg

TcDljQu.jpg?1?7885

Opublikowano

1 Fotka mega :naughty:

Opublikowano
  • Autor
1 Fotka mega :naughty:

dzięki, wysłałem do kalendarza ale chyba szanse marne bo konkurencja duża:decayed:

Opublikowano

do kalendarza to na pazdziernik wyslales?

Opublikowano
  • Autor
do kalendarza to na pazdziernik wyslales?

napisałem październik/listopad:decayed: bo podobno już miesc nie ma na październik

tak to:

B7k2BGq.jpg?1

Opublikowano

Można by podkręcić delikatnie pajintem te foto :hi:

ol02.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Można by podkręcić delikatnie pajintem te foto :hi:

http://imageshack.com/a/img34/2782/ol02.jpg

mooże być i takie:decayed:

---------- Post dopisany 16-12-2013 at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2013 at 12:34 ----------

i pożegnalna fotka:beksa:

1461861_584937738240765_1927662035_n.jpg

Opublikowano

sprzedałeś czy o co chodzi?

Opublikowano
  • Autor
sprzedałeś czy o co chodzi?

idzie na sell

Opublikowano

i co też A3 kupujesz?

Opublikowano
  • Autor
i co też A3 kupujesz?

:grin: a jak

Opublikowano

....

Opublikowano
  • Autor
....

???:grin:

Opublikowano

jeszcze w ośce albo w pseudo quattro na haldexie ;p

Opublikowano
  • Autor
jeszcze w ośce albo w pseudo quattro na haldexie ;p

nie bedzie zadnej a3

Opublikowano
jeszcze w ośce albo w pseudo quattro na haldexie ;p

nie bedzie zadnej a3

foch! :thumbdown:

Opublikowano

v8:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.