Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Majki mam fajny sposób na to by nasze audiczki były lepiej widoczne z tyłu :) chodzi oczywiście o lampy przedliftowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Majki mam fajny sposób na to by nasze audiczki były lepiej widoczne z tyłu :) chodzi oczywiście o lampy przedliftowe

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było czy nie gdzieś na forum, nie szukałem, gdy zakładałem dodatkowego stopa zauważyłem że w naszych lampach w miejscu stopu są żarówki dwówłóknowe, wpadłem na pomysł żeby cos z tym zrobić i wykorzystać . Wystarczy przylutować jeden kabelek do żarówki i cieszyć się dodatkowym światełkiem z tyłu :) bardzo proste rozwiązanie które poprawia widoczność bo sam ten kwadracik w przedliftach jest troche denerwujący,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy chlopacy ale albo ustawicie ta pierdo... policje i parkingowych w turoniu albo przestane tam jeździć... :angry:Mandat za to ze z babka (inwalida) postawiłem samochód na starówce i nie uniosłem opłaty za parking z której jestem zwolniony... Po raz 2 juz potraktowali bydgoszczanina jak przyjaciela naprawdę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Bez urazy chlopacy ale albo ustawicie ta pierdo... policje i parkingowych w turoniu albo przestane tam jeździć... :angry:Mandat za to ze z babka (inwalida) postawiłem samochód na starówce i nie uniosłem opłaty za parking z której jestem zwolniony... Po raz 2 juz potraktowali bydgoszczanina jak przyjaciela naprawdę..

u nas kolegów z Torunia nie lepiej traktują....tak to już jest niestety.ale nasze Krzyżaki klubowe swoje chłopy :good:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 17:24_________________________________________________

Mi w piątek też by pasowało, ale dużo wcześniej... Także jakby ktoś chciał poświęcić godzinkę mniej więcej o 16:30 to podjadę :>

ja mam urlop więc nie widze problemu :good:

jak co to sms :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek masz moje smycze ??

moze bys podjechal tam gdzie byles kiedys na tej gorce u mnie z Patrycja?? :wink4:

Bo ja nie mam kiedy sie po nie zglosic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa tu jacys spamerzy?? :wink4:

o spamie mowa :decayed: zapraszam tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=143328.0

A Ty kiedy zawitasz do PL??

Heloł, jestem jak zawsze, Artur... :tongue4:

no na Ciebie zawsze mozna liczyc :wink4:

niedlugo na spocie sie pojawie jesli przygarniecie mnie ze kirownica z innej strony :decayed:

nie ma mowy! ile razy mam Ci Michas pisac ze albo kiera z lewej albo sie nie pokazuj :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa tu jacys spamerzy?? :wink4:

o spamie mowa :decayed: zapraszam tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=143328.0

A Ty kiedy zawitasz do PL??

Heloł, jestem jak zawsze, Artur... :tongue4:

no na Ciebie zawsze mozna liczyc :wink4:

niedlugo na spocie sie pojawie jesli przygarniecie mnie ze kirownica z innej strony :decayed:

nie ma mowy! ile razy mam Ci Michas pisac ze albo kiera z lewej albo sie nie pokazuj :evil:

dzieki jasiu a ja myslalem ze ze wzgledu na stara znajomosc bede mogl sie pojawic :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze tu, bo pisałem w giełdzie, ale tam pewnie mało kto zagląda

Ma ktoś plastikowy klosz od tylnej lampy (lewej) B5 avant przedliftową ponadliczbową? Miałem nieudane cofanie i troche sie posypała ;]

Chętnie odkupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piątek jestem chętny! :good:

Dopiero dzisiaj mój mechanik dorwał się do auta, okazało się, że nie padła pompa wspomagania, tylko przekładnia kierownicza :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Cholera, ciężka sprawa, koszt zdecydowanie wyższy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...