Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i panie ... z tego miejsca chciałbym wszystkich pozdrowic i życzyć udanego tygodnia ... :) za godzine wyjazd do Austrii i Włoszech :)

Maranello moje :kox:

pozdrowienia dla wszystkich

ps: czekajcie na mnie z koszulkami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Szerokiej drogi :wink4: Będziemy czekać Paweł na Ciebie .A tak na poważnie to miłego pobytu poza granicami kraju. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z koszulkami poczekamy ;) niech się więcej chętnych zgłosi bo przy takiej ilości ceny będą masakryczne :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Panowie i panie ... z tego miejsca chciałbym wszystkich pozdrowic i życzyć udanego tygodnia ... :) za godzine wyjazd do Austrii i Włoszech :)

Maranello moje :kox:

pozdrowienia dla wszystkich

ps: czekajcie na mnie z koszulkami :decayed:

do zobaczenia kolego :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: ale tu stypa dzisiaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 17:48_________________________________________________w przyszłym tygodniu gdzie będzie spot?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pieckach? :naughty:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:00_________________________________________________albo wspólne grzybobranie w lesie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

w pieckach? :naughty:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:00_________________________________________________albo wspólne grzybobranie w lesie :>

w pieckach nie bo nam się auta zjarają...a co do grzybobrania,to nie chce potem grupowego przeszczepu wątroby :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo sraczki :naughty: [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:04_________________________________________________jedzie kto do myśla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie będzie spot i o której to wystarczy spojrzeć w nagłówek...[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:36_________________________________________________no to póki co mamy 19 koszulek.. nikt więcej nie chce? we wtorek chciałem konkretnie rozmawiać na ten temat i bym znał ostatecznie cenę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja do wtorku poczekam z listą i będę rozmawiał konkretnie pod tą liczbę. jak nie dadzą dobrej ceny to zapytam znajomego gdzie robili koszulki srtb..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam wiara po weekendzie :mysli:

pogoda dopisała to i humorki pewnie też :gwizdanie:

pozdrowionka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Wrocę do starego tematu : katalizatora. Kiedys podawal ktos linka do strony dot. ich skupu... Może macie gdzies zapisana tą stronke bo mi sie niestety nie udało znalezc.

też chciałem dać do skupu....ale po obdzwonieniu kilku zrezygnowałem.w każdym wołali za smieszne pieniądze :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...