Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Smaragd Perleffect...


Martinor

Rekomendowane odpowiedzi

Bo fotel może się przecierać na miliony sposobów, ktoś może jeździć częściej po mieście, ktoś może mieć ubrania które bardzo agresywnie traktują tapicerkę auta itp itd. Ale z komentarzami o tapicerce będziesz musiał żyć bo ja mam w podobnym stanie a przebieg to już prawie 260kkm.

Ale ogólnie autko bardzo fajne i zazdroszczę felunku oraz kolorku :good:

Tak, codziennie ktoś jeździł w spodniach z cekinami :decayed:

Dla porównania, tak wygląda skóra po 100k km:

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=132488122&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&minMileage=90000&maxMileage=100000&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&interiorTypes=LEATHER&minConstructionYear=1995&maxConstructionYear=2000&tabNumber=2

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=141311873&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&maxMileage=125000&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&interiorTypes=LEATHER&minConstructionYear=1995&maxConstructionYear=2000&tabNumber=2

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=138786405&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&maxMileage=125000&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&interiorTypes=LEATHER&minConstructionYear=1995&maxConstructionYear=2000&tabNumber=2

Zobacz jaka jest cena za taki przebieg :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na fotel kierowcy to przebieg włożyłbym między bajki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawiam wszystko bez komentarza... Ja wiem swoje, Wy wiecie swoje i niech tak zostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawiam wszystko bez komentarza... Ja wiem swoje, Wy wiecie swoje i niech tak zostanie...

No ja wiem swoje bo na co dzień widujemy zajechane fotele i kierownice po ostrych przebiegach i wiem jak to wygląda. Auto po 120 tysiącach ma stołki płaskie jak stół z bardzo znikomymi zmarszczkami.. u Ciebie są pomięte kratery i tu nie ma znaczenia w czym jeździsz..jak masz ćwieki na spodniach to powybijasz dziury i wsio :wink4:

I tu można się zacinać i bić piętami w dopę, ale faktu się nie zmieni.. auto z 95 roku z przebiegiem sto ileś tam tysięcy.. podziel sobie i zobacz z jaką częstotliwością pierwszy właściciel musiał jeździć tym autem.. wynik nasuwa jedną myśl.. środek nie powinien mieć śladów zmęczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet klucze w tylnej kielni moga zalatwic siedzisko :gwizdanie:

Tak..podrzeć i poodciskać..a nie narobić żyłek i zmarszczeń od długiego ugniatania dupskiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na zegerach 137 000 km i żadnego nadtarcia na fotelu a to kubełki, fotele czyściutkie kierownica nie ma żadnych śladów nawet przytarcia, a i tak nie bardzo chce mi się wierzyć w ten przbieg. Auto było do 2005 roku serwisowane w aso i wtedy miał 80 000 najechane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK... Chcieliście mnie zgnoić to macie... takie życie ;(... Ja i tak się będę trzymał swojej wersji.... A poza tym nie interesuje mnie tak bardzo to w jakim stanie jest skóra jak to w jakim stanie jest silnik, a do niego nie mam zastrzeżeń... Bo przecież jaki jest pożytek z auta które ładnie wygląda ale silnik wygląda jak winogrono... A mój oleju nie bierze grama, czysty i suchy, przyspieszenie ma takie jak trzeba a to że na skórze są pęcherzyki to już mi lotto... na wiosnę ją odpucuję to zapodam zdjęcia i będzie można porównywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak silnik jest zadbany to i po 300k km nie bierze oleju i jest suchy. Tym bardziej, że to taka konstrukcja w której nie ma co się psuć.

Sprawdź vin w ASO to się dowiesz się ile mniej więcej ma przelotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dzwoniłem... 250 ziko to kosztuje... A tyle to nie dam za samo podanie przebiegu... [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 12:31_________________________________________________Vin sprawdzony... Ostatnia wizyta na serwisie w 2008 roku przy przebiegu 88 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne ABC w dodatku Q to się chwali :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne ABC w dodatku Q to się chwali :good:

Podziękował... No maszyna spisuje się rewelacyjnie.... Oby tak dalej...[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 12:17_________________________________________________Z racji tego że dzisiaj pogoda dopisuje wziąłem się za małe sprzątanie i pucowanie furki... Oto kilka zdjęć...

23072011244.th.jpg23072011230.th.jpg23072011234.th.jpg23072011222.th.jpg

23072011240.th.jpg23072011243.th.jpg23072011242.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skóry to może była dodana, sprawdzałeś po kodach że była od nowości :?: :naughty:

Jeśli jest ori od nowości to nie ma bata że to ori przebieg, dziesiątki takich A4 oglądałem i taki temat był wielokrotnie już wałkowany :wink4:

Jak by nie było, nie ważne jaki przebieg tylko liczy się kondycja V6 :evil: Ja jak kupiłem swoje 2.6 V6 w 2006r to miała udokumentowany przebieg 219 tys teraz ma 260 tys i silnik jak perełka :kox:

Witaj w gangu V6 :naughty::hi:

Wytnij kata i wstaw rurkę, zobaczysz jak będzie fajnie mruczeć :naughty:

Filmik masz u mnie w temacie w profilu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj hamulców 312/256mm

Warto !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skóry to może była dodana, sprawdzałeś po kodach że była od nowości :?: :naughty:

Jeśli jest ori od nowości to nie ma bata że to ori przebieg, dziesiątki takich A4 oglądałem i taki temat był wielokrotnie już wałkowany :wink4:

Jak by nie było, nie ważne jaki przebieg tylko liczy się kondycja V6 :evil: Ja jak kupiłem swoje 2.6 V6 w 2006r to miała udokumentowany przebieg 219 tys teraz ma 260 tys i silnik jak perełka :kox:

Witaj w gangu V6 :naughty::hi:

Wytnij kata i wstaw rurkę, zobaczysz jak będzie fajnie mruczeć :naughty:

Filmik masz u mnie w temacie w profilu :wink4:

Skóra jest faktycznie zatyrana ale Ja się tym nie przejmuję, bo w przyszłym roku będzie przeszywana na nową, łącznie z boczkami... Sprawdzać, też nie sprawdzałem czy była od nowości czy może ktoś sobie przełożył... Przebieg niech jest jaki jest, ważne że silnik pracuje ładnie, oleju nie bierze, kręci się dobrze.... Wcześniej miałem 150 konną Cuprę i teraz jak jeżdżę audiczką to mam porównanie...

Dzięki za powitanie... Powiem tak że odkąd mam V-kę i do tego jeszcze 4 łapki to już raczej nie przesiądę się do ośki... Jeździ się bajecznie... Silnik ładnie mruczy powyżej 3000 obr/min...

Jeżeli chodzi o kata, to nie wiem jak u Ciebie ale Ja mam dwa te skurw.... i mam zamiar wstawić 2 strumienice a nie rurki... Jeżeli to nie zda egzaminu to pójdą rurki... [br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 14:26_________________________________________________

ładna B5 z ładnym wnętrzem :good:

Dzięki kolego... Co do wnętrza to skóra wymaga reaktywacji bo wygląda niezbyt atrakcyjnie... Poprzedni właściciel nie dbał w ogóle....[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 14:44_________________________________________________

szukaj hamulców 312/256mm

Warto !!!!

Po co ??!... Nie ścigam się... Nie potrzebuję takich hebli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kata, to nie wiem jak u Ciebie ale Ja mam dwa te skurw.... i mam zamiar wstawić 2 strumienice a nie rurki... Jeżeli to nie zda egzaminu to pójdą rurki...

Jakie 2 :?:, masz to samo co u mnie, jest jeden duży kat.

Filmik masz u mnie :arrow2:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17483.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kata, to nie wiem jak u Ciebie ale Ja mam dwa te skurw.... i mam zamiar wstawić 2 strumienice a nie rurki... Jeżeli to nie zda egzaminu to pójdą rurki...

Jakie 2 :?:, masz to samo co u mnie, jest jeden duży kat.

Filmik masz u mnie :arrow2:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17483.0

Filmik widziałem... Bardzo ładnie się silniczek odzywa....

A co mojego wydechu to szukam na necie... Znajdę zdjęcie i pokażę Ci jaki mam układ wydechowy... Były takie w 2.6 v6 quattro, ale bardzo rzadko spotykane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...