Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta


ardian6

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, to wrzuć tu potem które to piny od podświetlenia przycisków i ambiente:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko tak jak koledzy mówią w przedliftach jest po otwarciu masa a jak zamkniesz to plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam montowalem lampki przód i tył mogę tylko stwierdzićze tył lampka jak jest ramka to idzie upchac bezproblemowo a po dodaniu przewodu do podświetlenia przycisków stwierdzam że wszystko działa jak fabryka obcialem dwa niepotrzebne przewody od czujnika i lampki airbag off jakby co służę pomocą

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam jest potrzebne? Oprócz lampki :) jakieś kombinacje ?

musisz mieć taki stelaż orginalny od tej lampki taka kieszeń która pod podsufitke wchodzi oraz najlepiej wtyczkę tylna jest połączona z przednia lampka i z dużej idzie zasilanie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki jak sie przypatrzylem to orginalnie mam wypuszczone 3 kable ktore leca sobie po lewym slupku z przodu natomiast nowa lampka ma swoja orginalna wiazke i wtyczke z 11 kabelkami.. hmmz kad taka roznica? Aha i jeszcze zamiast lampek w tylnych slupkach to jest w podsufitce mniejsza podlaczona do wiekszej z przodu zostaje tylko rozkminic co dalej.. mam jakies schematy ale raz ze po angielsku(w sumie przetlumaczyc to nie problem) tylko jak to czytac bo jest ogrom kresek i oznaczen...a ja lepiej czytam projekt budowlany :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kostce przedniej lampki jest tyle kabli ponieważ część idzie do tylnej lampki. A ogólne w tej wiążce idą sygnały do kontrolki airbag off 2 kable. Zasilanie lampki 3 kable tak jak teraz masz, 1 kabel podświetlenie przycisków i ambiente

Do tylnej lampki idzie chyba 5 kabli ( plus, minus, minus z otwarcia drzwi, podswietlenie przycisków, i aktywacja jak się włączy przednią lampkę)

I juz masz 11 kabli w kostce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 20:47_________________________________________________Wreszcie sie udalo...

Szyberdach działa choć nie wygląda to tak jak powinno...

wyglada to tak:

szyberdach calkowicie otwarty

otwarty_calkowicie.jpg

szyberdach zamkniety

zamkniety.jpg

szyberdach uchylony

uchylony.jpg

Jeżeli chodzi o podłączenie:

pot.jpg

A - kabel czerwono-żółty

B - kabel zielony

C - kabel żółty

D - miejsce gdzie trzeba przerwać oryginalną ścieżkę

E - w tym miejscu należy przylutować cienki zaizolowany kabelek (najlepiej ze skretki komputerowej ) a następnie podłączyć go do C puszczajac go tak aby nie przeszkadzal w czasie uzytkowania szyberdachu tzn pod tą mała diodą kolo obudy po okręgu...

Testowałem różne kombinacje i tylko ta działała...

Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją i u mnie działa tak:

Szyberdach otwarty:

uchylony.jpg

szyberdach zamkniety:

zamkniety.jpg

szyberdach uchylony

otwarty_calkowicie.jpg

Co nabroiłem źle? Moja płytka wygląda minimalnie inaczej (99r), ale generalne rozłożenie jest to samo. Nie patrzyłem jak wygląda z drugiej strony.

Chodzi mi o zamienienie uchylania z otwieraniem.

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przed liftie bez szyber dachu nie da rady bo nie ma miejsca pomiedzy dachem a podsufitka ponoc z szybrem sie miesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...