Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż elementów pakietu oświetlenie - kratek nawiewów, lampki przedniej


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pewien problem

nie mam napięcia z przewodzie niebiesko szarym na włączniku świateł

który zasila chyba dalej wszystkie podświetlenia (kratki popielniczka zapalniczka lampka......)

ma ktoś pomysł co może być tego przyczyną ?

dodam że działa podświetlenie przełączników szyb, nawigacji

dysponuje ktoś schematem jak to jest wszystko połączone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink: Ja kupiłem oryginalny świecący kubek i wizytownik podpiąłem pod święcący już esp wszystko działa ale jak przekręce stacyjke żeby zapalić auto od razu gaśnie podświetlenie kubka i wizytownika co jest nie tak???:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...w mojej B7 zacząłem robić oswietlenie drzwi zasilanie w przednich drzwiach podlaczylem pod 13 pin, a masa wiadomo brazowy kabelek. Efekt jest taki, ze jak otworze drzwi to lampka tylko przez sekunde sie zapali. ORI sa elektr. szyby przod i tyl. Wstawilem podswietlenie pod nogi i zrobilem adaptacje i dziala. A co moze byc z tymi lampkami w drzwiach? Nie ten pin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...w mojej B7 zacząłem robić oswietlenie drzwi zasilanie w przednich drzwiach podlaczylem pod 13 pin, a masa wiadomo brazowy kabelek. Efekt jest taki, ze jak otworze drzwi to lampka tylko przez sekunde sie zapali. ORI sa elektr. szyby przod i tyl. Wstawilem podswietlenie pod nogi i zrobilem adaptacje i dziala. A co moze byc z tymi lampkami w drzwiach? Nie ten pin?

Montowałeś jakieś LEDy czy żarówki?

Myślę że szukałeś, kolega reikeb też miał ten problem, ale nie wiem czy rozwiązał http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-elementow-pakietu-oswietlenie-kratek-nawiewow-lampki-przedniej-13568/index30.html#post2834094

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawiłem paski ledowe, także na oświetlenie przestrzeni nóg, sprawują się nieźle i podłączone jak w oryginale pod MK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie reikeb też przy paskach LEDowych miał ten problem, zapytaj go czy to ogarnął :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, przedstawię swoje wnioski z końcowych pozytywnych rezultatów. Na samych ledach te podświetlenie nie będzie działać (nie wiem jak z Can busem), ale pół na pół tak. Ja zrobiłem to tak, że na podświetlenie drzwi dałem pasek ledowy, a na światełko ostrzegawcze żarówkę, można to także zrobić odwrotnie. Niektóre drzwi mogą od razu nie zadziałać, trzeba poczekać aż system wykryje opór i się dezaktywuje i już później będzie to chodzić normalnie. Miałem także taki przypadek, że przód już zrobiony zaczął dopiero działać wtedy kiedy podłączyłem tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli typowy problem Can-Bus.

montując diody warto od razu przylutować równolegle odpowiedni rezystor.

Nie są to światła, które świecą przez kilka godzin więc problem przegrzewania się rezystorów mamy z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam, że LEDy bez can busa działają normalnie przy podświetleniu przestrzeni nóg, podłączone do MK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zakładam oświetlenie nóg pasażerów. Skorzystałem z tematu:

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/montaz-oswietlenia-nog-pasazerow-tylu-252906/index2.html#post4213139

Wyczytałem tutaj, że mógłbym się podłączyć pod II złącze modułu komfortu, czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zakładam oświetlenie nóg pasażerów. Skorzystałem z tematu:

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/montaz-oswietlenia-nog-pasazerow-tylu-252906/index2.html#post4213139

Wyczytałem tutaj, że mógłbym się podłączyć pod II złącze modułu komfortu, czy tak?

Ja to podświetlenie będę robił jutro lub w poniedziałek ;) i będę się łączył z MK i poprostu kabelkami przejdę przez tą kostkę pod fotelami jak się da;) a potrzebujesz kostkę do modułu komfortu jak jej nie masz;) ona steruje masa a plus jak juz wiesz idzie od bezpiecznika;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy ma ktoś na sprzedaż orginalny kompletny zestaw do podświetlenia uchwytu na kubek ?

czyli listewkę plastikową diody na płytce drukowanej gniazdo i blende.

Lub prosiłbym link do takiej aukcji z gury dziękuję.:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy ma ktoś na sprzedaż orginalny kompletny zestaw do podświetlenia uchwytu na kubek ?

czyli listewkę plastikową diody na płytce drukowanej gniazdo i blende.

Lub prosiłbym link do takiej aukcji z gury dziękuję.

sieman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wie ktoś czy podświetlenie wizytownika , uchwytu na kubek z a6 c5 pasuje do a4 b6 b7.

Lub może jest jakiś temat o tym?

Dzięki

Życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie czy do kazdej kratki idą przewody? Bo wczoraj wyjełem kratki i od wszystkich kratek idzie przewód do głównej wiązki ale podświetlenia brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy prykladowo takie zarówki CAN BUS które nie powinny wywolac bledu w komputerze po ich zalozeniu, czy tak naprawde jest np cos takiego do oswietlenia tablic rej no i np wew auta... C5W 36mm 6 LED oświetlenie tablicy AUDI A4 8EC B7 (4283924736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ktos cos mial takiego moze juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przelecialem caly temat i nie znalazlem nic o podswietleniu daszkow (make up). Planuje wymienic podsufitke na ta od sline i przydalby sie podlaczyc te lampki za jednym razem. Ktos wie w jaki sposob jest to ori podlaczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, 1h pozniej znow zabralem sie do szukania jakiegos info i wygooglowalem ten sam link :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...