Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Na jaki kolor pomalować 18 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio nabylem 18 z rs4 b5 czyli : rs4.jpg

Aktualnie sa w polerce ale ranty troche poryte i trzeba je odswiezyc. Macie jakies fotki ciekawego koloru? Raczej nie chce srebra, ani czarnego. Grafit by sie ladnie komponowal do koloru auta - (srebrny) ale oklepany troche i rozmiar felgi ginie przy ciemny. Napatrzylem sie na fury z wheel whores i przyszly mi do glowy kolory np baby blue albo myslalem o bialej perle+ niebieski brokat ale tam takie szalowe kolory sa zazwyczaj na bbs' ach z rantem a wymalowane tylko srodki.Kolega z forum Glinek mial pare eksperymentow z tym samym wzorem felgi ale to co innego - u niego 20 i air...

Jakies pomysly/ propozycje / vt? Pozdrawiam :decayed:

Opublikowano

podstawowe pytanie, jakie masz zawieszenie :?:

Opublikowano
  • Autor

Standardowe amory chyba 1bA na springach weitec' a -35/-35 :hi:

Opublikowano

no to takie kolory wchodzą w grę:

-srebrny

-grafit

-czarny

Opublikowano

no to takie kolory wchodzą w grę:

-srebrny

-grafit

-czarny

:decayed:

na upartego ciemny grafit :polew: :polew:

a tak powaznie pokaż auto

Opublikowano

no to takie kolory wchodzą w grę:

-srebrny

-grafit

-czarny

nuda nuda nuda :decayed:

Opublikowano

zielona aka zakreślacz :kox: do tego jednak gleba.... do propozycji huga też trzeba sutej gleby :wink4:

Opublikowano

Relingi masz czarne? To może taki sam kolor - czarna satyna ??

Opublikowano
  • Autor

No te biale robia robote :naughty: Ta, mam tzw schwarz pakiet :wink4:

SAM_1102.jpg

SAM_1112.jpg

Opublikowano

No te biale robia robote :naughty: Ta, mam tzw schwarz pakiet :wink4:

SAM_1102.jpg

SAM_1112.jpg

to ja bym grafit albo czarne zapodal :gwizdanie:

Opublikowano

czarne zawsze wyglądają źle... z ponad 2-3 metrów wygląda jak na stalówce

Opublikowano

Czarna satyna do czarnych relingów i ramek w oknach nie jest zła..A ładnie ma wyglądać z bliska :evil:

Opublikowano
  • Autor

Tak to wyglada teraz :) :

Chyba bedzie biala perla. Kiedys widzialem chyba focusa rs biala perla i super byl ten kolor pod swiatlem wpadal w taki niebieski. Lakier z pakietu audi exclusive tez byl podobny z tego co pamietam,a znowu kolega zachwycal sie biala perla z palety nissana. Co myslicie? :tongue4:

20110214041.jpg

20110214035.jpg

Opublikowano

Grafit wyglada zawsze ladnie :tongue4:

Opublikowano

Przy srebrnym aucie białe nie koniecznie bedzie robić robote, napewno wizualnie powiększy felge :wink4:

Opublikowano

napewno wizualnie powiększy felge :wink4:

dokladnie :good: wrzuc foto na VT to bedzie lepiej widac :cool1:

grafit lub biale moim zdaniem do srebrnego :wink4:

Opublikowano

czarne nie będą dobrze wyglądac ze srebrnym

grafit lub biala perła moim zdaniem zrobi robote skłaniając sie do białego

Opublikowano

tu masz orginalny grafit audi z mojej a4

P1000717.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.