Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Upychał ktoś hidowe przetwornice pod lampe? Bo ja dzisiaj przymierzałem i nie widze przeciwwskazań:decayed: Gwerty a powiedz mi jak wchodzi soczewka q7 w lampe valeo?

Idealnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się będę przesiadał z h7 na bixy jak nie zobaczę to nie uwierzę heh.Z tego co Gwerty pokazywał to tylko kolorem się różnią,te są trochę bielsze:polew:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bix to byl pierwszy mod jaki zrobilem w obecnym aucie.

Dobre światła to podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bix to byl pierwszy mod jaki zrobilem w obecnym aucie.

Dobre światła to podstawa

Z tym się zgodzę moje coś osłabły(więcej elektroniki,lepszy alternator by się przydał).Ciekawy jestem jaka jest różnica poboru mocy między h7 a bixy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ze cztery razy na korzyść bixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak jest to Jeszcze bardziej nie mogę się doczekać jaka różnica między lampami(moje dzielone H7,kontra bixy vel Gwerty)zależy mi na niższym poborze mocy.Choć co przeczytałem to na początku zanim się nagrzeje soczewka pobór ma większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak jest to Jeszcze bardziej nie mogę się doczekać jaka różnica między lampami(moje dzielone H7,kontra bixy vel Gwerty)zależy mi na niższym poborze mocy.Choć co przeczytałem to na początku zanim się nagrzeje soczewka pobór ma większy.

nie soczewka sie nagrzeje.

tylko zanim przetwornic ustabilizuje napięcie.

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Upychał ktoś hidowe przetwornice pod lampe? Bo ja dzisiaj przymierzałem i nie widze przeciwwskazań:decayed: Gwerty a powiedz mi jak wchodzi soczewka q7 w lampe valeo?

q7 to najłatwiejszy projektor do upchania w lampach b5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem wczoraj rezanie. Przyznam że porwałem się z motyką na słońce troche bo chęci miałem dużo ale doświadczenia 0 i bez problemów się nie obeszło :facepalm: Rozklejenie lamp to męczarnia. Podważanie, grzanie podważanie i tak przez 2 godziny. Rezanie tego otworu pod większą soczewke to kwestia odpowiedniego narzędzia no i trzeba uważać żeby nie zniszczyć tej warstwy odbłyśnika bo jest meeega delikatna. Nie polecam przyklejać na nią żadnych taśm izolacyjnych jak to pokazuje Gwerty bo może sie zdarzyć że odkleicie ją razem z odbłyśnikiem :decayed: Swoją drogą Gwerty to mega szacun że robisz to ludziom w lampach bo ja już nigdy nie podejme rękawicy- nawet za grube miliony :grin: Dzisiaj wieczorem wszystko ustawie i jade testować :kox: Ten mod na jakiś czas wyleczył mnie z rezania- na nic nie mam ochoty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak jest to Jeszcze bardziej nie mogę się doczekać jaka różnica między lampami(moje dzielone H7,kontra bixy vel Gwerty)zależy mi na niższym poborze mocy.Choć co przeczytałem to na początku zanim się nagrzeje soczewka pobór ma większy.

nie soczewka sie nagrzeje.

tylko zanim przetwornic ustabilizuje napięcie.

Sorki Gwerty ale napisałem po swojemu,dla mnie tam i tak czarna magia będzie wysyłać białe światło na drogę :).Tak poważnie,jaka różnica jest w poborze napięcia po ustabilizowaniu przetwornic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sama jak przy xenonie. Przeciez nic sie nie zmienia w sposobie dzialania, no w sumie swiatla dlugie nie dostaja wiecej energii jak wprzypadku xenonu gdzie zapala sie druga zarowka, tutaj swieci ta sama ta samą mocą co na mijania.

poszlo w eter z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sama jak przy xenonie. Przeciez nic sie nie zmienia w sposobie dzialania, no w sumie swiatla dlugie nie dostaja wiecej energii jak wprzypadku xenonu gdzie zapala sie druga zarowka, tutaj swieci ta sama ta samą mocą co na mijania.

poszlo w eter z radia

Trochę bez rozumu to napisałem na żarówkach jest napisane jaki mają pobór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakieś sprawdzone żarówki H7 LED do dziennych? Firma, sprzedawca z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/showItem2.php?item=3820033282

Takie coś wystarczy? Bo są chyba mocniejsze jeszcze ale też cena odrazu idzie w górę.

Bo myślałem nad czymś takim:

http://allegro.pl/showItem2.php?item=3848408108

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H7 Żarówka LED CREE 7,5W 12V XENON Dzienne-HIT!!! (3820033282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Takie coś wystarczy? Bo są chyba mocniejsze jeszcze ale też cena odrazu idzie w górę.

Bo myślałem nad czymś takim:

ŻARÓWKA H7 LED XENON 68 SMD HIT 12V DZIENNE !!! (3848408108) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Te pierwsze mogą chyba być :wink: Mój kumpel miał w B7 za ok 50zł szt. i bardzo jasno mu świeciły :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno niesamowicie sie grzeją, i nie wiem jak to jest z wytrzymałością zeby nie zaczęły mrugać

Wysłane z hajźla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...