Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a co polecicie mi za zarowke pod Drl zamiast zwyklej h7?

Modol od DRL mam taki ze daje mi 30% mocy zarowki.

Ale drazni mnie strasznie te zolte swiatlo,wolalbym cos z ledow ale nie wiem czy w ogole to zagada.

Doradzcie cos,jak wy macie podpiete drl????

Jezeli masz lampy przerobione na bixy, to dokladasz przekaznik zwierno-rozwierny, zamiast modulu i kupujesz zarowki H7 led minimum 68 led, ale najlepiej okolo 100 diod jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h

Panowie a co polecicie mi za zarowke pod Drl zamiast zwyklej h7?

Modol od DRL mam taki ze daje mi 30% mocy zarowki.

Ale drazni mnie strasznie te zolte swiatlo,wolalbym cos z ledow ale nie wiem czy w ogole to zagada.

Doradzcie cos,jak wy macie podpiete drl????

Jezeli masz lampy przerobione na bixy, to dokladasz przekaznik zwierno-rozwierny, zamiast modulu i kupujesz zarowki H7 led minimum 68 led, ale najlepiej okolo 100 diod jak jest.
Mowisz o instalacji tej co Kowi pokazuje w.pierwszej ze stron???

Sek w tym ze ja juz mam ten modol.

Masz moze jakis opis tego jak to podlaczyc ewntualnie jakis link do tego przekaznika?

Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki http://allegro.pl/przekaznik-samochodowy-do-swiatel-alarmu-12v-40a-i5268065717.html

Na przekazniku jest schemat dzialania. po zaplonie przekaznik zwiera, a plusem z pozycji pozniej rozwiera i dzienne gasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapytam was tutaj jakiej wielkości są standardowe soczewki w b5 po lifcie chodzi mi o ich średnicę bo chcę zrobić bi-xenon, ale nie chcę rozklejać ponownie lampy i wycinać na większą soczewkę dla tego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie obejdzie się bez rozklejania.

Jak by ktoś potrzebował to mam soczewki bix do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki http://allegro.pl/przekaznik-samochodowy-do-swiatel-alarmu-12v-40a-i5268065717.html

Na przekazniku jest schemat dzialania. po zaplonie przekaznik zwiera, a plusem z pozycji pozniej rozwiera i dzienne gasna.

dzieki

Jakby co to pomożesz z montażem bo z elektryki jestem słaby ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki http://allegro.pl/przekaznik-samochodowy-do-swiatel-alarmu-12v-40a-i5268065717.html

Na przekazniku jest schemat dzialania. po zaplonie przekaznik zwiera, a plusem z pozycji pozniej rozwiera i dzienne gasna.

dzieki

Jakby co to pomożesz z montażem bo z elektryki jestem słaby ;) ?

Spoko, chociaz pierwszy raz to robilem ale wiem juz jak sie sprawdza czy nie ma zwarcia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakupie co i jak to odezwe sie.

Powiedz,mam kupic 2 przekazniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy jeden, przewod puscisz jeden z kabiny do lampy i od niego rozgalezisz na druga lampe :) a przekaznik podlaczysz tam gdzie sa przekazniki pod kierownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak właczycie długie to idzie z soczewki i standardowej h7 ? U mnie tylko z soczewki. Czy opłaca się to łyczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienisz 2 kabelki w przełączniku zespolonym to będzie dawały Ci długi z bixa i z h7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak właczycie długie to idzie z soczewki i standardowej h7 ? U mnie tylko z soczewki. Czy opłaca się to łyczyć ?

Oczywiście ,że się opłaca...zawsze to 110W więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak właczycie długie to idzie z soczewki i standardowej h7 ? U mnie tylko z soczewki. Czy opłaca się to łyczyć ?

Ja mam tak i powiem tak ze sobie w cholerę chwale :)

Nic w pinach nie zmieniasz w B5 tylko robisz przejście z h7 do sterowania przesłonią soczewki, zamiast tylko sterowanie soczewki.

Bo teraz rozumiem ze h7 nie swieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H7 nie święci wogóle. Tak myślałem żeby podpiac pod przesłone. Tylko teraz tory to kabel u mię muszę sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo normalnie podłączasz przesłonę pod h7.

A wcześniej świeciły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej przy standardowych światłach świeciły dalem do przerobienia na bixy i juz nie świecą. Sprawcze ktorybkabel jest od przesłony i podepne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przesłonę jest wpięta tylko jedna wtyczka, jak wytniesz lampę to bedziesz wiedział na 100% która bo inny kabel to tylko zasilanie przetwornicy.

Najlepiej rozepnij wszystko i wyjmij cała wiązkę z lampy. Zrobisz jak należy i sobie z powrotem włożysz filozofii nie ma tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ci co mieli bosche czyli z halo maja problem tego typu ze po wlaceniu halogenow nie mozna bylo wlczyc dlugich swiatel, tym samym przy jezdzie na dlugich i wlaczeniu halo tamte gasły

W sumie wystarczy zrobić jak w moim tutorialu:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/330189-przeciwmgielne-i-drogowe-jednoczesnie-w-lampach-bosch/#entry4588675

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...