Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam chcesz regenerować, jak dajesz świeżą soczewkę bixenonową, nie widziałem jeszcze brzydkich odbłyśników drogowych w B5, wszystko tylko brudne

<a href=http://zapodaj.net/24ad1f166f658.jpg.html>20151210_191205.jpg</a> to chcę ogarnąć, nie dość, że ten chrom zszedł to jeszcze śladów paluchami narobiłem :facepalm:

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj je do regeneracji ,a jak bedziesz mial juz zrobione i bedziesz montował to zakladaj rekawiczki gumowe te najzwyklejsze co zaklada pigula jak pobiera krew..wtedy nie bedzie widac twoich linii papilarnych na odblasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałem jedno mocowanie złapać na szczeliwo wurtha i się ubrudziło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby myte jakimś płynem i zeszło? :D czy przy rozklejaniu? Fakt regeneracja tutaj tylko.

PS. popraw otwór na soczewkę :P Jaka to? Intemo?

Edytowane przez zgredek27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myte kurcze ludwikiem więc raczej nic się stać nie powinno i tak delikatnie jakbym jajko mył...

soczewkai hella 3. otwór poprawiony, ale i tak ładnie wygląda bo mi się dremel gdzieś zapodział i pilnikiem jechałem :facepalm::grin:

a soczewki z a3 2012r co są do sprzedania na forum podejdą do lamp valeo??

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejść wejdą tylko trzeba podcinac obudowę od spodu. A świecą trochę gorzej niż hella 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest gdzieś na forum instrukcja jak podłączyć spryskiwacze lamp? bo miałem zamiar podłączyć pompkę spryskiwaczy lamp pod tą od szyby :decayed: ale coś na forum VW wyczytałem o przekaźniku dodatkowym na pompkę lamp, to może zrobiłbym jak ori.

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienić przekaźnik z 377 na 389 i pociagnac kilka kabli do pompki.bo fabrycznie lampy pryska się z opóźnieniem małym.
Te soczewki id a3 to ja mam wystawione.ale faktycznie hella 3 lepsze.

Edytowane przez booolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak montować te przetwornice? http://olx.pl/oferta/przetwornica-xenon-denso-koito-d2s-philips-toyota-subaru-porsche-CID5-ID98dsP.html#8b370f34e4

bo są troszkę większe niż miejsce przewidziane na ich montaż, i zastanawiam się przy przykręcić je tak jak jest to możliwe czy rezać lampę tak żeby weszło(chyba powinno się udać ale na bank lekko ucierpi dolne mocowanie dekla lampy)??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wolalem zapytac na wszelki wypadek bo mam juz je zamontowane i jutro sklejam lampy ;)


Mam na sprzedaz moje lampy bixenonowe z projektorami z Q7. Za niedlugo wystawie w dziale sprzedam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 b6 lampy zexnon chce wstawic lampy bi xenon po prostu je zamienic. Jest taka mozliwosc?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 b6 lampy zexnon chce wstawic lampy bi xenon po prostu je zamienic. Jest taka mozliwosc?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

witam.

jak masz ori xenon to po po motażu ori bixenonu wszystko będzie śmigać ( postojówki, mijania, drogowe, przesłona, samopoziom)

jedynym problemem jest umiejscowienie gniazd w lampach, po włożeniu ori bixów jest problem z zapięciem wtyczki lamp, jedni podciągają wiązkę z nadkola i inni przedłużają. poza tym wszystko pasuje p&p.

inna sprawa ze ori bixy b6 szału nie robią. i warto sobie przekalkulować czy warto je wstawiać czy przerobić xenon na bixenony na porządnym projektorze np hella intemo. ty bardziej ze z xenonów palniki i przetwornice bedą smigać w bixenonie. przed wstawieniem ori bixów warto od razu pomyśleć o zmianie w nich projektorów np na b8 al, zkw, lub hella intemo i koniecznie zrobienie uszczelnienia regulacji bo na pewno po jakimś czasie zaczną parować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowane przetwornice keboda d3s i palniki d3s.to dzisiaj najpopularniejsze palniki na rynku.montowane w większości nowszych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...