Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

mozna ,,nie ma problemu.

nawet na zdjęciach które wstawił qwerty widzać przecież że ma podłączone pod aku

Edytowane przez booolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie radze dotykac sie do zarnika ani przewodu wychodzacego z przetwornicy, a nawet samej przetwornicy;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gwerty z czego pchasz bi-halo ?

różnie. typ hella 2 najczęściej.

ale jak ktoś chce coś lepszego to łatwo przerobić mocowanie w hella 3 pod żarówkę h7.

i od razu ma wyjście pod bix. , wystarczy wstawić palnik i przetwornice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hella 2? Omg a ja ich tyle już wyrzuciłem.

Edytowane przez booolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ktory projektor jest lewy-kierowcy a ktory prawy-pasazera? jeden ma dodatkowa ruchoma przeslone ktora mozna "opuscic" i nie wiem ktory w ktora lampe wpasowac zanim skleje klosze

Gwerty gdzie "moje" jasne boczki?? hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was jeździ na tych żarnikach?

Osram D1S Xenon Xenarc Cool Blue Intense 5000K

http://allegro.pl/osram-d1s-xenon-xenarc-cool-blue-intense-5000k-i5933295924.html

moje fabryczne Osramy 4300k wytrzymały 5 lat i już zaczeły świecić delikatnie na różowo/fioletowo, szczególnie na śniegu było to widoczne.

Edytowane przez lapek85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz tylko jeden projektor z przełącznikiem to wsadź go do prawej lampy.

ot. boczki przód już dawno wyjęty leży w kartonie za tył nie mam czasu się wziąć i ciągle jest jeszcze w aucie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz tylko jeden projektor z przełącznikiem to wsadź go do prawej lampy.

ot. boczki przód już dawno wyjęty leży w kartonie za tył nie mam czasu się wziąć i ciągle jest jeszcze w aucie:(

Dzieki za rade. Tak zrobie, wogole od czego ta przeslona?

Klej w lampach byl taki twardy mimo godziny w piekarniku nå 120° i pomocy opalarki ze bylem nieco zszokowany ale udalo sie otworzyc

Ot. Jak beda juz 4 to zabieram je od Ciebie

Wysłane z mojego HUAWEI G700-U20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamy b6 zrobione na bix z wstawionymi modułami drl i kierunkami.

po włączeniu kierunku drl w lampie wyłącza się . zostaje włączony dopiero 2-3 sekundy po ostatnim mignięciu kierunkowskazu.

76fa063c4d3b7e42.jpg

efb4a4e7676ce86d.jpg

c81ea1ff1b7ec5b8.jpg

b2df8f7fe8a21e5b.jpg

31177431743e69f6.jpg

4afcd49f3726c858.jpg

7800d940b142ac6f.jpg

b05637e2e4052e5e.jpg

d5dcfaff7b6293ef.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie jak to jest z projektorami Hella Intemo, mocowania pasują na oryginał Valeo czy trzeba coś przerabiać? Jeśli tak to jak to najlepiej dorobić, podrzuci ktoś żeby wiedzieć wcześniej jak się przygotować?. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamy b6 zrobione na bix z wstawionymi modułami drl i kierunkami.

po włączeniu kierunku drl w lampie wyłącza się . zostaje włączony dopiero 2-3 sekundy po ostatnim mignięciu kierunkowskazu.

A do b5 też można takie kierunki? :kox:

Panowie jak to jest z projektorami Hella Intemo, mocowania pasują na oryginał Valeo czy trzeba coś przerabiać? Jeśli tak to jak to najlepiej dorobić, podrzuci ktoś żeby wiedzieć wcześniej jak się przygotować?.

Zawsze trzeba rzeźbić. Najlepiej z długiej śrubki uciąć łepek i wygiąć tak żeby pasowała w "oczka" projektora, i wkleić w oryginalne mocowania które trzeba przyciąć a projektor przykręcić dwoma nakrętkami jedna od góry druga od dołu. Przynajmniej ja tak robię ;)

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamy b6 zrobione na bix z wstawionymi modułami drl i kierunkami.

po włączeniu kierunku drl w lampie wyłącza się . zostaje włączony dopiero 2-3 sekundy po ostatnim mignięciu kierunkowskazu.

A do b5 też można takie kierunki? :kox:

Panowie jak to jest z projektorami Hella Intemo, mocowania pasują na oryginał Valeo czy trzeba coś przerabiać? Jeśli tak to jak to najlepiej dorobić, podrzuci ktoś żeby wiedzieć wcześniej jak się przygotować?.

Zawsze trzeba rzeźbić. Najlepiej z długiej śrubki uciąć łepek i wygiąć tak żeby pasowała w "oczka" projektora, i wkleić w oryginalne mocowania które trzeba przyciąć a projektor przykręcić dwoma nakrętkami jedna od góry druga od dołu. Przynajmniej ja tak robię ;)

w oryginale jest 3 mocowania prawda? i te 3 mocowania trzeba skrócić ?a czym to wklejasz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w oryginale jest 3 mocowania prawda? i te 3 mocowania trzeba skrócić ?a czym to wklejasz?

Trzeba tyle skrócić żeby projektor był odpowiednio blisko odbłyśnika i dodatkowo zmieściło się "nowe" mocowanie do nasz projektorów. Nie za dużo bo otwór do którego jest oryginalnie przykręcona soczewka nie jest do końca a wierci się w tym koszmarnie bez wiertarki stołowej i dobrych wierteł.

Jak mi się jutro uda to zrobię fotki i zobaczysz jak wygląda to moje "druciarstwo" :grin: .

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w oryginale jest 3 mocowania prawda? i te 3 mocowania trzeba skrócić ?a czym to wklejasz?

Trzeba tyle skrócić żeby projektor był odpowiednio blisko odbłyśnika i dodatkowo zmieściło się "nowe" mocowanie do nasz projektorów. Nie za dużo bo otwór do którego jest oryginalnie przykręcona soczewka nie jest do końca a wierci się w tym koszmarnie bez wiertarki stołowej i dobrych wierteł.

Jak mi się jutro uda to zrobię fotki i zobaczysz jak wygląda to moje "druciarstwo" :grin: .

No jak mógłbyś wrzucić to fajnie by było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...