Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-model-i-i2122303992.html

jak myślicie jaka jakość takiego zestawu?

do bixów by się przydało

to nie temat o spryskach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ile taki interes kosztuje tzn zmiana z ori valeo na bixy...? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz PW do kolegi gwerty zrobi Ci wycenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz PW do kolegi gwerty zrobi Ci wycenę

poszło zapytanie:) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty, kiedy robisz skrętne Bix-y ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty, kiedy robisz skrętne Bix-y ????

Sądzę, że nigdy :decayed: B5 ma za małe lampy to raz a dwa, że nie skórka nie warta wyprawki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz skretne się da. niby mało miejsca a juz udało mi sie wsadzic soczewki z a4b8. wiec i da sie wsadzic skretne z bmw e60 . tyle ze jeszcze potem trzeba moduly, sterowniki. a z tym już w cholere zabawy zeby udało sie zgrac wszystko zeby to działało. wi4ec narazie nie podnosze rekawicy. moze kiedys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzialem sie wstepnie za rozklejanie swoich lamp, tragedia, opalarka nie pomaga klej nie zmienia swojej konsystencji w ogole... jedna lampa puscila po prawie 2 godzinach meczarni i w dodatku nieco pekla, gdybym nie nacial spoiny na calym obwodzie nozem do tapet to nie wiem czy dalbym rade nawet wetknac srubokret miedzy klosz a obudowe, plastik/brzeg obudowy oczywiscie jest caly podeformowany od podwazania ale to chyba norma i inaczej sie nei da?

na druga nie mam juz dzis sil, ktos zdradzi jakim sposobem najlepiej to robic? sposob gwertego w 1 poscie jakos srednio mi idzie... lampki to valeo ori xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzialem sie wstepnie za rozklejanie swoich lamp, tragedia, opalarka nie pomaga klej nie zmienia swojej konsystencji w ogole... jedna lampa puscila po prawie 2 godzinach meczarni i w dodatku nieco pekla, gdybym nie nacial spoiny na calym obwodzie nozem do tapet to nie wiem czy dalbym rade nawet wetknac srubokret miedzy klosz a obudowe, plastik/brzeg obudowy oczywiscie jest caly podeformowany od podwazania ale to chyba norma i inaczej sie nei da?

na druga nie mam juz dzis sil, ktos zdradzi jakim sposobem najlepiej to robic? sposob gwertego w 1 poscie jakos srednio mi idzie... lampki to valeo ori xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie sa ori valeo wiec zeszly mu jak widac, bardzo szybko nawet sie nie silowal, u mnie klej ani rusz nawet po opalarce ;/ zreszta piekarnik to kiepski pomysl, nagrzewa sie caly plastik i na pewno zmienia nieco swoja strukture przez to cala obudowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ludzie tak robia i sie sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszta, nie mam nawet dobrego piekarnika tylko stara kuchenke na gaz wiec strach by bylo wsadzac do niej lampe ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lampami sobie poradzilem, troche je zmasakrowalem bo klej valeo naprawde bylo ciezko pokonac ale nie jest najgorzej

wczoraj przyszla mi paczka ze szlifierka DREMEL a dzisiaj zaczalem prace nad mocowaniem soczewki

31032012384.th.jpg

31032012383.th.jpg

jeden odblysnik w trakcie, drugi juz po powiekszeniu otworu

teraz glowie sie jak przytwierdzic soczewke, i chyba zdecyduje sie na dobry silikon, bo soczewka od wewnatrz ladnie prostopadle przylega do wkladu lampy (musialem tylko obciaz to jedno ori mocowanie pod srubke - gorne), a po tym moze jeszcze dla zabezpieczenia dam jakas duza obejme co by usztywnila wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też się pokuszę o wymianę soczewek na Bi-Xenonowe, bo oryginalne xenonki słabo świecą jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Też zastanawiam się nad tym ulepszeniem lamp, mam jedno pytanie.

Piszecie ze policja raczej nei zauważy i raczej sie nie czepia, ale co w sytuacji gdy (odpukać) dojdzie do jakiejś kolizji wypadku? Co w takiej sytuacji mogą zrobić?

---------- Post added at 11:01 ---------- Previous post was at 11:01 ----------

z lampami sobie poradzilem, troche je zmasakrowalem bo klej valeo naprawde bylo ciezko pokonac ale nie jest najgorzej

wczoraj przyszla mi paczka ze szlifierka DREMEL a dzisiaj zaczalem prace nad mocowaniem soczewki

http://img94.imageshack.us/img94/2292/31032012384.th.jpg

http://img341.imageshack.us/img341/9233/31032012383.th.jpg

jeden odblysnik w trakcie, drugi juz po powiekszeniu otworu

teraz glowie sie jak przytwierdzic soczewke, i chyba zdecyduje sie na dobry silikon, bo soczewka od wewnatrz ladnie prostopadle przylega do wkladu lampy (musialem tylko obciaz to jedno ori mocowanie pod srubke - gorne), a po tym moze jeszcze dla zabezpieczenia dam jakas duza obejme co by usztywnila wszystko

a jakie soczewki wsadzasz i gdzie nabyłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u kolegi gwerty, soczewki sa z B8 i mialem troche wiecej roboty, z A6 C6/Q7 sa troszke lepsze podobno na ta przerobke ale wszystko da sie zrobic, bo zadna inna soczewka i tak nie podejdzie bez przerobki mocowania i wkladu lampy

generalnie moje lampy sa zlozone ale paruja bo sa szczeliny miedzy przetwornicami a obudowa lampy, wiec to jest do poprawki (jedna mam nie ori przetowrnice helle, a druga ori valeo musialem poluzowac na wkretach i opuscic zeby dol lampy mozna bylo wyciaz co by nie wadzil osilniczek przeslony soczewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos to mam soczewki z a6c5, c6, z q5, q7

dosclatwo wpasowac do lamp. mam tez soczewki z a4b8 swieca mega tylko trzeba pokombinowac zeby elektromagnes sie zmieacił z przetwornica pod lampą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki.

a wie ktoś jak sie mają przepisy lub jak sprawa by sie zakończyła, jak ma sie ten bi i dojdzie do jakiejśc sytuacji nieprzyjemnej której ten bi nie był niczemu winny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...