Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-


Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wracaliszmy z Bukowiny z Patrykiem to przy prędkości (na tempomacie) ok. 140-150km/h ja miałem średnie 7.3 a Patryk 7.0 (z tym, że On jechał sam :decayed:)

Pogratulować Orzeł bo furka zapitala ładnie. :evil:

A jakiś większy cooler nie będziesz zakładał. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow... czyli kolejny raz potwierdza się reguła że do szybkiej jazdy duży będzie oszczędniejszy niz mały motor... co w sumie oczywiste z racji obciążenia...

ja mam u siebie przy 140 około 7,5 chyba, a może i 8... musze rzucić okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+/- 800 PLN to jest -30 mm i stoi jak trzeba :decayed: Patrox może potwierdzić bo też ma ten zestawik :good:

To chyba ja czegos nie kumam :(

Ty miales orginalne zawiezenie S-Line tak, w A4 B8 to jest -30mm. I zalozyles Pro kit -30mm. To efekt nie jest ten sam??

Widze ze Eibach ma takze zestaw Sportline 45/35. Tzn ze wzgledem S-Line przod bedzie -15mm a tyl 5mm? :)

nigdy w zyciu nie zakladalem samych sprezyn. Mialem gwint w 3 autach i tam kwestia ustawiania byla up to me...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow... łądnie 5,5 do paczki... czyli jak nie raz widziałem jak 3.0 TDi połyka Passata R36 300KM...

do 160 w 12 sekund... no pięknie.[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 11:58_________________________________________________8-9 to na trasie przy szybszej jeździe chyba?

nie chce mi się wierzyć że przy normalniej jeżdzie masz aż tak niskie spalanie.

Takiego passata o miron na ćwiartkę wciągał swoim B7 po sofcie :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 21:00_________________________________________________orzeł - autko nabiera coraz większego uroku :decayed: Ja osobiście nie zrobił bym takiego czarnucha, ale skoro Tobie pasuje to lala :good: Kierownik ma być najszczęśliwszy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzełek napisz jak tam się trzyma spalanie teraz po sofcie? i w ogole ile Ci auto paliło przed softem?

teraz pali jakies 0.5 L mniej. Generalnie ok 8-9 l/100 km :decayed:

:shocked: no ale nie powiesz mi że przy butowaniu 10 nie wciągnie.. :blink:

Jeszcze się nie zdażyło, żeby spalił 10 zawsze w 9 sie mieszcze. Wczoraj butowałem zdrowo bo mi sie śpieszyło w sumie cały czas palnik i wyszła 8.3. Patrox był swoją w DE i przy prędkościach 200-220 spaliła mu 7.5 (jeśli dobrze pamiętam). Średnie spalanie na kompie 2 z dystansu ponad 5kkm jest 8.3 :).

Jak wracaliszmy z Bukowiny z Patrykiem to przy prędkości (na tempomacie) ok. 140-150km/h ja miałem średnie 7.3 a Patryk 7.0 (z tym, że On jechał sam :decayed:)

Pogratulować Orzeł bo furka zapitala ładnie. :evil:

A jakiś większy cooler nie będziesz zakładał. :mysli:

Dzięki :). Co do coolera to zobaczymy - może coś wpadnie ;)

+/- 800 PLN to jest -30 mm i stoi jak trzeba :decayed: Patrox może potwierdzić bo też ma ten zestawik :good:

To chyba ja czegos nie kumam :(

Ty miales orginalne zawiezenie S-Line tak, w A4 B8 to jest -30mm. I zalozyles Pro kit -30mm. To efekt nie jest ten sam??

Widze ze Eibach ma takze zestaw Sportline 45/35. Tzn ze wzgledem S-Line przod bedzie -15mm a tyl 5mm? :)

nigdy w zyciu nie zakladalem samych sprezyn. Mialem gwint w 3 autach i tam kwestia ustawiania byla up to me...

Dla mnie to co mam u siebie jest optymalne, auto usiadło w stosunku do Sline ok 10 mm i jest git :) mi sie bardzo podoba i co najważniejsze auto jest komfortowe.

wow... łądnie 5,5 do paczki... czyli jak nie raz widziałem jak 3.0 TDi połyka Passata R36 300KM...

do 160 w 12 sekund... no pięknie.[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 11:58_________________________________________________8-9 to na trasie przy szybszej jeździe chyba?

nie chce mi się wierzyć że przy normalniej jeżdzie masz aż tak niskie spalanie.

Takiego passata o miron na ćwiartkę wciągał swoim B7 po sofcie :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 21:00_________________________________________________orzeł - autko nabiera coraz większego uroku :decayed: Ja osobiście nie zrobił bym takiego czarnucha, ale skoro Tobie pasuje to lala :good: Kierownik ma być najszczęśliwszy :wink4:

Czarnuch jest fajny :) jak mi się znudzi to może coś pozmieniam na tą chwile jest BLACK BITCH i taki był plan :) Zdania są podzielone, jednak 80% ludzi jak zobaczy na żywo to im się bardzo podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc aktualne foty na 1 strone bo tam sa stare z komisu jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox był swoją w DE i przy prędkościach 200-220 spaliła mu 7.5 (jeśli dobrze pamiętam). Średnie spalanie na kompie 2 z dystansu ponad 5kkm jest 8.3 :)

nie piszmy takich herezji jak spalanie 7,5 przy 200-220.

spalanie chwilowe przy takich predkosciach na pewno jest grubo powyzej 10 - i zaloze sie, ze jakby zresetowal kompa, cisnal nonstop 200+, to nie byloby 7,5.

chyba, ze to Twoje spalanie 8,3 swiadczy, ze nonstop jezdzisz 260 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie coś mi się wierzyć nie chce w te 7,5 przy 200-220...

przy 220 to u mnie mam chyba z 15 czy 16 litrów na 100km

u mnie w BRD było ok. 10-11 przy ok. 200.

zawsze mozna odpuscic gaz lub jechac na polowie z gorki - wtedy bedize 200 na szafie i spalanie 2,8/100 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że przy 150 jest 8,2l

ile ? :shocked: niezlie ci zlopie ja przy 160-170 na trasie 1500km z pelnym bagazem i ( AVANT + Q a wiec + 100 KG do twojej wagi ) mam 7 litrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to pewnie średnie z całej jazdy, tak jak pisał Flyer jak zrestartujesz kompa to będziesz miał wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi...

wrzuć 160 zrestartuj kompa i przejedź... bo wierzyć mi się aż nie chce.

jak jechałem do Austrii to z 1100km miałem 5,8 l/100km a jazda między 110 a 130 + miasto (jakieś 100 km miasta z całych 1100)

Przy 130 mam 6,4 l/100km...

Never mind... nie mój wątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna się OT, do tego ile auto spala jest inny wątek

rozmowa zaczeła się od tego ile spalił Orzeł przy szybkiej jeździe...200-220... co aż mi się wierzyć nie chce że 7,5l bo wówczas pry 90 kmh by jechał za 3,5 l/100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi...

wrzuć 160 zrestartuj kompa i przejedź... bo wierzyć mi się aż nie chce.

jak jechałem do Austrii to z 1100km miałem 5,8 l/100km a jazda między 110 a 130 + miasto (jakieś 100 km miasta z całych 1100)

Przy 130 mam 6,4 l/100km...

Never mind... nie mój wątek...

ale co mam resetowac , wieczorem zjezdzam z promu w DE i do samego Krakowa mam autostrade ( 900 km ) , noc zero ruchu jade caly czas 160-170 oczywiscie bez tempomatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo to jest średnia z całej trasy... zresetuj i zobacz... i tyle... wrzuć 150 na tempomacie daj mu się rozpędzić... potem zresetuj kompa i przejedź 2km i zobacz jaka masz średnią... tak jak mówie na podstawie Austrii... 5,8 z 1100 a jak jade tak żeby to miec to zawsze więcej wychodzi... :)

Turdzi choc do mojego wątku bo śmietnik robimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc aktualne foty na 1 strone bo tam sa stare z komisu jeszcze

Jak ogarne auto i przygotuje do sezonu letniego to wrzuce, bo na tą chwile pogoda jest taka, ze szkoda nawet auto umyć :thumbdown:

Panowie ja tutaj nie mam zamiaru się dochodzić ile mi auto pali. Jakby paliło 12 też bym był happy :) Grunt, że zapierdziela a spalanie tak jak pisałem jest w tym aucie na bardzo niskim poziomie w stosunku do parametrów silnika i osiągów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...