Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poza tym piszesz, że w VTG nie umią pisać softów

nie potrafią zrobić softu na ori komputerze... :wink4: gto, patryk, bobik, Ex potrafią :wink4:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 782,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

-jakie turbo jest w BEX,tez k03?

tak zwane k03s delikatnie bardziej wydajne

Opublikowano

Objechałem ostatnio jedno BEX po programie i ze zmienionym wirnikiem :naughty::tongue4:

I sam nie wiem czy się mam cieszyć czy co. :rolleyes:

Opublikowano

przypomnalo mi sie,jak na spocie kiedys Nies przewiozl mnie swoim BEXem,w quattro-on mial program na 208 koni i 312 niuta-fajnie to szlo...

  • 1 rok później...
Opublikowano

340

uzyj szukajki na przyszlosc - bo mody AVJtow, czy tez innych 1.8T sa dosc popularne i nie trudno znalezc opisy projektow :hi:

Opublikowano

jakiej firmy BOV polecacie zatem?

zadnej

załóż Forge 007

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Turbo KKK K04

Kolektor wydechowy od TT

Blow Off

Intercoller - albo FMIC albo wsadzić z TT

Układ dolotowy zrobić

2,5' układ wydechowy

Wystroić to i masz jakieś 250KM i 370Nm

ile by mnie to wyniosło wszystko gdybym chciał to wmontować do 1.8t

Opublikowano

Turbo KKK K04

Kolektor wydechowy od TT

Blow Off

Intercoller - albo FMIC albo wsadzić z TT

Układ dolotowy zrobić

2,5' układ wydechowy

Wystroić to i masz jakieś 250KM i 370Nm

ile by mnie to wyniosło wszystko gdybym chciał to wmontować do 1.8t

pewnie ze 40 tysięcy :kox:

bo to będzie straszna rzeźba wpasować kolektor wydechowy z TT do A4 :decayed:

no a bloł off to konieczność :good: taki za 1,5k SSqufał jest kox :kox:

Opublikowano

Turbo KKK K04

Kolektor wydechowy od TT

Blow Off

Intercoller - albo FMIC albo wsadzić z TT

Układ dolotowy zrobić

2,5' układ wydechowy

Wystroić to i masz jakieś 250KM i 370Nm

ile by mnie to wyniosło wszystko gdybym chciał to wmontować do 1.8t

Jakie K04 ?

Kolektor wydechowy z TT nie podejdzie do A4.

Musisz jeszcze więcej poczytać :wink4:

Opublikowano

skopiowałem 1 post tego tematu i dlatego myślałem że jest z nim wszystko ok.

To jak to wyglądać powinno? i jak z ceną

Opublikowano

skopiowałem 1 post tego tematu i dlatego myślałem że jest z nim wszystko ok.

To jak to wyglądać powinno? i jak z ceną

Jak znajdziesz poprawny zestaw części, to napiszę ci gdzie to zrobić najtaniej i dobrze. Ale zadaj sobie trochę trudu i poczytaj...

Opublikowano

przeczytaj wszystkie strony najlepiej

Opublikowano

na all widziałem za 1200 używaną turbine k04, lepiej kupić nową wiadomo ale jak teraz z ceną stoi nadal coś ok 3500zł?

Opublikowano

na all widziałem za 1200 używaną turbine k04, lepiej kupić nową wiadomo ale jak teraz z ceną stoi nadal coś ok 3500zł?

Zapytaj kolegę Devastation, on komuś załatwiał ostatnio. Ale cena coś koło tego.

Opublikowano

skopiowałem 1 post tego tematu i dlatego myślałem że jest z nim wszystko ok.

To jak to wyglądać powinno? i jak z ceną

doczytaj dalej że tyczyło się to audi A3 1.8T :naughty:

Opublikowano

przepraszam ... :embarrassed: nie miałem zamiaru tam wkładać rąk ... :naughty:

Opublikowano

kolega wyżej pewnie myśli o takiej, a ta niestety nie pasuje do A4, bo jak by pasowała to 90% aut na takich jeździ

nigdy bym się nie bawił w K04 do A4, warto dołożyć i iść w coś większego, dobrze jest też zrobić lekki zapas mocy na turbinie, co nie Gregory :gwizdanie:

Opublikowano

warto nawet dla samego k04 i FMIC'u, nie kazdy potrzebuje 300+PS

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.