Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tego co wiem to EVO nie nalezy do najoszczedniejszych aut , a skoro suszarka ma dmuchac tyle ile w EVO to i zupy wezmie tyle ile w EVO :cool1:

Mi się wydaje, że to zależy od ogólnego setupu w aucie, programu i użytkowania auta ;) Przecież nie cały czas napierdalasz po czerwonym polu :)

Co do spalania, mi w tym momencie przy tych temp, pali 20L lpg smiley

to jak na taka moc i osiagi bardzo fajny wynik.

Ale to przy dobrym piłowaniu czy spokojnym pedałowaniu do 120 km/h ?

RAGGUŚ jakbyś pytał to podpytaj jaka cena przy spawaniu 2 kolektorów pod td05-16g ;)

Ok ;)

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Co do spalania, mi w tym momencie przy tych temp, pali 20L lpg smiley

to jak na taka moc i osiagi bardzo fajny wynik.

Ale to przy dobrym piłowaniu czy spokojnym pedałowaniu do 120 km/h ?

Spokojna jazda. No czasami przycisne sobie.

Tylko ja mam 6km do pracy wiec to tez swoje robi...

Opublikowano

A jak to wygląda u Ciebie przy średnich i długich trasach ?

Opublikowano

Jak dobrze pamietam w dlugiej trasie ok 12L lpg jazda 100-130 zazwyczaj bylo blizej wyzszej ;)

Opublikowano

czy przy takich mrozach może być problem z doładowaniem?? w sensie że znów od jakiegoś czasu odcina mi doładowanie nie wiem czy to wina temperatur czy coś się spie..oliło w sensie przepływka lub sonda..

Opublikowano

Jeżdżę drugą zimę i nie mam żadnych problemów z doładowaniem :rolleyes:

Opublikowano

czy przy takich mrozach może być problem z doładowaniem?? w sensie że znów od jakiegoś czasu odcina mi doładowanie nie wiem czy to wina temperatur czy coś się spie..oliło w sensie przepływka lub sonda..

sprawdz szczelnosci

ostatnio tez walczyłem z jednym AEB, tez przeładowywał

okazało sie że była peknieta guma na dolocie do turbo

Opublikowano

czy przy takich mrozach może być problem z doładowaniem?? w sensie że znów od jakiegoś czasu odcina mi doładowanie nie wiem czy to wina temperatur czy coś się spie..oliło w sensie przepływka lub sonda..

sprawdz szczelnosci

ostatnio tez walczyłem z jednym AEB, tez przeładowywał

okazało sie że była peknieta guma na dolocie do turbo

czyli mówisz że mam sprawdzić wszystko przy Tipie?? bo jeśli będzie nieszczelność za turbo to by raczej nie było takich objawów??

Opublikowano

przelec wszystkie węże i wężyki, na pewno cos znajdziesz

dmuchnij tez w gruche aktuatora czy klapa chodzi

Opublikowano

ok dzięki no to jutro lub po jutrze będę szukał

Opublikowano

czy przy takich mrozach może być problem z doładowaniem?? w sensie że znów od jakiegoś czasu odcina mi doładowanie nie wiem czy to wina temperatur czy coś się spie..oliło w sensie przepływka lub sonda..

Jakie błędy wywala?

Opublikowano

czy przy takich mrozach może być problem z doładowaniem?? w sensie że znów od jakiegoś czasu odcina mi doładowanie nie wiem czy to wina temperatur czy coś się spie..oliło w sensie przepływka lub sonda..

N75 zamarza.

Opublikowano

czy przy takich mrozach może być problem z doładowaniem?? w sensie że znów od jakiegoś czasu odcina mi doładowanie nie wiem czy to wina temperatur czy coś się spie..oliło w sensie przepływka lub sonda..

Jakie błędy wywala?

wywaliło mi przepływkę zbyt wysokie napięcie... i to w sumie wszystko

Opublikowano

panowie czy silnik AJL ma identyczną gumę dolotu do turbo co AEB ? Czy DV jest takie samo jak w AEB ? i kończąc czy tip pod ori puchę z AEB siądzie do AJL.

Opublikowano

panowie czy silnik AJL ma identyczną gumę dolotu do turbo co AEB ? Czy DV jest takie samo jak w AEB ? i kończąc czy tip pod ori puchę z AEB siądzie do AJL.

1. tak

2. tak, ale jest niżej

3. tak

Opublikowano

Dzięki Dev :good: Zawsze można liczyć na mądrą i szybką odpowiedź od Ciebie. :hi:

Opublikowano

Dzięki Dev :good: Zawsze można liczyć na mądrą i szybką odpowiedź od Ciebie. :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie zawsze :wink4: , ale dzieki

AJL poza głowica i wtryskami niczym nie rózni sie od AEB

wiem, bo miałem dwa naraz.... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

AJL poza głowica i wtryskami niczym nie rózni sie od AEB

Wtryski są lepsze czy gorsze ? :decayed:

Opublikowano

wydajniejsze o 20ccm

Opublikowano

A o ile są wydajniejsze te z S4 B5 od tych AJL ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.