Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem o co Ci chodzi, i wiem o tym co trzeba zrobić na końcach rurek więc nie wiem z czego śmiech.

Moje pytanie odnosiło się do kwestii tego czy takie połączenie nie będzie ustępować rozwiązaniu polegającym na wyspawaniu wszystkiego w rozumieniu osiągnięć. Bo części mogę sobie pozbierać później oddać na obspawanie i na końcu złożyć. A nie pojechać gdzieś i zostawić auto na jakiś okres czasu. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

silikon drozszy a tip jest chyba w dziale sprzedam , JUZIU sprzedaje

z całym szacunkiem dla juzia za cenę 450pln można kupić wszystkie silikony samco do aeb, Jak wcześniej pisałem czekam na promocję. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie połączenie nie będzie ustępować rozwiązaniu polegającym na wyspawaniu wszystkiego w rozumieniu osiągnięć

nie bedzie ustępować :good:

więc nie wiem z czego śmiech.

pewnie z tych "smarków" :wink4:

silikon drozszy a tip jest chyba w dziale sprzedam , JUZIU sprzedaje

z całym szacunkiem dla juzia za cenę 450pln można kupić wszystkie silikony samco do aeb,

kupisz Tipa z samco za 450pln ??? ja nie wiedziałem za ile juziu pcha , kupowałem za 300pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem o co Ci chodzi, i wiem o tym co trzeba zrobić na końcach rurek więc nie wiem z czego śmiech.

Moje pytanie odnosiło się do kwestii tego czy takie połączenie nie będzie ustępować rozwiązaniu polegającym na wyspawaniu wszystkiego w rozumieniu osiągnięć. Bo części mogę sobie pozbierać później oddać na obspawanie i na końcu złożyć. A nie pojechać gdzieś i zostawić auto na jakiś okres czasu. :rolleyes:

na jaki okres czasu wstaw do mnie i w jeden dzień Ci to ogarne... :tongue4: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 14:20_________________________________________________tak tak z tych smarków :polew:

a ja Tip mogę uspawać za 250zł+kw jeśli byli by chętni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki moskal ! wiadomo, każdy potrafi oddać auto i wyłożyć siano. Ja chcę to ogarnąć sam, a nie umiem spawać :)

Nosb w 1.8t robił sobie niskobudżetowego fmica , prosze :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=63127.0;highlight=homemade+fmic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po drodze mi kolego :decayed:

Dzięki moskal ! wiadomo, każdy potrafi oddać auto i wyłożyć siano. Ja chcę to ogarnąć sam, a nie umiem spawać :)

to że ktoś Ci coś pospawa to nie znaczy że nie zrobisz sam czegoś do auta stroić auto też chciał byś sam?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawienie się z programem to jednak trochę inna ranga niż pomierzenie paru rzeczy a później poskładanie ich prawda? Nie mam ani narzędzi spawalniczych ani pojęcia o tym. Więc zrobię to na swój sposób. Nie widzę w tym nic zabawnego. Skoro to nie robi różnicy w kwestiach osiągnięć to nie widzę sensu w płaceniu komuś za zrobienie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawienie się z programem to jednak trochę inna ranga niż pomierzenie paru rzeczy a później poskładanie ich prawda? Nie mam ani narzędzi spawalniczych ani pojęcia o tym. Więc zrobię to na swój sposób. Nie widzę w tym nic zabawnego. Skoro to nie robi różnicy w kwestiach osiągnięć to nie widzę sensu w płaceniu komuś za zrobienie tego.

przecież ja nic nie mówię pewnie rób tak jak możesz wiadomo to daje 100% więcej satysfakcji :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silikon drozszy a tip jest chyba w dziale sprzedam , JUZIU sprzedaje

z całym szacunkiem dla juzia za cenę 450pln można kupić wszystkie silikony samco do aeb, Jak wcześniej pisałem czekam na promocję. :wink4:

jakie wszystkie silikony? to nie kupujesz całego dolotu silikonowego tylko z kilku go składasz? myslałem ze jesli chodzi o silikonowy dolot to jest to jedna całość :mysli: i nie samco kosztuje chyba więcej niż 450zł[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 20:40_________________________________________________chodzi mi o taki tip jak coś http://www.034motorsport.com/engine-components-18t-turbo-inlet-hose-apr-motorsport-b5b6-a4-18t-stock-replacement-p-20242.html a możesz kolego pokazac mi ten tip silikonowy za 450zł?[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 20:43_________________________________________________ kolego Mabrothrax składaj spokojnie dolot z kwsiaka+ łączniki i kolanka silikonowe + obejmy sgb i spokjnie to wszystko wytrzyma jak pożądnie skręcisz :good: miałem tak u siebie dopu :good:ki nie wyspałem i bylo dobrze. polecam zakupy w www.FMIC.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie samco kosztuje chyba więcej niż 450zł

za najtańszy trzeba dać 700+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość żeby padła przepływka przez to że jest w obudowie 3" gdzie auto nie było jeszcze strojone i przepływka nie była kalibrowana ?? czy jest to zbieg okoliczności ?? ( na vagu pojawiał się błąd w stylu przekroczona wartość masy powietrza z przepływki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie samco kosztuje chyba więcej niż 450zł

za najtańszy trzeba dać 700+

źle popatrzyłem tu jest całość od turbo do przepustnicy na seryjnym IC bez TIP http://allegro.pl/samco-sport-zestaw-audi-a4-1-8t-aeb-97-99-awm-01-i2011517144.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie samco kosztuje chyba więcej niż 450zł

za najtańszy trzeba dać 700+

źle popatrzyłem tu jest całość od turbo do przepustnicy na seryjnym IC bez TIP http://allegro.pl/samco-sport-zestaw-audi-a4-1-8t-aeb-97-99-awm-01-i2011517144.html

tak właśnie myślałem że o tym zestawie mówisz a nie o tipe :) swoją drogą ciekawe po co komu taki zestaw pod seryjny IC jak ori spokojnie wystarcza :kox: chyba że ktoś robi 250km na seryjnym IC :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma sparciały i pocięty przez opaski to wymieni na taki. Abo pod IC z Alfy. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą ciekawe po co komu taki zestaw pod seryjny IC jak ori spokojnie wystarcza

wygląda inaczej, niż zwykłe rurki-wszystko w jednym kolorze-taki style :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatnim sofcie wszystko było si minęły 2 miesiące jeste teraz bardzo zimno i może nie było dobrze rozgrzane auto ale kilka razy ścieło mi doładowanie. czym to może być spowodowane?? n75 mam z rs2 nowe ale słyszałem że lubią się wieszać. czy może macie jakąś inną propozycję gdzie szukać.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obcięło Ci doładowanie podczas jazdy czy nie załadowało po prostu tyle ile powinno? W większe mrozy mi też ładuje mniej niż w ciepłe dni ale to chyba normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...