Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie wcześniej planowałem przerobić swoje AEB k03 na k04 tylko koszty mnie przerosły bo wartość wyniesie połowę wartości auta

złoty wirnik na kuleczkach z diamentów swarovskiego? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wcześniej planowałem przerobić swoje AEB k03 na k04 tylko koszty mnie przerosły bo wartość wyniesie połowę wartości auta

złoty wirnik na kuleczkach z diamentów swarovskiego? :blink:

moze auto z 5k pln warte :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty zakupów nowych gratów do przerobienia na k04... aż takiej rakiety nie potrzebuje :kox:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 01:24_________________________________________________

Panowie wcześniej planowałem przerobić swoje AEB k03 na k04 tylko koszty mnie przerosły bo wartość wyniesie połowę wartości auta :kwasny: możecie mi powiedzieć coś na temat chipa? Konkretnie zmiana mapy. Zastanawiam się nad włożeniem oryginalnego kompa ze 180KM. Co lepsze? Dodam, że jest to Tiptronic.

zrób sobie K03S z K03, koszt ok 1200zł

Na czym polega ta przeróbka? I czy trzeba od razu zmieniać mapę?[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 01:25_________________________________________________

Panowie wcześniej planowałem przerobić swoje AEB k03 na k04 tylko koszty mnie przerosły bo wartość wyniesie połowę wartości auta

złoty wirnik na kuleczkach z diamentów swarovskiego? :blink:

moze auto z 5k pln warte :mysli:

Patrząc po twoich danych uważam, że więcej warte od twojego padła... umiesz doradzić oprócz wkurwiania?

Model: Opel Astra

Silnik: 1.7TD 81PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, wrzuć trochę ogłady na twarz, bo nie dość, że jesteś nowy to jeszcze ubliżasz ludziom.

Jeśli twoje auto jest warte 6-8k to faktycznie, zakup NOWEGO k04 to połowa wartości Twojego auta, bo to turbo jest p&p.

Jeśli chcesz popatrzeć na auta klubowe i zobaczyć faktycznie kto czym jeździ, bo zapraszam do odpowiedniego działu - dowiesz się kto jeździ padłem.

A teraz do tematu. Ma ktoś wymiar na przedłużkę wtrysków? albo same przedłużki może wykonać? trzeba mi do BEXów aby podeszło pod listwę z AEBa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiesz doradzić oprócz wkurwiania?

umiem doradzic ale osobom , które biorac sie za rezanie maja niezbędne minimum informacji w głowie i pojęcia. Informacje i pojecie bierze sie (na początku) z czytania , czytania , czytania.... i jeszcze raz czytania. Masz wtedy minimum wiedzy teoretycznej , ty jej niestety nie posiadasz , bo gdybyś posiadal taka wiedze , nie pisałbyś bzdur typu :

Zastanawiam się nad włożeniem oryginalnego kompa ze 180KM.

czy trzeba od razu zmieniać mapę?

W związku z tym na poczatek polecam Ci do czytania działy (bez zadawania durnych pytań) :

Silniki benzynowe : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=22.0

Turbo/Chiptunning : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=7.0

zapraszam za 2 tygodnie z przeprosinami i obietnicą , ze nigdy , przenigdy nie bedziesz sie logował na jakimkolwiek forum - nie wiem..... akwarystycznym , modelarskim i od samego progu zadawał pytania na które od dawna sa odpowiedzi , ok ????

A co do tego :

Patrząc po twoich danych uważam, że więcej warte od twojego padła

Model: Opel Astra

Silnik: 1.7TD 81PS

To niestety nie kazdego stać na AEB :confused4: musze sie turlać oplem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz do tematu. Ma ktoś wymiar na przedłużkę wtrysków? albo same przedłużki może wykonać? trzeba mi do BEXów aby podeszło pod listwę z AEBa.

Wydaje mi się że lepiej listwę obniżyć niż robić przedłużki. Jak chcesz wymiar to wyjmij wtrysk i porównaj na długość. Będziesz wiedział o ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, w sumie racja. Muszę tylko auto odebrać z lakierni i będę patrzeć co tam napsuć najlepiej. I jak obniżyć tę listwę. Dzięki za sugestię.

Możesz wymienić też listwę wtryskową. Ja mam u siebie z audi TT, trzeba tylko króćce od węży skrócić brzeszczotem, by się pod maskę mieściła.

Jak byś od kogoś kupował napisz by Ci przewody paliwowe też wysłał, bo przedłużać trzeba.

Jak chcesz zobaczyć jak u mnie to wygląda to zapraszam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie

czy zna ktos jakis zaklad regeneracji turbosprezarek ktory bedzie mogl dowazyc os wirnika ?

Koledze ktory regeneruje turbiny siadla dowazarka, akurat jak robil moje turbo

zamowil nowe urzadzenie ale trzeba czekac 3 tygodnie a turbo poptrzebne na cito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie

czy zna ktos jakis zaklad regeneracji turbosprezarek ktory bedzie mogl dowazyc os wirnika ?

Koledze ktory regeneruje turbiny siadla dowazarka, akurat jak robil moje turbo

zamowil nowe urzadzenie ale trzeba czekac 3 tygodnie a turbo poptrzebne na cito

dobrze robia kolesie z bialegostoku po prstu tylko trzeba do nich wyslac turbinke nie pamiaetam juz na jakiej to zasadzie bylo usze poszukac kontakytu albo linku do tej firmy i tam sie dowiedz , albo zadzwon zapytaj wpisz w google turbo julita tam znajdziesz namiary tez na kolesi co dobrze robote robia ja posatram sie do tego bialegostoku jeszcze namiaru poszukac

http://www.autokarambol.pl/kontakt.html tu masz linka do bialego oni dobrze robia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po twoich danych uważam, że więcej warte od twojego padła

Model: Opel Astra

Silnik: 1.7TD 81PS

To niestety nie kazdego stać na AEB :confused4: musze sie turlać oplem.

no , ja też już zapomniałem, jak sie rezało Twoje 1,8T a potem 2,7BIT :gwizdanie: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , ja też już zapomniałem, jak sie rezało Twoje 1,8T a potem 2,7BIT :gwizdanie: :wink4:

2.7BiT jeszcze jest tylko zimuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , ja też już zapomniałem, jak sie rezało Twoje 1,8T a potem 2,7BIT :gwizdanie: :wink4:

2.7BiT jeszcze jest tylko zimuje :wink4:

czyli od wiosny kolega h4cker będzie mógł się przyglądac :cool1::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli od wiosny kolega h4cker będzie mógł się przyglądac :cool1::wink4:

dokładnie , a jak mu zejdzie moderacja to nawet bedzie mógł przeprosić :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie załatwiłeś chłopa ... :gwizdanie:

Zamawiam przewody z silikonu do n75 4 czy 5 mm śr. wewn ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...