Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łukasz kilka aut mierzylismy z chlopakami w czewie k-powerem i moc wychodzila zbliżona do tego co pokazywala hamownia, tylko nm czasem glupi wychodzil :)

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 782,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O fajnie dzięki, log 5 wystarczy, na równej drodze na trójce zrób do odcinki a potem wrzuć na luz i potocz się z 15 sek.

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

No ja tez robiłem tylko wagi dokładnej nie znam :decayed:

Opublikowano

f5

Jak sprzęgło ślizga to kpower będzie cyganił? :decayed:

Opublikowano

Marc!n jak masz czas to pewnie, w grupie raźniej :decayed: .. ja jeszcze wcześniej musze kobitę do Kobyla do rodziny odstawić i kolo 9 zbiórka w Jaśle :wink:

Opublikowano

qwa 9 nie wiem czy wstanę :grin:

Pewnie wpadnę, na pw rzucam nr tel jak coś to się zdzwonimy.

Opublikowano

mialem wrzucic wagi samochodów b5/b6/b7 ale wychodza ogromne roznice miedzy forumowiczami

hehe chyba ilosc szpachli no bo co innego :]

Opublikowano

Wyposazenie.

Mialem serie AEB w Q a teraz mam AJLa w Q

Różnica na tej samej wadze 75kg

Opublikowano
mialem wrzucic wagi samochodów b5/b6/b7 ale wychodza ogromne roznice miedzy forumowiczami

hehe chyba ilosc szpachli no bo co innego :]

wyposażnie,

koła, na komplecie 4szt może być nawet 20-25kg różnicy w zależności od rozmiaru i ogumienia,

wagina których ważone są auta też swoje pewnie przeklamują

Opublikowano

polifty w b5 z tego co zauwazylem sa nieco ciezsze niz przelifty, pewnie maja troszke wiecej blachy pochowanej ze wzgledow bezpieczenstwa

Opublikowano
polifty w b5 z tego co zauwazylem sa nieco ciezsze niz przelifty, pewnie maja troszke wiecej blachy pochowanej ze wzgledow bezpieczenstwa

A przede wszystkim więcej wyposażenia na standardzie w porównaniu z przedliftami. Miałem poliftowego anglika z 2000 którego rozbierałem. Było sporo pierdołów na które nikt nie zwróciłby uwagi a których nie było u mnie w przedlifcie. Jak zebrać to wszystko razem to trochę tego było i trochę to ważyło.

Opublikowano

za***iście, wreszcie jakieś zbiorcze info :D

Będzie kiedyś opcja stawiania piw czy coś na forum ??:D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam panowie silnik AJL 1.8T 180Km

Turbina o takim numerze

K03 005 BE 500 90 57

058 148 703 L

Ktos mi powie co to za turbina ? czy fabryczna jak w AEB czy coś mocniejszego? dodam ze chlodzona jest cieczą, i ma chyba 8 ( albo 6)podwójnych łopatek.

Opublikowano

Ma 12 lopatek

Jest to zwykle turbo K03-005

Opublikowano

To dlaczego takie shit pakowali do 180? czyżby jkaies cięcia budżetowe ?:D

Opublikowano

AJL to skoksowany AEB.

Poza doladowaniem, pompą paliwa i przelozeniem głównym niczym sie nie różnią.

Wrzuc K03S cooler wtryski i masz lekko 220kM

Opublikowano

Wtryski od S3?:)

Opublikowano

Od BEXa

Opublikowano

dev, widze, ze juz jestes zaprawiony w bojach... Powiedz na co kaske teraz zbierac? Mam juz tipa i dp, czekaja jeszcze w garazu. Wiem, ze fmic bedzie potrzebny. Turbo tez trzeba pchac wieksze... Jest opcja zrobienia z ajl 300km... Jakie turbo wybrac?

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

BEX to jest 1.8t z b6 ?

Opublikowano

Ta juz widze ja wkladacie wtryski z bexa d aeb-a :-)

Wysłane za pomoca sputnika.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.