Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to już Piotrek wiesz co robić :decayed: 320 są tańsze i bardziej dostępne.

Niby ludzie biorą te turbawki a nikt się wykresem nie pochwali :whistling:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 783,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

140 to chya nie dużo, można znaleźć taniej a siedzieć 3 miesiące i polować żeby zaoszczędzić 20zl to by mi się nie chciało ;)

Opublikowano

pioteros masz 380'tki ? :naughty:

Opublikowano

Ja pamietam cene z 2 na poczatku :kox:

Pomysle jeszcze :-)

Opublikowano

380tki mam jedne ale zaostawiam je dla siebie, mam spooooro 320stek

Opublikowano
:thumbdown: 320 to za malo....
Opublikowano

Mam tez 460 ;)

Opublikowano

To bedzie za duzo jak na k04... :kwasny: 380 bylo by idealnie

Opublikowano

Ja u siebie chcialem zalozyc 630 ale czlowiek ktory stroil moje auto powiedzial cos co do mnie trafilo "a wiadomo co jeszcze do lba ci strzeli? ;)" ostatecznie wpadly 850 i jest zapas i na turbo i na strokera i na wszystko inne ;) wez 460, na bank da sie to wystroic bez problemu :)

Opublikowano

w sumie... 380cc na 4bar to "prawie" 460cc @3bar... a pompka i listwa wyrobi?

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

btw.

te 460 to P&P rozumiem?

Opublikowano

AJL? Ponoc pompa ta sama co w s4 wiec rade da. Listwa bez problemu :)

Opublikowano

Aeb...

Opublikowano

To nie wiem :/ moze byc roznie. Dla swietego spokoju wsadz walbro czy boscha 044 i bedzie git :D

Opublikowano
To bedzie za duzo jak na k04... :kwasny: 380 bylo by idealnie

Idealnie ? Do czego idealnie ? Aby chodziły na kresie swoich możliwości? Przeciez to program koryguje ich pracę. Zobacz jakie seryjne wtryski mają zapas względem seryjnej turbiny. Ja mam u siebie 440cc, a wiele osób ma 500-550cc i takie też polecają niektórzy tunerzy.

Piszecie takie teksty, a potem ludzie to łykają jak pelikany.

Opublikowano
To bedzie za duzo jak na k04... :kwasny: 380 bylo by idealnie

Idealnie ? Do czego idealnie ? Aby chodziły na kresie swoich możliwości? Przeciez to program koryguje ich pracę. Zobacz jakie seryjne wtryski mają zapas względem seryjnej turbiny. Ja mam u siebie 440cc, a wiele osób ma 500-550cc i takie też polecają niektórzy tunerzy.

Piszecie takie teksty, a potem ludzie to łykają jak pelikany.

wystarczy skrocic czas wtrysku, a i egt bedzie mniejsze

Opublikowano

Tak te moje 460 pasują odrazu do aeba i ajla

Opublikowano

pioteros, zaklepuje :decayed:

Opublikowano

dla mnie idealne są 320.. do dziś idealnie leżą na półce :decayed: mój paździerz ich raczej z bliska nie zobaczy tak jak i k03s więc jak ktoś by chciał to mogę pogonić (długa dysza w sam raz do APU/ANB gdzie seryjnie jest reg 4 bary co podnosi ich wydajność) :wink:

Wiadomo, jak ma się plany na więcej to lepiej kupić wydajniejsze niż za chwile znów zmieniać.

Opublikowano
dla mnie idealne są 320.. do dziś idealnie leżą na półce :decayed: mój paździerz ich raczej z bliska nie zobaczy tak jak i k03s więc jak ktoś by chciał to mogę pogonić (długa dysza w sam raz do APU/ANB gdzie seryjnie jest reg 4 bary co podnosi ich wydajność) :wink:

Wiadomo, jak ma się plany na więcej to lepiej kupić wydajniejsze niż za chwile znów zmieniać.

Podaj nr tych leżących na półce wtrysków.

Opublikowano

No w tym rzecz ze ja wiekszych planow niz k04 nie mam ze wzgledów prawno-wizualnych, jak wrzuce cos wiekszego to niebieskim nie wmowie ze to stock, 150kuni... Co kazdy przeglad czeka mnie wsadzanie ori wydechu na miejsce. Z zaskoczenia mnie gdzies na rolki z biegu wezma to bede przekazniki musial rwać:kwasny::facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.